Синтез на метамфетамин от P2P чрез Al/Hg

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Защо никъде не се появяват мехурчета в хексан? А измиването с гореща вода с NaCl и сода за хляб отнема много примеси.

Въпреки това, ако използвате метанол вместо IPA, можете да направите директна екстракция от реакционната смес след добавянето на луга с хексан.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Също така, ако използвате нитрометан вместо метиламин, не е необходимо да правите охлаждане, освен това можете да дестилирате и да използвате повторно източника си на метиламин. По-малко отпадъци и по-малко разходи
 
View previous replies…

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Сега проверявам дали наистина е декстро, когато правя кристал от него. След като кристалът бъде направен, може би ще го сложа тук. Трябва също да спомена, че все още нямам правилните съотношения, трябва да направя още реакции
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
след вакуумната дестилация трябва да направя и течна екстракция с киселинна основа, ако искате да сложите сух газ hcl в нея, иначе трябва да сложите фризер. открих суров начин.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
На тази снимка е показана реакцията на редукция на нитрометан със солна киселина и метал калай
За получаване на метиламин газ
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Всъщност това е с магнезиеви стружки и някои сложни за получаване супергригнар
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Работили ли сте с нитрометан преди ? Имам проблеми с изолирането на продукта, който вероятно ще ацифицирам в бъдеще с лимонена киселина и след това ще го дестилирам във вакуум, а оттам ще добавя луга, за да го базифицирам отново, и ще дестилирам допълнително във вакуум базата (и водата след това, разбира се), а след това ще екстрахирам дестилата с хексан и ще пусна през него балончета сух газ HCL.

Или просто го замразете и го рекристализирайте с IPA.
 

minnimus

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 24, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Можете ли да обясните как да използвам нитрометан вместо метамин
в тази реакция?

Възможно ли е да се направи
Използвам RC гориво, което означава 10% нитрометан 90%метонол, и да го смеся с останалата част от рецептата?
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Опитайте се да използвате нетоксична алуминиева амалгама от галинстан.
 

neoking8

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 7, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Благодаря ви за съвета. Може ли някой да потвърди дали е добре да се замени Al/Hg?
 
View previous replies…

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
С ултразвук можете да активирате Al фолиото, аз добавих и галиев хлорид при направата, но реакцията не протече според мен както трябва, но след като добавите луга, получавате моментална реакция вулкан (насладете се на високото)
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Ултразвукът работи само при григнардови реакции за активиране на магнезий. Не добавяйте натриев хидроксид! Ако галиевият хлорид не активира алуминиевото фолио, опитайте с галинстан (сплав от галий, индий и калай). Загрявате парчета алуминиево фолио и галинстан в тигел и получавате 90-95 % алуминий и 5-10 % галинстан. Разтваряте P2P (фенил-2-пропанон) и етиламин в етанол и водороден оксид (дестилирана вода, H2O) и добавяте алуминиев Galinstan (Al/GaInSn), след което го загрявате за няколко часа, за да получите етиламфетамин. Ако използвате метиламин, ще получите метамфетамин. Ако използвате амоняк, ще получите амфетамин, макар и с по-нисък добив. Devil Springs и Everclear имат високо съдържание на етанол. Галинстанът се възстановява и може да се използва повторно.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Не добавяте към него натриев хидроксид (луга), защото той ще замърси галия.
 

jasper

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Здравейте, наистина добро съдържание господинът не е добър химик, но само един въпрос можем ли да използваме p2p получаване на формуляр

Синтез на фенилацетон (P2P) чрез БМК етилглицидат и парна дестилация

при този метод
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Проверена ли е тази процедура, понякога те просто публикуват процедура, която не е реална,
 

idkyouthink

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Имам нужда от химик в живота си!!!
 

jasper

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Можем ли да използваме метанол вместо етанол или IPA
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
IPA обаче позволява наслояване на маслото, което означава по-малко изваряване/изолиране.

Уверете се, че ПОВЕЧЕ използвате луга, за да неутрализирате нитрометана, защото ще го извлечете. Аз лично ви предлагам да използвате метанол и хексан за екстракция.

ОТСТРАНЯВАЙТЕ АЛУФОЙЛА, преди да добавите лугата, защото в хексановия слой се получава алуминиев оксид, който е невъзможно да се почисти, освен ако не използвате целит или вакуумна дестилация.

ако не сте използвали достатъчно каустик, нитрометанът ще образува аезотроп с фребазата и ще я дестилира през помпите ви.

Единственото нещо, което би могло да работи, но все пак трябва да се опита, е да се извлече с хексан, ако се използва метанол, и да се подкисели с лимонена киселина, след което да се дестилира нитрометанът, след което отново да се освободи маслото и да се дестилира.
 

virus0815

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 30, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Може ли сярна киселина да бъде заменена със солна киселина?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
В случай на стартиране на алмгама бихте искали да добавите малко сярна киселина.

За кристализация, да, можете да използвате сярна киселина, ако искате да опушите сулфата, но аз предлагам HCL.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Можем ли да превърнем свободната основа в метамфетаминов хидрохлорид с 37% солна киселина? Също така, в някои видеоклипове видях, че свободната база се превръща директно в хидрохлоридна сол със сух газ HCl, без да се използва толуол. Защо е така?
 
Top