Нов уебсайт за Dead Drops

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Изграждам сайт за моята локация за Мъртви капки. С наближаването на изборите разработих вероятно много печеливша схема. Искам да тествам настройката си със страница за дарения, която ще бъде свързана с QRCode. Системата за Мъртва капка ще работи по същия начин със стикери QRCode, така че искам да стартирам моята схема за дарения като тест на моята система.

Все още се занимавам с проблеми с глупости в базата данни, които ще отработя. Това, за което търся насоки, е създаването на API, което ще улавя дебитни/кредитни карти, ще ги конвертира в btc и ще ги изпраща в моя портфейл. Към момента единственият начин, по който се сещам да работя, е просто да имам адрес на портфейл с btc и да се надявам, че хората знаят как да / вече имат криптовалута, което би отрязало много голяма част от базата ми, което прави схемата вероятно по-трудна, отколкото си струва.

Някакви предложения? Някой да е правил нещо подобно? Нещо plug-and-play би било чудесно, ако съществува.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Предлагам ви да изчакате известно време. Вече сме разработили пазар, на който ще можете да продавате мъртви капки, да правите поръчки за доставка по куриер. Изобщо всичко. Ние сме се погрижили за всичко това. По-добре е да инвестирате в собствена лаборатория.
Ще стартираме този проект през тази година.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Този проект на пазара звучи обещаващо и интересно. Ще има ли обаче услуга в някои селски райони? Аз съм извън картата, никъде не съм близо до районите на ХИДТ според настоящата карта, което е добре. Също така живея близо до няколко големи университетски града, но обикновено подобни неща са полезни само за големите градове. Дали програмата ще може да помогне в райони като моя?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Засега ще се съсредоточа върху моя аспиратор!
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Това би било чудесно, особено ако е възможно да се получават поръчки от Китай в по-големи количества.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Вече съм го казвал и ще го кажа отново: Благодаря, Ройтерс...!
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Наличието на специален куриер в определени области би спестило толкова много проблеми. Имам 1 селски вариант, който според мен работи чудесно, мой близък приятел е шофьор на куриерска фирма Fedex с определен маршрут. Когато се поръча пакет, ние се уверяваме, че доставчикът използва Fedex и тъй като моят шофьор познава повечето места по маршрута си, се избират 2 или 3 адреса и конкретно име, което знае само шофьорът, Сутринта пакетът е на камиона, той ще види името и адреса в скенера си. Той минава по маршрута си както обикновено и когато стигне до района, сканира пакета като доставен, след което го поставя в кутията си за обяд и го отнася вкъщи след работа. След това моят приятел отива и го взема. Единствената връзка с когото и да било при този метод е при етикета за доставка/пощенските разходи, което може да бъде решено по различни начини. Имате ли приятел, който доставя за ups, fed ex или някаква друга услуга, налична във вашия район, тогава това може да бъде добър метод за изпращане и получаване
 
Top