• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

MDMA Сасафрас за продажба?

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Знаете ли колко средства са необходими само за производството на 1лт от това вещество.

по-добри възможности, ако търсите маршрут за MDMA

но в eBay се продават корени и чай, ако не са за синтез
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Мога да осигуря прясна кора от корен, ако искате да си поиграете
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Бих могъл също така да дестилирам кората с водна пара и да изпратя хидрозола
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Мога да доставям и коренища от североизточната част на САЩ. Потенциално мога да я обработвам и аз. Уведомете ме.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,413
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
Момчета, вие просто трябва да сте там със сарантовото фолио, да сваляте кората и да увивате раната. 8% сафрол в маслото. Иска ми се да познавам някой, който да отиде да го направи, Това може да бъде добре платена работа за един скрапер няколко дни в седмицата.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Може би трябва да отида да си набавя купчина коренища, да ги смеля на прах и да запечатам вакуумно килограмови опаковки или нещо подобно. Бих бил готов да го изпратя предварително, ако някой компетентен, който докаже, че може да успее, ми изпрати обратно малко MDA/MDMA :]

Имате ли някакви текстове за събирането или дестилацията или нещо, за което смятате, че трябва да знам? Няколко пъти съм го правил на чай от кореноплодна бира, но това е почти целият ми опит...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,413
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
Мисля, че го дестилирате като метанол от дървесина. само суха дестилация, след това фракционна дестилация и това е всичко. Говори се за кората на корена, но всяка кора може да се използва. Аз бих взел лесната кора и това е всичко. Не си губете прекалено много време, тук има повече дървета, отколкото време. Сатанинската опаковка е опит за спасяване на дървото
 
Top