Question Стъпи на негоһттр://!!!!

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Така и не видях някой да публикува конкретно за това, което ще кажа тук.

Един мой приятел се занимава с някои клиенти, които се опитват да измъкнат от него много повече, отколкото си струва, на смешно ниска цена. Те многократно се оплакват, сякаш това е негова вина, а не тяхна, че се опитват да го изнудват.

Този мой приятел спомена, че това не е първият път, в който те се облажват, и му е писнало от това. Това го дразни до такава степен, че е на път да намали MDMA, който им дава, само защото те не спират да се оплакват колко много получават на прилична цена.



Въпросът ми е какво е доброто съотношение и кои са добрите кандидати? Той си мислеше за К или метамфетамин, но не съм сигурен за съотношението, до което трябва да го разреди, или какво действа най-добре фармакологично. Също така искам просто да го видя да стъпва на него с минимална загуба на потентност, ако не и с увеличаване. И накрая, той би предпочел никой да не пострада заради неправилно смесено съотношение, което някой дава.

Просто ми е омръзнало да слушам как моят приятел се оплаква от невежеството на клиентите си и честно казано, бих направил това, което той прави, ако бях на негово място.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Не съкращавайте! Няма смисъл! Само чичковците режат глупости!
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Кажете това на хората, които се опитват да измамят хората

Бих твърдял, че само вие, чичковците, се опитвате да измъкнете от хората повече пари, отколкото те си заслужават


Хей, току-що разбрах, че си от Южна Америка и разбирам защо имаш тази гледна точка сега начинът, по който хората разфасоват нещата в Южна Америка, е меко казано ужасен и не това се опитвам да направя тук, буквално се опитвам да разфасовам продукта на един клиент заради това колко гадни са те като хора
 
Last edited:

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
И легитимирайте се какво бихте направили, ако разберете, че клиентът ви играе като цигулка?

Как няма смисъл? Знам, че от морална гледна точка не е нормално, но хората, с които го правя, не са нормални и сами си го просят с нещата, които правят с хората
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Хората очакват, че може би в пресовано хапче, но ако го продавате като чисто, то трябва да е чисто. От каква цена се оплакват те?
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Не исках да платя 500 за 12g mdma smh
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Бих казал, че 600 долара, вземайте или оставяйте. Един човек направи подобно нещо с мен и аз го изхвърлих от къщата си.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Е, аз не живея с тези глупаци, те всъщност са на няколко града разстояние

Всичко, което знам, е, че се возех на това 600 за решаващи неща в определен срок и мисля, че се опитваха да се пазарят между мен и друг продавач, знаейки, че има краен срок

Но виждам мнението ти, честно казано, мисля, че направих тази тема от гняв повече от всичко, но все пак искам да знам как да го направя правилно, защото няма да го направя на повечето хора, обаче ако мисля, че някой е измамник или лъжец от всякакъв вид, искам да знам как да го направя, без да го нараня

Вярвате или не, аз много държа на намаляването на вредите и на възстановяването, но когато видя няколко души, които дори не искат да се възстановят, а само се опитват да вземат пари от джоба ми, това не ме прави много щастлив и не ме кара да искам да им дам нещо добро, това ще ви кажа
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
И освен това те са известни лепкави момчета и измамници, които правеха добър бизнес с мен, докато не решиха да се опитат да ме изнудят

Те щяха да реализират около 3500 долара печалба, докато аз едва щях да спечеля 200 долара от сделката
 
Solution

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Idk Може би тогава приятелят ви трябва просто да прекъсне връзките. Това не звучи като добър бизнес
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Да, абсолютно е така и знаех, че ще получа гадости за това, но честно казано, някои хора си заслужават да продават стъпаловидни неща

Ако някой измами приятеля ви и множество други хора в този един град, не бихте ли се опитали да се възползвате от тях по този начин?
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Предполагам, че можете да го съкратите доста високо и да им го продадете. Когато сучат, им кажете, че имате нов доставчик. Може би тогава ще отидат някъде другаде. Не знам, никога не съм бил в такава ситуация
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Е, оценявам действителния отговор, в крайна сметка ще мога да им го дам за това, което си мислех, слава Богу, че цялата тази криза се предотвратява, но все пак е добра информация, когато знаеш, че си имаш работа с мошеници
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Преди някой да е хвърлил още някоя реклама хом, замълчете и напуснете темата.

Зададох въпрос за хората, които искат да му отговорят, а не за група педерасти, които искат да ми кажат какво да правя

Редактиране: осъзнах, че критиката е по-скоро от място на притеснение за хората, но това не са вашите обикновени хора

Те са опасни са лош бизнес за буквално всички и моралът им не е точно нещо, на което вярвам, те са се опитали да ме манипулират многократно и аз само режа техния пакет никой друг
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Пуснете го за продажба тук за 50 долара/г. и вземете 10 долара над реалната доставка за неприятностите, свързани с изготвянето на пощата. Или нещо в този смисъл, но би трябвало да можеш да изкараш това лесно.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Слово, със сигурност ще опитам, ако не мога да го направя на друго място

Бях го направил на 90/g, но беше невероятна гадост честно казано, разбирам, че мога да продавам по-евтино, но не купувах толкова тежко в насипно състояние, плюс това буквално изчислих печалбата на клиента си и дори разделих по 3 начина, те далеч ме превъзхождаха и го знаеха

Но аз го оценявам, ще го направя, ако не мога да направя някаква магия
 
Top