4-MMC a co vlastně dostanete.

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Vedl jsem rozhovor s @Gordon Ramsay a @Heineken o 4-MMC a došlo na téma testování a kvality, takže jsem chtěl založit toto vlákno, abych zachytil některé z toho, co jsem zjistil.

Při pohledu na obrovské rozdíly v kvalitě, vzhledu, struktuře a suchosti, které se vyskytují u mnoha prodejců prodávajících tuto látku, není divu, že lidé mají problém pochopit, do čeho jdou.

Existuje také velmi málo skutečných lékařských výzkumů této látky (a 3-MMC), takže dávkování, L50 a mnoho dalších důležitých faktorů je do značné míry neznámých.

Když se podíváme na některé statistiky testů:
CLEARNET LINK

Název vzorkuLátkaDávka/množstvíDatumMísto
Aktivní obsah
Prášek
Prodává se jako: 4-MMC / Mefedron
  • 4-CMC
30. června 2023
(Testováno: 15. června 2023)
Vídeň, Rakousko
Prášek
Prodává se jako: 4-MMC / mefedron
  • 4-CMC
30. června 2023
(Testováno: 1. června 2023)
Vídeň, Rakousko
Prášek
Prodává se jako: Mephedrone / 4-MMC
  • 4-Methylmethcathinone
  • Metamfetamin
  • Neidentifikovaný
15. června 2023
(Testováno: 1. dubna 2023)
Vídeň, Rakousko
Bílý prášek
Kód: 384JGS
Prodává se jako: 3-MMC
  • Methylmethcathinone
  • 1
Červen 09, 2023Online
Tříslovinný prášek
Kód: 10241
Prodává se jako: 4-MMC
  • Chlormethkatinon
  • 1
30. května 2023Online
Donkey Kong
DK
Prodává se jako: MDMA / extáze
  • MDMA
  • 4-metylmetkatinon
  • 27,30 mg
  • 5,90 mg
19. května 2023
(Testováno: 21. února 2023)
Curych, Švýcarsko
Bílý prášek
Kód: JB3MMC
Prodává se jako: 3-MMC
  • Methylmethcathinone
  • 1
17. května 2023Online, Kanada
Slabě bílý prášek
Kód: 86JLS
Prodává se jako: 4-MMC
  • Methylmethcathinone
  • 1
duben 28, 2023Online, Nizozemsko
Slabě bílý prášek
Kód: X3s01
Prodává se jako: 3-MMC
  • Methylmethcathinone
  • 1
Duben 11, 2023Online, Nizozemsko
Bílý prášek
Kód: IHN18
Prodává se jako: 4-MMC
  • Methylmethcathinone
  • 1
10. března 2023Online
Prášek
Prodává se jako: 4-MMC / mefedron
  • Dipentylon
Feb 28 2023
(Testováno: 01. února 2023)
Vídeň, Rakousko
Prášek
Prodává se jako: 4-MMC / mefedron
  • 4-CMC
30. ledna 2023
(Testováno: 10. ledna 2023)
Vídeň, Rakousko
Bílý krystalický prášek
Kód: gnos1
Prodává se jako: 4-MMC / mefedron
  • N-cyklohexylmethylon
  • 1
Prosinec 23, 2022Online

Právě jsem zachytil 2023 záznamů, které obsahují 4-MMC.

Jak je vidět výše, i při zasílání věcí k testování u tak malého vzorku se objevují MASIVNÍ odchylky, přičemž ne všechny vzorky skutečně obsahují to, co tvrdí.

Domácí testování činidel musí přijít s jistým způsobem, jak tuto sloučeninu izolovat, protože jak ona, tak i mnoho jejích variant představují potenciální riziko, zejména ve směsi s MDMA, amfetaminem a metamfetaminem.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Přesně taková je situace!

Při zveřejňování těchto obrázků nyní nemám v úmyslu nikomu nadávat ani mluvit špatně o jiných prodejcích. Ale při sdílení těchto obrázků od předních prodejců Archetypu mohu říci, že doslova nikdo z těchto prodejců svůj výrobek ani nečistí správným způsobem, ani tento výrobek správně neinzeruje.

To, co se dnes prodává, když se jedná o "čistý" mefedron, je v podstatě nevyčištěný mefedronový prášek nebo krystaly obsahující nečistoty nebo rozpouštědlo.

RtbvXeycul
JD5kpGoJF4
NAPX3jS8Wk
PfGtS8FcAJ
PSj3HP16ht
Pwf4CM6Buj


Je to smutné, protože mefedron může být krásný produkt, když se dělá správně. Pro srovnání bude užitečný obrázek čistého prášku mefedronu vs. čistých krystalů, abychom lépe pochopili hroznou situaci na trhu :(

.
S0rcbBIp4u
UPHUCL6vB2
NnRdBgc2xI


Opět, podobně jako se to stalo s amfetaminovou pastou, tu máme situaci na trhu, kdy se prodejci nestarají o kvalitu produktu a spotřebitelé to akceptují, protože neznají nic lepšího.

Obrázky, které jsem zveřejnil výše, neznamenají jen špatnou kvalitu výrobku, ale i poškození zdraví a ještě horší věci..takové věci by měly být na darkwebu zakázány.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ty krystaly jsou nádherné!
Stejně jako krystaly 3-MMC - jsou prostě krásné, vždycky je škoda je rozdrtit, haha.

Ale ano, vypovídá to o celkové kvalitě, kterou nacházíme v přírodě.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Myslím, že v případě 4MMC je snadné upadnout do pasti práce se snadno dostupnými cestami, které tak nějak přijatelně produkují cílový produkt. Při troše úklidu během syntézy, zejména pouderů, by se výsledek o hodně zlepšil. Podle obrázků soudím, že žádný z těchto prodejců nevěnuje čas ani čištění produktu, ani dlouhému a čistému procesu krystalizace. Chtějí jen rychle prodat
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Prodávejte rychle... Tohle mi vadí.
Někdo v jiné skupině tuhle dostal od renomovaného prodejce MOKRÉ LSD BLOTTERY.
Pravděpodobně šlo o etylalkohol, ale přesto, jak můžete zákazníkovi poslat blotter, který je ještě plný alkoholu, LSD se plně neusadí, zákazník netuší, co dostal, všichni prohrávají.

Většina lékárníků, které znám, nechce prodávat nekvalitní zboží, takže se z nich stávají prodejci/prostředníci, kteří produkt natahují... povzdech.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ano, máte pravdu, to je hrozné slyšet o LSD.

Při práci s chemickými drogami je tak důležité prodávat pouze čisté látky v dobré kvalitě.
Následky mohou být strašlivé, když se to nedělá.

Mnoho prodejců je dnes také samo výrobci, protože znalosti pro výrobu drog nejsou něco, co by bylo dostupné nebo pochopitelné jen pro chemiky.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Fyzikové těmto procesům také rozumí, ale odborné znalosti je třeba přepracovat😅.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Mám pocit, že vás prostě sleduji, protože pokaždé, když hledám informace, skončím na některém z vašich příspěvků 🤔

Ano! Tyto obrázky jsou přesně to, co jsem hledala. Už nějakou dobu chci vyzkoušet nějaký mefedron. Nejdřív jsem si ho chtěl vyrobit, ale došel jsem k závěru, že si nechci zahrávat s bromem v domácí kuchyni. Tak jsem se rozhodl pro koupi. První nákup byl 2g od jednoho ze zdejších prodejců. Ať už jsem dostal cokoliv, nic to nedělalo. Prošla jsem celé 2g a ani mě nebolela hlava.

Předtím jsem se díval na Archetyp, takže jsem ty fotky už viděl. Prošel jsem spoustu nabídek, přísahám, že jedna z nich vypadala jen jako p2p.

Teď už aspoň vím, že mám hledat krystaly podobné sněhovým vločkám, takže díky.

Taky to vypadá, že všichni prodejci jsou v EU. Tohle vypadá jako produkt, na kterém by mohl někdo v USA rychle zbohatnout. Zvlášť kdyby udělali kvalitní výrobek, aby lidé věděli, co to má být. Už jen tím by se vyřadila ta malá konkurence, která tam je.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Haha, jsem rád, že vám mohu pomoci s příspěvky :D

. Myslím, že každý, kdo dokáže vyrobit tento produkt v dobré kvalitě, má našlápnuto k úspěšnému podnikání, protože trh je stále poměrně malý, ale rychle roste!
V současné době je snadné vystoupit z davu s vysoce kvalitním výrobkem.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Ne každé tělo vyrobilo čistý cristal jeden některé % lidí, kteří chtějí vyrobený produkt prémiový hodně laboratorně vyrobený špinavý produkt chtějí prodat rychle a levně....
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Ne každé tělo vyrobilo čistý cristal jeden některé % lidí, kteří chtějí vyrobený produkt prémiový hodně laboratorně vyrobený špinavý produkt chtějí prodat rychle a levně
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
syntéza 4mmc je velmi jednoduchá, ale pro většinu výrobců nepochopitelná. z toho, co vidíte, je velkým problémem čistota, kdy laboratořím nejde o ni, ale o množství a o to, jak to udělat co nejrychleji a nejlevněji. dalším problémem je krystalizace, která je také velmi jednoduchá, ale pro většinu laboratoří v nl nebo pl nebo de je to velký problém. Kvalita = cena.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Vidím, že většina 4MMC se prodává za 5 tisíc za kilo bez ohledu na skutečnou kvalitu, takže pochybuji, že se trh v současné době snaží rozlišovat.

Když vidíme, jak vypadají výsledky z videoprůvodců a co nabízí kdokoli jiný, nikdy jsem neviděl krystaly, které by se blížily těmto obrázkům/videím ze správy BB, a je smutné, že veškerý produkt, který se prodává, je z menší kvality, jak je uvedeno výše.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Vždy jsem viděl pouze 3-MMC s těmi pěknými krystaly podobnými sklu...
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Jen 1 video je dobré, kde jste udělali skutečný čistý a dobrý 4mmc s benzenem proč, protože když hodíte kyselinu, musíte dostat MILF bílou barvu kapaliny, pak nedostanete hovno uvnitř produktu. pouze mytí acetonem nestačí k umytí všech sraček uvnitř produktu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Vzhledem ke všem různým recepturám a lidem, kteří vyrábějí věci tajně a bez vzdělání nebo laboratorního vybavení, někteří z nich ani nevědí, že vyrábějí 3 mmc, když se snaží vyrobit 4 mmc. Množství informací, které je potřeba k tomu, abyste udělali stabilní saturaci, nasměrovali správnou polohu a měli čistou substituci...... Je to hodně. Je těžké para direkci ketonu, ketony jsou meta direkce. Pokud vím, neexistuje způsob, jak se dostat nad 92% čistotu jakéhokoli substituovaného aromatického ketonu. To je jako brát pytel ledu z ledovce. Myslím, že kationy jsou právě tak aldehydy problematické ze stejného důvodu. Chemie je skličující
 

MMCHAMSTER

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2023
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Toto fórum je úžasné, l vlastně vzdala hledání, ale vidím zde naději.
A ano, ty věci na Darknetu v posledních dvou letech stály za hovno. Víme to.
 
Top