Rady pro redukční aminy Al/Hg (MDMA)

cooked_Chef

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Zdravím všechny!

Jen pár otázek ohledně staré dobré metody MM, vzhledem k dostupnosti materiálů v mé zemi jsem zvažoval možnosti a tato je pro mě nejlepší.

Jen bych chtěl poradit ohledně reduktivní aminace:

1. Jaké největší množství směsi MDP2P/Nitrometanu lze bezpečně použít? Vidím, že metoda MM vyžaduje 25 g MDP-2-P : 20 ml MeNO2.

Přemýšlel jsem o 75 g MDP-2-P : 60 ml MeNO2
.

A také - existuje nějaká další rada pro tuto konkrétní metodu?

S pozdravem
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Dobrý den, existuje nějaký důvod, proč nepoužít MeNH2 místo nitroetanu? Pokud tomu dobře rozumím, nitroethan se stejně rozkládá na MeNH2, takže by to mohla být snadněji získatelná alternativa.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Hádám, že jste chtěli říct nitrometan*.
Každopádně je možné provádět redukci jedním hrncem.
 
Last edited:

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Patton, ano, moje chyba, chtěl jsem říct nitrometan. Teď už chápu problém, mluvil jsem o soli MeNH2-HCl, která se dá snadno získat, ale my potřebujeme volnou bázi, což je plyn, takže pokud vycházíme z MeNH2-HCl, musíme z něj udělat volnou bázi a rozpustit ho v rozpouštědle, aniž bychom si z laboratoře udělali plynovou komoru. Máte nějaké zprávy nebo rady, jak to udělat? Pak lze tento roztok volné báze MeNH2 přidat k amalgámu a MDP2P. Nebo spíše smíchat roztok MeNH2 s MDP2P a přidat ho k amalgámu? Omlouvám se, jen hádám, zatím jsem nenašel dobrý popis tohoto a nikdy jsem se ani nepokoušel MDMA vyrobit, ale teď je šance, že seženu PMK a hledám nejlepší způsob, jak ho použít.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
O generování volné báze methylaminu jsem psal zde.
Rád bych v této diskusi pokračoval v příslušném tématu o syntéze MDMA (odkaz níže).
 
Top