• Welcome to the Canada section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Buy Nějací kanadští přátelé BB?

Conduct any deals through escrow or you will lose money!

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Hledám spojení v Kanadě, A: protože mám Kanadu raději než Státy. Za B: mám do Kanady mnohem blíž než do Mexika. A za C: nikdo mi sem nebude posílat činidla!

Adresa, na kterou mohu posílat, je konečným cílem, ale potřebuji rozšířit základnu svých konexí.

Jak si můžeme navzájem pomoci? Dejte mi vědět, jestli můžu s něčím pomoct tady ve Státech, ať už je to adresa pro zasílání, jiné přísady, které vy z nějakého důvodu nemůžete sehnat, ale já ano, a podobně. Jsem si jistý, že "něco" musí být legální tady a ne tam nahoře?

Na závěr uvedu krátký příběh: Jednou jsem jel z Aljašky přes Kanadu s kámošem ze střední. Nejlepší výlet, jaký jsem kdy podnikl!! Všude, kde jsme zastavili, nás vítali jen zdvořile. Když jsme poprvé zastavili a já poprvé vstoupil na kanadskou půdu, z ničeho nic přiběhl ten nejšťastnější pes, jakého jsem kdy viděl, a dožadoval se mazlení a drbání na břiše. Jaký úžasný způsob, jak se poprvé seznámit s místem! Sakra, dokonce i uvítání ve WalMartu bylo milejší (Můj přítel potřeboval krabici Kraft Dinner! Už je to nejméně deset let a on tu krabici pořád má, haha).

Jednou jsme se zastavili v Edmontonu, vzpomínám si, jak jsem si říkal, že se tam jednou budu muset vrátit a udělat tam pořádný byznys, obchod explodoval, všude vyrůstaly nové budovy, to šíleně velké nákupní centrum se právě otevřelo a vypadalo, že vzkvétá, byl jsem unešený, okamžitě jsem se zamiloval. Ten večer jsme šli do baru a myslím, že jsem zjistil, že Kanaďané jsou ti nejvřelejší opilci, jaké kdy potkáte. Mluvili s NÁMI, zapojili nás do hovoru a všichni jsme si uvědomili, že máme tolik společného. Opravdu jedna z nejlepších nocí mého života, nemůžu se dočkat, až se tam vrátím!!!. OHHHHH CAAAANNNNADAAAAAAA
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Největší hovno, pokud to tady píšu já, jsem sjetej, poznáte, když budu na suchu, podle toho, že budete sledovat, jak se aktivita na mých stránkách zpomaluje haha
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
haha
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Dneska jsem toho napsal hodně, mám dneska úžasné věci, COŽE?! Myslím, že ne ;)
 
Top