Užívání kokainu.

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den.
Jsem zvědavý na kokain a rád bych ho vyzkoušel. Nicméně si opravdu nechci vypěstovat závislost. Kolik času je tedy podle vás rozumné mít mezi jednotlivými užitími, aby si člověk nevytvořil závislost.
Děkuji.:)
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Zdravím. To je tak jednoduchá a zároveň tak složitá otázka. Neexistuje žádná jasná norma pro intervaly mezi užíváním, která by zaručovala, že se u konkrétního člověka nevyvine závislost. Na druhou stranu je jasné, že čím častěji k užívání dochází, tím větší jsou rizika.

Podle mého názoru se frekvence zhruba jednou měsíčně jeví jako víceméně vážený referenční bod. I když jsem si jistý, že pro mnoho lidí bude tento přístup příliš řídký.

Pokud jste tuto látku nikdy nezkusili, určitě si přečtěte toto téma.
 

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Děkujeme vám za to. Myslím, že budu trochu opatrnější a budu ji používat jednou za měsíc a půl více či méně. Také pokud byste mi mohli poradit nějaké způsoby, jak zajistit, aby byl co nejčistší v zemi, kde jsou testy čistoty nezákonné, byl bych vám určitě vděčný.
Ještě jednou moc děkuji.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Této problematice je věnováno jedno téma zde. Možná existuje možnost vyrobit si činidla pro testování sami
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Pokud slovem "příliš vzácný" myslíte, že interval by byl příliš dlouhý, myslím, že 1 měsíc je dokonce docela těsný.

Pokud mluvíme o konzumaci kokainu způsobem, který snižuje pravděpodobnost vzniku závislosti nebo frekvence, řekl bych, že jedno užití za 3 měsíce by mohlo dávat větší smysl, protože mozek a tělo si na časté užívání látek velmi rychle zvyká a jeden měsíc by IMO určitě mohl vést k vytvoření návyku
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
O to jde, je to konverzace bez začátku a konce. Zdá se to tak vám, zdá se to tak i mně. A oba můžeme mít pravdu. Jak jsem poznamenal výše, vznik závislosti u konkrétního člověka závisí na celé řadě faktorů od genetiky až po lidi v okolí.

Ale řekněte člověku, který chce užívat kokain, jak často to musí dělat, aby bylo vše v pořádku - jednou za 1 nebo 3 měsíce, a uvidíte, kterou možnost bude vnímat reálněji, aby si udržel střízlivost
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
K vytvoření přísady je třeba více než jen " použití substituce".
A pak je tu " udržování závislosti ve st avu".
Je to kombinace sociálního faktoru, situace, ve které se nacházíte , důvodu, proč látku užíváte, z 5 % je to genetika související s rodinou, ...
Mám na to nejlepší video , ale je v holandštině.
Můžu zveřejnit odkaz na youtube, jestli chceš. Je to o závislosti , léčbě a nástrahách( video od psychiatra, který se v této medicínské oblasti pohybuje více než 40 let).
 

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Bylo by hezké, kdybyste jej mohli zaslat. A kdyby měl anglické titulky, bylo by to ještě hezčí. Děkuji!
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Ano, máte štěstí , ověřil jsem si to a můžete použít překlad angličtina.
zveřejním to v novém tématu ( protože1 je to tolik informací a cítím potřebu se o ně podělit s ostatními , je to jako žádná jiná blablabla , ale skutečná podrobná prezentace)
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Haha těžko dodržet plán jednou měsíčně, pokud se vám látka líbí. Proč chcete vyzkoušet koks? Myslím, že máte špatnou motivaci, abyste s tím vůbec začali.
 

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Zkouším docela hodně látek jen ze zvědavosti, jak to dělá pocitově. Nikdy jsem si žádnou z nich nedal víc než dvakrát nebo třikrát, heroin, fentanyl, konopí, speed. Žádnou z nich jsem si nedal víc než dvakrát a teď jsem zvědavý na koks.
 
Top