Léky poštou

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Ahoj, zajímalo by mě, ale jak mohou dealeři posílat poštou balíčky s drogami uvnitř a ne jen s práškem, jak se schovávají houbičky nebo tekutiny ?

Nemám v úmyslu to dělat, ale je to otázka, kterou mám.

Jaké techniky používají ?
Vím, že někteří balíčky natřou octem a paprikou a obalí hliníkem.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Tato otázka mě zajímá. Doufám, že mi na ni odpoví někteří odborníci.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Nebylo by to kvůli hliníku podezřelejší? pak je tak nějak zřejmé, že něco skrýváte. ale to já nevím, nikdy předtím jsem drogy poštou neposílal.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Vím, že někteří lidé schovávají zboží do hliníku a poté hliník vloží do lahvičky naplněné šamponem (populární značky), ale nevím, jestli to funguje, nikdy jsem to nezkoušel.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Mnoho lidí říká, že hliník pomáhá blokovat rentgenové záření, ale já si myslím, že je to mýtus.
Olovo pomáhá blokovat rentgenové záření díky své hustotě 11400 kg/m³, ale hliník má pouze 2700 kg/m³, takže si myslím, že je to zbytečné.
je dobrý jen na zabalení drogy.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Máte nějaký lepší nápad na blokování rentgenového záření?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Blbost, hliníková fólie neblokuje rentgenové záření.
Ten váš doping je hromada organických molekul. organické vypadají na rentgenovém snímku jinak než kovové a dají se rozlišit.
pokud chcete blokovat rentgenové záření, musíte svůj dope ponořit do podobného organického prostředí, aby vypadal jako něco neškodného. ale v tomto bodě končím, protože nejsem ochoten prozradit své vlastní metody utajení.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
!!! Tyto informace jsem našel až teď, takže si udělejte nějaké testy a vlastní výzkum, nejsem zodpovědný za to, pokud si zničíte drogu nebo cokoli jiného !!!


Cín, antimon, wolfram, vizmut jsou dobré k blokování rentgenového záření, ale nikdo je nebude používat k ukrytí drogy, takže jsem našel něco lepšího ;

Jedna firma vyrábí povlak pro nemocnice, který jim pomáhá blokovat rentgenové záření.
Používají síran barnatý, našel jsem francouzskou stránku, která ho prodává levně (15€/5kg).
(prodávají i jiné levné chemikálie, které můžete použít k syntéze).


Pro výrobu vlastního nátěru použijte 5 kg síranu barnatého a 2 l vody.

!!! Idk jestli se suchý nátěr dá rozbít tak to zkuste než si rozmáznete obal !!!
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Děkuji za pomoc, vyzkouším to
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Dejte mi zpětnou vazbu pls
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
DĚKUJEME za výzkum @HewHiSt, velmi si toho vážíme! Ještě dnes budu tuto společnost kontaktovat.

Francouzština prochází v chomoutu už poněkolikáté za mě lol
 

Moonless

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2024
Messages
1
Reaction score
3
Points
1
Tekutina je jednoduchá, plná lahvička šamponu v obalu, hydratační krém.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
To je vše? Jen láhev naplněná šamponem?
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Myslím, že ano, je to jednoduché
Můžete použít šampon nebo jiné kosmetické přípravky
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Dobré otázky, také mě to zajímá
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Jednou jsem si nechal dodat úplně novou prázdnou plechovku od barvy. Vakuově uzavřené sáčky uvnitř té uzavřené plechovky od barvy.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Jednou se mi stalo, že někdo převlékl balíček za semena s dopisem "Vítejte v nějakém falešném zahrádkářském klubu". Nebo podobně objednávku balíčku koření od nějaké společnosti zabývající se vařením. Měl jsem dětské hračky, které obsahovaly něco jako krabičku na tužky, do které výrobek vložili a pak obal znovu uzavřeli. Způsobů je spousta. Potřebují jen převlek. Klíčem k těmto věcem je obchod s dolarovými výrobky.
 

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Existuje nějaký způsob, jak učinit váš balíček nezjistitelným pro psy ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Psi spoléhají na čich, proto ji několikrát zapečetěte, umyjte zvenčí, držte od ní dál léky. Můžete se pokusit zakrýt zápach, ale psi jsou někdy vycvičeni k tomu, aby upozorňovali na kávu nebo jiné silné pachy, takže je vhodnější prostě žádný zápach nevytvářet.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pokud se podíváte na snímky celníků a rentgenové snímky, mají počítačem podporované detektory kontrabandu. Podle hustoty rentgenového záření dokážou určit, z čeho je něco vyrobeno, a podle olova ECT rozeznají hliník od oceli. Velkou kovovou věc, která něco skrývá v poště, není těžké vidět. Lepší sázka je nazvat to nějakou neškodnou věcí, která vypadá podobně, než to schovávat.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Nemůžete porazit x Ray tečku. To není možné. I kdyby se u podařilo zakrýt paprsky před odhalením složení toho, co je v obalu, uvidíte velké prázdné místo. Což je ještě podezřelejší. Není možné, aby jakákoli země skenovala každý balíček, balíčky se vybírají náhodně a na základě papírování. Hledají věci jako zemi, deklaraci zboží, adresu, na kterou směřuje. Rychlá vizuální kontrola se provádí mnohem častěji než rentgen. Ve velké míře se používají psi.
 
Top