Léky poštou

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Nebylo by to kvůli hliníku podezřelejší? pak je tak nějak zřejmé, že něco skrýváte. ale to já nevím, nikdy předtím jsem drogy poštou neposílal.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Mnoho lidí říká, že hliník pomáhá blokovat rentgenové záření, ale já si myslím, že je to mýtus.
Olovo pomáhá blokovat rentgenové záření díky své hustotě 11400 kg/m³, ale hliník má pouze 2700 kg/m³, takže si myslím, že je to zbytečné.
je dobrý jen na zabalení drogy.
 

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
79
Reaction score
35
Points
18
Deals
11
Blbost, hliníková fólie neblokuje rentgenové záření.
Ten váš doping je hromada organických molekul. organické vypadají na rentgenovém snímku jinak než kovové a dají se rozlišit.
pokud chcete blokovat rentgenové záření, musíte svůj dope ponořit do podobného organického prostředí, aby vypadal jako něco neškodného. ale v tomto bodě končím, protože nejsem ochoten prozradit své vlastní metody utajení.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
!!! Tyto informace jsem našel až teď, takže si udělejte nějaké testy a vlastní výzkum, nejsem zodpovědný za to, pokud si zničíte drogu nebo cokoli jiného !!!


Cín, antimon, wolfram, vizmut jsou dobré k blokování rentgenového záření, ale nikdo je nebude používat k ukrytí drogy, takže jsem našel něco lepšího ;

Jedna firma vyrábí povlak pro nemocnice, který jim pomáhá blokovat rentgenové záření.
Používají síran barnatý, našel jsem francouzskou stránku, která ho prodává levně (15€/5kg).
(prodávají i jiné levné chemikálie, které můžete použít k syntéze).


Pro výrobu vlastního nátěru použijte 5 kg síranu barnatého a 2 l vody.

!!! Idk jestli se suchý nátěr dá rozbít tak to zkuste než si rozmáznete obal !!!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
DĚKUJEME za výzkum @HewHiSt, velmi si toho vážíme! Ještě dnes budu tuto společnost kontaktovat.

Francouzština prochází v chomoutu už poněkolikáté za mě lol
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nevím, co jiného než vakuové uzavírání pro psy. Také bych řekl, aby vnější strana obalu vypadala také normálně. Pokud předstíráte, že adresa odesílatele je firma, ať tak balíček vypadá. Žádné ručně psané adresy. Ať je to ostré. Pokud je adresa z falešného bydliště, ať tak vypadá.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Takže houby se používají také k vaření, že? Napište falešný uvítací dopis pro klub vaření s ukázkovým balíčkem sušené polévky jako uvítacího dárku.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
To je vlastně skvělý nápad. Všude je to jinak, ale ve Spojených státech není jediná nelegální houba. Houba je nelegální, když je pozitivní na drogy. Aby mohl být obviněn z držení Zákon by musel houby zabavit a otestovat. Znám prakticky všechny význačné houbaře a řeknu vám: Policisté, právníci, soudci. Lékaři. Nikdo z nich nestojí za nic při určování hub a já je často uvádím do rozpaků.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Do některých se dostanou posílené možná tehdy, když potřebují dostat balíček a co je důsledkem ...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Vždy se přimlouvám za to, aby lidé prováděli vlastní výzkum a prošli si mailový rentgen. Celní rentgen ECT. Na obrázcích Google nebo na čemkoli, co používáte. Přečtěte si 20 odstavců příběhu, který o tom hovoří. Poté, co jsem to sám udělal, jsem pevně přesvědčen, že je velmi těžké ukrýt drogy v poště, pokud prochází rentgenem, takže raději falšujte.
EZDJ3yk6B2

KnFMmE53xz
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Záleží na cílové zemi. Dobré balení a malé množství však výrazně zvyšují úspěšnost.
 
Top