Question Kontrola zařízení a skleněných výrobků 4mmc

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Mám vše k syntéze 4mmc? Budu se řídit syntézou "madre".

A také potřebuji někoho, kdo mi pomůže mezi syntézami, abych nic nezkazil.
Prosím, je tu někdo, kdo by mi mohl pomoci?
4LvREcu8b2


1nIzFqBuXD


T8BkEFPgw6


7DSekWjKnb



Polovina věcí byla doručena
 

Attachments

  • 0Ax1TtJbLK.jpg
    0Ax1TtJbLK.jpg
    789.8 KB · Views: 44
  • gB897zjMIw.jpg
    gB897zjMIw.jpg
    618.2 KB · Views: 41

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Ahoj :) Chtěl bych navrhnout (trochu jednodušší způsob), abyste prostě šli rovnou po již bromovaném produktu 2b4m, ten si můžete koupit z Číny nebo od místního prodejce.
Máte výfukové plyny? Je to velmi důležité. Jeho brom, co budete řešit, pokud nebudete připraveni, budete čelit škodám.
Pokud máte 3m masku, kupte si filtry ABKFG (nebo tak nějak - název), jsou na amoniak a kyseliny.
Pokud chceš začít u skla, potřebuješ svorky a taky nějaké tyčky, náhradní kádinky (často se rozbíjejí). Baňku s kulatým dnem + náhradní (nejlépe s více hrdly, aby bylo možné instalovat teploměr a kondenzátor, pokud je to nutné).
Medvědice + teploměry je vždy lepší mít jako náhradní díly :)
50 ml, 250, 400-500 ml, 1000 ml je dobrá sada.
50 ml na odměřování kyselin (pokud si vyberete 100 g 4bk šarže).
250 pro MA 40 % aq, pokud se tak rozhodnete.
400-500 na rozpouštědlo a 1000 bude ve finále v lednici.
To byl můj způsob

Jinak na oddělení vrstev se hodí nálevkový oddělovač, zbytek lze udělat v láhvi nebo v baňce s kulatým dnem a pomalu přidávat další sklo do sbírky, jakmile budete cítit potřebu. Obecně lze udělat 4mmc bez skla. Zaměřte se na výfuk, 50 eur z PP ventilu udělá svou práci, jen se ujistěte, že je z PP materiálu, je odolný (alespoň PP).


Nicméně proč jste zvolil tento způsob? Myslím tím, proč chceš bromovat 4MP. Na 1. pokus to bude jednodušší, když použiješ ready made, jak jsem uvedl níže. Pak budete potřebovat méně úsilí, bude to více "trestat chyby", pokud se nějaké stanou.
Můžeš to udělat tzv. "shake and bake", vše co potřebuješ je rozpustit 4 bk (2b4m) v nepolárním rozpouštědle, jako je toulen, etyhylacetát, podle toho jakým jednoduchým způsobem ho koupíš, další krok je nalít do toho MA 40%, pokud máš vyhřívané míchadlo, můžeš to provést ještě ten samý den, pokud ne - můžeš to protřepat několikrát denně a po 24-48h (pokud si vybereš třeba toulen - ale je lepivý a já osobně ho nemám rád). Pak použijete nálevkový oddělovač, abyste úspěšně dokysali až poté. Taky by sis měl pořídit teploměr, abys zjistil, jakou teplotu poskytuje tvůj mrazák, budeš tam muset skladovat aceton a po okyselení 4mmc. :)
 
Last edited:

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Můžete mi pomoci, kdy se mi vše dostane do rukou ?
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Mé znalosti jsou omezené, ale věřím, že vám mohu pomoci s toulenem :) i úspěšně dosáhnout čistého produktu kdykoli
Toptech-coco doporučuji prodejce 4bk (2b4m) má výpis v reagenciích.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Ale věřím, že jsem se snažil udělat to samé, vybavit se na syntézu bromování, poté, co jsem kontaktoval odborníky, protože jsem měl nějaké uqestions jsme provedli jiný začátek, ale 1. musíte mít místo k provedení, odsávací ventilátor stejně.
a pokud nevěříte, že je to opravdu nutné, kupte si 40% aq a otevřete ho, abyste viděli, co se stane. :)
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Ano, mám jeden generický odsávací ventilátor, budu ho provádět ve svém domě, je tam nějaký prostor za mým pokojem, který je ze všech 4 stran plně zaplněn zdí, ale je tam 1,5 metru dlouhý prázdný prostor na střeše ( je to tam nainstalováno ), tam budu montovat svůj odsávací ventilátor.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Ano, můžeme mluvit v soukromí
Určitě to musíte mít utěsněné, můžete provést jednoduchou konzutrci ze zahradní fólie, nebo si koupit stan na pěstování konopí, musí být utěsněný, těm výparům neuniknete. Pro prostor 2x2 používám 530 m3h vent a jeho někdy mohou uniknout - a MA40% 200ml když se nalije do baňky například, ale správná instalace vent kanálků těsně nad baňkou udělá své.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Splní svou úlohu. btw když vkládáte odkazy pro clearnet, stačí zkopírovat 1. fázi odkazu jako https://www.amazon.in/Almonard-Heavy-Single-Phase-Exhaust/dp/B06W5GWSMW.
zbytek odkazu je sledování věcí atd. je dobré nevkládat zbytek do sties tak, aby to viděli a spoustu dalších :)
si můžete nainstalovat nějaké pluginy do prohlížeče, které to budou dělat automaticky
Věřím, že nejlepší způsob, jak zjistit, jestli je ventilace v pořádku, že si nevšimnete žádného zápachu venku, funguje po použití MA 40%, který má většinu zápachu, mimo váš prostor. :)
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Je to tak špatné? Ten zápach? Doufám, že to sousedy nebude dráždit, protože jako bychom sdíleli ode zdi ke zdi _|_ takhle a jeden z jejich rodinných příslušníků spí na střeše, je nějaký způsob, jak bych mohl zápach zastavit nebo zmírnit jeho účinnost
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Ano, je to velmi špatně. POKUD si koupíte tlakový ventilátor a vložíte jeho hadici do kbelíku s vodou, pak v up vody další ventilátor, který karbonový filtr vám bude filtrovat pachy. Říká se tomu dvoustupňový ventilátor.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Můžete se podělit o odkaz nebo něco podobného? Je to drahé?
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Mohu použít osvěžovač vzduchu nebo něco podobného, abych zničil zápach? Nebo něco levného na zabití zápachu?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Není to drahé, ale musíte si to vybudovat sami./ Poslechněte si:
1. stupeň je tlakový ventil, který odvádí výpary z reakční baňky.
2. pak se výpary odvádějí do nádrže s vodou
3. nad vodní nádrží je uhlíkový výklopník.
4. z něj je normální ventilační otvor, který se vypouští ven.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Vypadá to jako spousta práce a ještě do toho musím investovat nějaké peníze, které zrovna nemám, chystám se na velmi malou dávku, chemický zápach by byl ještě velmi špatný?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
potřebujete kapací nálevku pro vyrovnávání tlaku HBr nebo Br2
 
Top