Vzorky z BB Fóra pro každého zdarma!

trixxx01

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Ahoj, můžu si ještě nějaký pořídit?:cool:
 

JeszebelinHell

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
I to mě zajímá. Včera jsem obdržela vaši ukázku, DĚKUJI!!! To je lahůdka! Jak mám dát vědět ostatním, jak skvělé jsou vaše výrobky?
 

kheffer

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 5, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Dobrý den,

mohu ještě obdržet vzorek zdarma? Moje droga chocie je metamfetamin.

:) děkuji,


Bo
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Nemáme meth :( Ale máme něco mnohem lepšího. Čekáme na tebe v DM brácho ;)
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
9bMFjGYeiR
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Toto je ukázka, kterou jsem dostal od lidí z BB. 2 g 4mmc nebo "cat". Omlouvám se, že jsem ho nevyfotil lépe mimo sáček. Bylo to většinou rozdrcené a práškové, takže není moc na co koukat, ale tak jako tak, drogy zdarma, takže žádné stížnosti zde (y). Poznávám tu vůni... ano... tu výraznou vůni... a chuť!. Tohle je víceméně to, co se v mém okolí šířilo jako "molly" asi před ~10 nebo kolika lety. Dalo se to vydávat za MDMA nebo jeho obdobu díky "valivému" efektu, který to vyvolává.

Řezal jsem přímo k věci a IV'ed 0 3 nebo tak .. a jo.. to je ten materiál. Pro ty, kteří to neví, je to něco jako psychedelický amfetamin, to je nejlepší způsob, jak to můžu popsat. Je to vysoce euforický stimulant, při dostatečně vysoké dávce se dostaví vizuální účinky. Při intravenózním užití je to docela intenzivní high při ~.25g a výš bys měl vidět vizuální distorze (záleží na váze, já mám asi 180lbs.) Dostaneš intenzivní nával euforie asi na 30min a pak to začne opadat a jsi zhruba další hodinu sjetý. Liší se od jiných stimulantů, jako je kokain nebo dexamfetamin, protože vám dává ten charakteristický pocit "válení". Je těžké to vysvětlit - je to nadměrně stimulující, ale zároveň se téměř cítí trochu sedativní nebo relaxační.. ale prostě vás to táhne. Cítíte se po něm tak trochu "omámeně", ale ne podobně jako po kývnutí heroinu.
Podělil jsem se o zbytek s několika přáteli a požádal je o zpětnou vazbu... také si ho dali do žíly, přibližně stejné množství jako já. Neměli toho moc co říct, kromě: "Líbilo se jim to a bylo to dobré... a jestli mám nebo můžu dostat víc." Doufal jsem v něco víc, ale od pouličních narkomanů nemůžete čekat tak výmluvné zprávy o výletech.
Jinému kamarádovi jsem dal osmičku na padáka (snězte si ji). Taky jí to hodně chutnalo. Říkala, že byla zhulená jako čert asi 3 hodiny, pak se sjela na další 2 a asi po 6 hodinách od podání dávky byla zase v normálu. Chtěla vědět, jak brzy jsem schopen dostat další také. Takže, ať je známo, že tento vzorek byl dobře přijat a bude chybět, protože je dobrá poptávka, ale žádná nabídka.

Nějaké zprávy o těch promo synťácích? :B

Děkuji všem na BB - adminům, zaměstnancům, všem uživatelům. Všem, kteří to umožnili. Bylo to opravdu super a něco, co se jen tak nevidí... jako nikdy?
Kdo rozdává vzorky zdarma a nečeká, že za to něco dostane? Velmi úžasné... ještě jednou díky.
 
View previous replies…

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Velký respekt pro tým @Glitchy & bb 💞 💪🏻, skvělá práce, můj vzorek byl skvělý, jak jste říkali. 🔥⭐🙀
 

menpl

Don't buy from me
Member
Language
🇵🇱
Joined
Nov 28, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Chce to také. Originál 4mmc, žádné padělky!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Něco dalšího, co jsem zapomněl zmínit, je doprava/balení. Dostat se do USA ze střední Evropy trvalo asi týden. Další týden trvalo, než se dostalo ke mně na severovýchod USA.
Přišlo to v malé obálce o velikosti pohlednice. Obálka obsahovala zapečetěný mylarový sáček, který obsahoval malý sáček s jablkem, jak je vidět na fotografii (myslím, že velikost 1515?).
Zjevně na tom není nic přehnaně kradmého, ale také to není potřeba. Přehánět to s utajením by v této situaci bylo jen na škodu, takže není třeba se znepokojovat. Něco tak malého se nebude vyšetřovat ani pronásledovat. Navíc neexistuje žádný záznam o transakci, takže kdyby něco, stačí hrát hloupého a zapírat, zapírat ...zapírat.

Ještě jednou děkuji.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Ayy díky za tuto aktualizaci, jsem východní pobřeží USA jen více na jihu. Upřímně jsem se potácel, jestli to dorazí nebo ne, a tohle mi hodně pomohlo. Je to už nějakou dobu, co jsem dostal něco int.
 

mikeyoak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 15, 2024
Messages
9
Reaction score
9
Points
3
Rozhodně bych se o tento překlad pokusil. Jsem ve Spojených státech, že je to možné.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Již v kontaktu s vámi kamarád ;)
 

Sollitude

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 2, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Rád bych si vyzkoušel ukázku, prosím 🙏🏻
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Zkontrolujte si DM pls :)
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Ahoj můžu mít vzorek pervitinu zaplatil bych i hledám opravdu silný pervitin jako v devadesátých letech chenmeth v dnešní době už ho nenajdu nebo jen zřídka že je tak silný i když kameny jsou čisté jaký je důvod ?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Ahoj brácho, nemáme vzorky Meth.
 

JoshuaBiden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
hi jsou vzorky zdarma stále aktuální?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Ahoj bratře! Jo. Čekám na tebe v DM pro další spolupráci.
 

kicksonthemoon

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den, ráda bych si také vyzkoušela vzorek, pokud jsou ještě k dispozici.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Jsme s vámi v kontaktu již v zárodku DM
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Chtěl bych mít vzorek zdarma , hledám pervitin, který byl k dostání v 90. letech z České republiky v dnešní době se žádný pervitin nepřibližuje tomu, co se tehdy dalo sehnat na vietnamské tržnici
 
Top