Vzorky z BB Fóra pro každého zdarma!

LordNzboBR

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 21, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Dobrý den. Chtěl bych ukázku, pokud je ještě k dispozici. Právě jsem našel tuto stránku a vypadá to jako nebe. Určitě budu BB často navštěvovat!
 

bahman

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Věřili jste tomu? Naši přátelé mají velký smysl pro humor... Zpočátku jsem tomu věřil.😁
 

shoxxd

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 12, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Čerstvě zaregistrováno a velký zájem o vzorky zdarma.
 

shoxxd

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 12, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Yo your site ist awesome dude a wave of informations and the video section is so amazing mnoho pozdravů z Německa. Nemůžu přestat sledovat videa.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Zkontrolujte si svůj DM bud ;)
 

Jinsoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 12, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Hej, chyběly mi vzorky zdarma? :)
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Přátelé... MŮJ BALÍČEK PŘISTÁL!!! Krásná, nádherná 4MMC z Německa. Chci poděkovat svým zahraničním přátelům za jejich záštitu při jeho zasílání. Trochu se mi sevřel zadek, když jsem viděl, že ho na chvíli zadrželi na celnici, ale nebylo třeba se obávat. Balení bylo VELMI profesionální, žádný pes to nevyčmuchal a je to STRAŠIDELNÉ, takže jsem velmi ohromen.

Kdysi jsem stejně jako vy závistivě koukala, jak ostatní dostávají svůj výrobek, ale už NE! a ujišťuji vás, že pokud si zde řeknete o "drogu zdarma", nebudete zklamaní! Dostanete ho, trpělivost je těžká, ale stojí za to!

To opravdu potřebuje banán pro měřítko lol Napravím to příště, ale je to asi 2,5 gramů a to je poté, co jsem rozdrtil dva poměrně velké kameny!:
BylDWLaCmv

Dala jsem si pořádně do nosu a šla na nádhernou procházku přírodou, celou cestu jsem se cítila, jako bych se vznášela 🥴

Sedím tu s opravdu dobrým pocitem a jen doufám, že až začnu vařit, bude můj výrobek alespoň z poloviny tak dobrý! Také skvělá náhodná situace, když vidím, že 4MMC je to, s čím budu začínat!

Ještě jednou díky celému týmu za to @Glitchy, tohle je opravdu nová generace trhu s látkami a odteď budu vždycky říkat, že BB je jediná stránka, která má na Dark Webu vůbec nějaký význam. Je velmi frustrující, že se všichni musíme cítit jako zločinci, když tyto látky pomáhají tolika lidem v tolika směrech.

Díky tomuto webu budu brzy sám šířit "lásku". Tato stránka je opravdu úžasným nástrojem a zdrojem učení.

Děkuji bohům/bohyním, že jsem BB našla!!!

(je to jen úžasný bonus, že Breaking Bad je náhodou můj oblíbený seriál všech dob lol)
P.S. a nezapomeňte, děti: vždycky používejte program, jako je ImageOptim, abyste ze svých fotografií před nahráním odstranili metadata! (Tahle měla na sobě přesnou zeměpisnou šířku a délku! Hádám, že mi prosím řekněte, jestli jste ještě nějak schopni vidět ty informace thaaanks 😅).
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Děkujeme ti, brácho, za tvá slova a trpělivost :) Byla to opravdu dlouhá cesta, než jsme našli správný způsob, jak doručit naše věci do tvé země ;)
Přeji ti hodně štěstí a chci, abys brzy viděl své vlastní krystaly uvedené na našem trhu :D Ve znalostech je síla <3
 

touretti361

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Jun 24, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Zbývají ještě nějaké?
 

Brianlee

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Stále jsou k dispozici vzorky zdarma?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Čekáme na tebe v DM brácho <3
 

owshad

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Dobrý den, mohu dostat nějaké
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Jistě ;) Zkontrolujte DM kamaráda
 

JayW123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
@g
Mohu získat vzorek zdarma? Díky Glitchy!
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Jistá věc mate ;) Check DM
 

lalunabella

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 14, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Jsou vzorky stále vydávány?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Ano, pane <3 Zkontrolujte si své přímé zprávy :)
 
Top