Vzorky z BB Fóra pro každého zdarma!

itnomnuso%^

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Jsem zvědavý 🤔 Zkouším zjistit, zda zvědavost zabila Kat.
 
View previous replies…

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Co to má znamenat? Je to podraz a plánem je dostat lidi do problémů a zakázat semena Khat po celém světě?! Cože? HUH?!?! A žádný výzkum chemických látek?!
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Hej kámo prosím nezapomeň na mě 25 příspěvků dosáhne brzy, jsem aktivní tady učit se každý den nové věci a to nikdy neskončí. Bb gate rules! Pokud máš nějakou ukázku nad prosím pošli, udělám ti odpověď. Myslím, že si koupím od dlouhé doby od vás. výzkum chemických vláken a e-bike. 5 let na vaší stránce nejlepší dodavatel rc v eu! S laskavým pozdravem.
 

Dopedomain

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 20, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Myslím, že jste Walter White 😜, a chci se podívat na váš vzorový produkt, protože jsem velkým fanouškem seriálu Breaking Bad.❤️
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Již jsme s vámi v kontaktu :)
 

krka2y2

Don't buy from me
Member
Language
🇵🇱
Joined
Aug 10, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ahoj!
Jak se o to mohu ucházet?
Jak mohu získat vzorek zdarma?
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Pravděpodobně se jedná o past a neexistují žádné bezplatné vzorky výzkumných chemikálií. Jeden z lidí říká, že se chystá zabít Khat! Neexistují žádné 2-FMA a 4F-MPH.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Promiňte, o čem to mluvíte 😨?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Ten, kdo žere hovna, je ten, kdo píše hovna lol, takže nvm. :D
 

qTb2

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 25, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den, pokud to bude možné a pokud nabídka stále platí, ráda bych se také zúčastnila a velmi ráda bych otestovala vzorek.
 

luia

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 5, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Je propagace stále aktuální?:)
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Už se nemohu dočkat, až ji vyzkouším. Uživatel odtud znamená, že můj status by měl být knewn jako Tester :ROFLMAO:.
 

xirmsx12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 20, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Zkušenosti s podáváním zpráv naleznete zde. Žádné fotky, omlouvám se, že se mi rozbil fotoaparát na telefonu. Byl jsem trochu netrpělivý a zpočátku jsem si myslel, že je to příliš dobré na to, aby to byla pravda, protože Glitchymu chvíli trvalo, než se ke všemu dostal, ale po čekání se rozsvítilo. Jsem silně zkušený uživatel katinonu, sakra, sám jsem jich pár vyrobil, ale nikdy jsem neměl to potěšení vyzkoušet mefedron. Vzorku trvalo asi 8 dní, než se dostal do USA. Jakmile dorazil, musel jsem to zkusit. Odvážil jsem 0,22 g a rozpustil ho v 1,5 ml vody a místo použití jehly jsem šel poprvé na zátku. Trvalo dobrých 15 minut, než se plně rozjede, ale zatraceně horké je to hodně jako MDMA, ale o něco méně empatické pro nedostatek lepšího slova. Pro referenci jsem 31, byl jsem mimo plnou závislost na heroinu, cracku a cokoli, co jsem mohl dostat, zejména katinony, asi 1,5 let po použití těžkých pro 13. Vždycky jsem si myslel, že je to těžké. Teď se mi daří dobře s občasnými zábavnými časy. To byl jeden z nejlepších zážitků, které jsem měl s jakoukoli drogou, takže to říká hodně. Moje holka to neudělala, ale taky si to opravdu užila, jestli víte, co říkám ;). Bude sdílení této stránky s přáteli a pokračovat podniky zde sám. Můj kamarád také zkusil nějaké a byl zapálen.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Konečně kámoš dostal ten vzorek ☺️ vzpomínám si, že ses na něj ptal v příspěvku, kdy dorazí, problémy s holkama bla bla atd, jsem rád, že se to stalo.
A všichni si to užili 🍀
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Děkuji za recenzi, bratře <333
 
Top