Question Homogenní prášková směs

Skinny_Pete_

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, chci smíchat mdma prášek a maltodextrin pro lisování tablet.
Hodně jsem četl a zjistil jsem, že je opravdu složité získat absolutně homogenní práškovou směs. Chci, aby tablety obsahovaly přesné množství 100 mg mdma v každé... možná může být malý rozdíl, řekněme 5 mg, ale celkově chci, aby byly téměř stejné. Zkoušel někdo míchání v kulovém mlýně po dobu několika dní a zda tato metoda povede k dobrému smíchání prášků. Přemýšlel jsem o tom, že bych maltodextrin a mdma rozpustil v teplém acetonu, abych získal strukturu podobnou kaši, a pak několik minut míchal v mixéru, pak směs nalil do mělké ploché desky a počkal, až se aceton odpaří. Zajistí mi tato metoda dobré promíchání ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý den, pro vytvoření homogenní práškové směsi potřebujete získat stejnou velikost částic.
Obě látky by měly mít přibližně stejnou rozpustnost. Nejsem si jistý, zda tento způsob vyřeší váš problém.
 

Skinny_Pete_

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, děkuji... Získá kulové mletí se skleněným nebo keramickým médiem po dobu řekněme 24 hodin mdma a ostatní neaktivní ingridienty stejnou velikost částic ? A je po mletí nutné další míchání ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Je pro mě obtížné odpovědět, protože s nimi nemám žádné zkušenosti. Předpokládám, že je zřejmě zapotřebí další míchání.
 
Top