Question Jak mohu přestat užívat pervitin?

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Konečně jsem si uvědomil, že jsem závislý na pervitinu. Dokážu vydržet maximálně 2 týdny bez kouření metamfetaminu, ale jakmile si dám znovu 1 dávku. je to zase na začátku.

Kouřil jsem každý den, nakonec jsem přišel o práci. teď mám novou práci, takže jsem se poučil ze svých minulých chyb, v těchto dnech kouřím asi jednou nebo dvakrát týdně, abych se vyrovnal s tlakem v práci.

Včera večer jsem se podíval do zrcadla a viděl jsem, že mi začínají hnědnout zuby, a říkal jsem si, že když mi začínají hnít zuby, jak sakra vypadá moje tělo uvnitř?

Takže nějaká rada, jak se začít úplně zbavovat drog?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Na fóru máme psychiatra ve vlákně o snižování škod. Opravdu doporučuji to tam napsat a uvidíte, jestli vám doktor poradí. Využijte prosím tento zdroj. Od toho tu jsou
 

mantax

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
stačí si začít čistit zuby alespoň třikrát denně, nezhnědnou, a do zubní pasty si pro začátek přidat jedlou sodu, stačí o sebe začít pečovat, vitamíny, minerály, hygiena, nějaká kosmetika a budete vypadat normálně.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý den, v běžných částech používejte anglický jazyk.
 

mantax

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Omlouvám se, je to způsobeno automatickým překladem v prohlížeči Chrome a už jsem ztracen
 

mantax

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
stačí si začít čistit zuby alespoň třikrát denně, nezhnědnou, a začít přidáváním jedlé sody do pasty, stačí o sebe začít pečovat, vitamíny, minerály, hygiena, nějaká kosmetika a budete vypadat normálně. tak to mělo být
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
stačí si začít čistit zuby alespoň třikrát denně, nezhnědnou, a začít přidáváním jedlé sody do pasty, stačí o sebe začít pečovat, vitamíny, minerály, hygiena, nějaká kosmetika a budete vypadat normálně.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Nejdůležitější při odvykání od jakékoli drogy je, abyste nevycházeli ze svého životního prostoru. Přerušte všechny, kteří přicházejí do styku s určitou drogou nebo vlastně s každou drogou. Nebuďte ve společnosti, kde se budou drogy používat, nebo se o nich dokonce zmiňovat. Musíte být sami nebo s někým, kdo s ní nepřichází do styku. A pamatujte, že je to všechno v mozku, nemusíte užívat žádný typ drog, abyste byli šťastní. Nechte svůj mozek, ať se zotaví. Hodně štěstí věřím ve vás
 
Top