Jak získám přístup do sekce RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Abyste získali přístup, musíte být aktivním účastníkem fóra. V sekci RC zveřejňujeme nejhodnotnější práce. Například syntézu legálního kanabinoidu (WoW!).
Nejaktivnější uživatelé fóra budou mít právo vydat pozvánku někomu dalšímu.
Žádosti o pozvánku pište zde.
 
Last edited by a moderator:

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
37
Points
18
Žádám o přístup.
Dobrý den, doufám, že mohu přinést trochu znalostí do tohoto fóra, a rád si přečtu a naučím se vše, co toto fórum nabízí!
Děkuji!
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Rád bych získal přístup do sekce RC:)
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
pokud chcete mít přístup do sekce RC, musíte za něj buď zaplatit, nebo strávit dostatek času ve fóru a přispět nějakou svou znalostí nebo službou.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Dobrý den, chtěl bych požádat o přístup pro rozsah rc. Abych mohl rozšířit svůj výzkum. Děkuji mnohokrát
 

Harticus

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Právě hledám různé recepty, vyrobil jsem DMT z mimózy hostilis a metamfetamin metodou jednoho hrnce. Bývalý uživatel heroinu A fentanylu Mám 2 měsíce čistý od opioidů a 20 let závislosti na opioidech. V současné době jen užívání rychlosti a plevelu a občas benzo. Pokud jste byli dříve závislí na fentanylu, pak víte, že speed je jako víno a fentanyl je zasraná pálenka s příměsí absintu. Pokud jste nikdy neužívali opiáty, prosím, nedělejte to, lidi, naostro. VCUCNE VÁS TO HNED PŘI PRVNÍM UŽITÍ, POKUD MÁTE RÁDI DOWNERS!!!!!. NEPŘIPOUŠTĚJTE SI MYŠLENKU NA OPIÁTY. Cokoli jiného no kurva alkohol je podle mě nejhorší droga asi vyrovnaná s fentanylem/heroinem. Všechno ostatní s mírou budeš mít v pohodě. Mám 19 opilých na veřejnosti, předávkoval jsem se heroinem 0 krát a předávkoval jsem se fentanylem 10+ krát. Pokud užíváte fentanyl a říkáte, že jste byli jako já, protože jsem se snažil přestat asi rok. Takže asi jednou za měsíc jsem přestal asi na den a půl a nezvládl jsem to a pak jsem si vzal jednu dávku a předávkoval se. Jsem 6,0 230lbs kouření fentanylu celý den každý den po dobu 3 let rovně věc je, že to není jako heroin, protože vaše tolerance fentu se dramaticky sníží i poté, co nepoužíváte 1 den a jak jsem řekl, že jsem upřímně předávkoval přesně tímto způsobem prob 5 nebo 6 krát. Každodenní užívání bylo bong a nektar sběratel speed a fentanyl bych je smíchal dohromady na fólii, že se změní na fialovou, pokud je smícháte na fólii. Ale jsem ženatý a stále pracuji (to, čemu říkají fungující závislý) jediný důvod, proč jsem fungoval, byl podpořit můj drogový návyk. Každopádně bych se rád zapojil do čehokoli, co mi je, kámoši, je mi 37 let a bydlím v Orange County CA, Garden Grove a ano, odtud je ta nejlepší kapela všech dob. SUBLIME!!!!!!

R.I.P. Bradley Noel
 

Attachments

  • 4YuoVLAkSw.jpeg
    4YuoVLAkSw.jpeg
    3 MB · Views: 258

Entropic0blivion

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Zdravím vás! I já bych rád získal přístup do sekce RC. Myslím, že mám několik dobrých nápadů, kterými bych mohl do sekce přispět. Přeji všem hezký den
 

JuicyG

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Chtěl a pozvání a být aktivním účastníkem tohoto fóra a přispívat co nejvíce.
 

Sailor

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Vážený pane administrátore BB, přispěl jsem svými poznatky týkajícími se převodu CBD na vysoký D8 pro všechny zájemce a rád bych požádal o přístup do sekce RC.
 

Nasty19659669

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Dobře, především proto se nemohu dívat na videa?
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
;)

BB SOLUTION Ent.
HQ1 001
010101 BB
BLANCO HEAVEN

BB FORUM
online 0-01
101010 BBF
WORLD WIDE WEB,

Blanco Heaven, Současnost

Ohledně: Žádost o přístup do RC

Vážený pane Heisenbergu,

Rád bych se ucházel o místo člena RC Access.

Otevřeně se zde podělit o své motivace by prozatím nebylo nejchytřejším krokem, ale v případě potřeby bych rád osobně objasnil svou motivaci a záměry, takže v případě potřeby jsem tomu otevřen.

Jsem přesvědčen, že jsem silným kandidátem pro nabízené možnosti a jsem přesvědčen, že mohu být přidanou hodnotou.

Za předpokladu, že jsem vám byl schopen poskytnout dostatečné informace a těším se na odpověď.

S pozdravem,

SWIBB
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
View previous replies…

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
?" To znamená, že žádné ?
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
jeho široká škála...utrácejte rozumně.... víte co, nechte to být, nepotřebujete to. díky.
 

Anubis

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 24, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Doufám, že získám přístup k RC, byla to dlouhá cesta, než jsem se sem dostal.
 
Top