Potřebuji pomoc s první syntézou MDMA. PROSÍM

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den,
Svou první mdma jsem dělala také přes nabh4,
po vydestilování mdma freebase při 160c (můj zdroj vakua je dost slabý) jsem pak dostal čirý bezbarvý olej na?
Btw zkusil jsem plyn hcl a dostal jsem krystal, který vypadá velmi čirý (bílý krytsal)!
po testu výsledek 200mg sour recrytalbut im pocit účinek je slabý.
Takže teď nevím, jaký postup je chyba. Může mi někdo potvrdit, že mdma freebase bezbarvá barva je správná? nebo mohu rozbít freebase při 160c disilaci?
Je nějaká šance, že jsem v mdma freebase nechala methylamin, který pak reaguje s hcl a tvoří methylamin.hcl, který je obsažen v mém výrobku? po destilaci nemusí zůstat žádný methylamin, že?
Mám mdma freebase znovu něčím propláchnout, abych ji vyčistil?
Prosím, pomozte mi.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Mdma fb musí být bezbarvá a při zahřátí na 160c nemá šanci poškodit molekulu mdma.
Nemyslím si, že máte v mdma metylamin, spíše bych věřil v pmk) Každopádně metylamin má specifickou vůni, která vás nezmate. Není to anýzový zápach, je to zápach "zkažené ryby".
Mění vaše mdma hcl barvu (hnědne/černá při zahřívání - vystavení na zdroji tepla déle než 1 hodinu? Můžete postavit mdma hcl + vodu v poměru 1:1 na zdroj tepla v baňce a nechat ji 1 hodinu stát, abyste zjistili, co se děje. Baňka musí být otevřená!
 
Last edited:
View previous replies…

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Je třeba připravit NaOH ve vodě, 20% hm. je v pořádku. Tj. jedná se o 20 g NaOH + 80 g vody.
Na začátku musíte znát přesnou hmotnost těchto 20 %. Například 20 g celkem.
Pak rozpustíte sůl ve vodě a po malých dávkách přidáváte 20% NaOH, dokud PH není 11.
Nyní můžete zjistit, kolik g 20% roztoku bylo spotřebováno, a odhadnout molární hmotnost vaší soli.
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Použili jste od začátku pmk olej nebo pmk prášek. můžete napsat kroky, které jste provedli, abychom viděli, kde se to pokazilo.
 
View previous replies…

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Použil jsem pmk vosk! jsem si téměř jistý, že destilovaný mdp2p je správně, protože už znám vůni mdp2p

Im postupujte podle tohoto kroku:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/methamphetamine-synthesis-from-p2p-by-nabh4-reduction-medium-scale.600/#post-9603

Myslím, že jsem možná udělal chybu.
- Po dokončení reakce (dokončit míchání 2h po přidání nabh4) pak jsem si uvědomil, že můj reaktor není dostatečně velký, aby obsahoval veškerou vodu na promytí ("- Přidejte vodu a pokračujte v míchání během 5 min"), takže jsem prostě přidal vodu s menším objemem, než je objem metody btcboss hodně ( byl jsem věc, že proces promytí vody není důležitý)
- Pak jsem přidala dcm k extrakci, ale dcm dostala čiré zbarvení.
- Myslím, že jsem udělal něco špatně, možná hodím všechno do kanálu.
- Pak jsem si udělal nějaký průzkum a zjistil jsem, že fb se rozpouští v methanolu a methanol je mísitelný s vodou! a možná budu muset přidat více vody, aby se fb z methanolu zachytil v dcm.
- Ano, po přidání vody se mi na dně objeví dcm s větší barvou, jako by obsahoval volnou bázi.
- potom jsem všechen extrahovaný olej vydestiloval a získal jsem čirý olej při 160 °C.

* Můžu přidat dcm před promytím dostatečným množstvím vody, je to blbost :cry:
* Může něco jít do dcm před tím, než se to promyje vodou? :cry:
 
Last edited:

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Myslím, že jste při praní ztratili fb.
Pokud jste správně použili NaBH4.
Než váš fb olej ztěžkne kvůli NaBH4. Takže při praní a přidávání dcm uvidíte, že se váš olej oddělí od vody.
Olej klesne na dno a zbytek špinavé vody zůstane nahoře. Tímto způsobem poznáte, že jste fb vyrobili správně.

Po oddělení můžete olej zahřát na 130 °C ... ucítíte jakousi sladkou kaštanovou vůni. Pak už víte, že je fb hotový.
Poté, co ho necháte vychladnout. Můžete přidat aceton a pak HCL, aby se vyrovnalo PH.

Obvykle ji dám do lednice a nechám ji vychladnout na -30 stupňů. Ale to je moje metoda.

Četl jsem, že váš fb smrdí jako zkažená ryba. To je směs metanolu a metylaminu. Váš fb by měl být na konci cítit téměř jako nic. Alespoň nějakou kaštanovou vůni.

Nepřidání dostatečného množství vody k vyčištění fb způsobí, že vaše krystaly budou na konci vypadat nahnědle. (Pokud nemáte větší reaktor, můžete to dělat po částech, nebo si směs spočítat, než z ní uděláte velkou porci, aby se vám do reaktoru vešla celá).
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Kaštanová vůně - přesně tak, brácho!!! lehká krásná vůně kaštanu
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
mdma fb olej je vždy těžký. jeho hustota je přesně 1,1 g na 1 cm3. takže vždy zůstane pod vodou, pokud ve vodě nejsou rozpuštěny žádné anorganické sloučeniny (např. NaCl).
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Možná nerozumím správně celému vašemu textu, ale pokud do systému báze + dcm + voda přidáte trochu alkoholu nebo acetonu, pak alkohol nebo aceton přejde do obou: horní vrstvy vody i spodní vrstvy dcm.
Současně část báze přejde do horní vrstvy (voda) spolu s alkoholem a část ostatních sloučenin rozpustných ve vodě přejde do vrstvy dcm. A to je katastrofa!!!

Dcm se mi také nelíbí, protože ve srovnání s jinými podobnými rozpouštědly má docela vysokou rozpustnost ve vodě. DCM není správná volba.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Ehm, kámo, když přidáš dcm do vody, vždycky klesne na dno.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
ehm, kamaráde, řekl jsem snad, že dcm je mísitelný s vodou? řekl jsem, že dcm má maximální rozpustnost ve vodě mezi ostatními nepolárními rozpouštědly. také dcm díky své chemilaktické a fysikální struktuře rozpouští mnoho polárních sloučenin nerozpustných v jiných nepolárních rozpouštědlech, jako je ether, hexan, perc atd.
 

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
@lucas_cash ale už jsem provedl vakuovou destilaci, abych získal freebase při 160c, je nějaká šance, že k freebase ještě dostanu methanol s methylaminem?

Může mi někdo poradit bezpečnou metodu, jak příště pracovat s metylaminem, protože lidé říkají, že metylamin je velmi toxický
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
@Pororo neodpovídal jsem tobě, ale tomu týpkovi, co říkal, že když uděláš všechno správně, půjde to ke dnu, což dcm s vodou vždycky udělá.
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Četli jste můj text správně. Nikdy jsem neřekl, že se všechny tyto věci sčítají najednou. Existují kroky mezi nimi. také jste někdy dělal mdma? Pokud ne, pak u nechápu, co se zde říká. Pokud jsi ho udělal. Pak víte, že dcm se v tomto případě nikdy nepoužívá s acetonem. A pouze malé množství dcm se používá k oddělení oleje, který potřebujete, od zbytku vody a čehokoli, co je v něm.....
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Pokud jste ji vakuově destilovali. Pak váš olej měl zůstat v reaktoru a zbytek se měl odpařit nebo zachytit do jiné baňky.

Pokud jste tedy vzali bezbarvou kapalinu a pokračovali v práci s ní. Znamená to, že jste vzali tu špatnou, ve které byl methylamin. Proto jste ho stále cítili. protože fb není nikdy bezbarvý.

Přeměnil jste svůj pmk vosk na pmk olej?
Pokud chceš, napiš mi dm.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Top