Existuje důvod, proč se u amfetaminů dává přednost síranovým solím?

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Vím, že koncentrovaná kyselina sírová v sobě nemá vodu, takže je to ideální při výrobě soli, ale je to hlavní důvod, proč se ve většině výukových programů vidí jako cesta síranové soli?

KONEČNĚ se mi kurva podařilo získat amfetaminovou volnou bázi a teď je otázka, plyn to nebo cesta aceton/kyselina sírová... víte?

Jaký je na to všechno názor?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Amfetamin sulfát není hygroskopický, což je hlavní důvod. Amfetamin monofosfát se také vyrábí, je měkčí v účinku. Míchání acetonu s kyselinou sírovou je velmi špatný nápad - vzniknou další nečistoty, používejte směs alkoholu a kyseliny sírové. Kyselinu fosforečnou lze kombinovat s acetonem.
Chlorovodík se velmi rychle změní v louži vody, velmi silně vytahuje vodu ze vzduchu.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Jo, řekni mi to, až udělám přesně tohle, taky jsem to měl vědět tbh.

Než jsem něco udělal, seděl jsem tam 20 minut a přemýšlel, co můžu použít jako rozpouštědlo pro kyselinu sírovou, se kterou nebude reagovat... nevím, proč mě nenapadl alkohol... myslím, že jsem si jen vzpomněl na jeho dehydratační schopnost a předpokládal, že bude reagovat s alkoholy...... Éter nefungoval, nebyl rozpustný v hexanech/heptanu, (zpětně - duh). přidal jsem ho do acetonu a nic okamžitě nereagovalo, nicméně jsem tuto chybu udělal už dříve, ale tentokrát jsem zpočátku neviděl žádné bílé sračky, tak jsem si řekl, že na to kašlu......

Bylo to kurva rychlé.......

Takže říkáš, že máš použít síru v izopropylalkoholu, že jo? A nakapat to tam? Protože to dává kurva smysl.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Smíchal jsem aceton s kyselinou sírovou
Nejsou v něm žádné nečistoty, je to skvělý produkt
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Kyselina sírová je katalyzátorem pro polykondenzaci a následnou polymeraci acetonu. Čím vyšší je koncentrace kyseliny, tím rychlejší je reakce.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Přidat další
Při kondenzaci tří molekul acetonu působením koncentrované kyseliny sírové nebo chlorovodíkové vzniká symetrický trimethylbenzen (mesitylen).
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Ne, má pravdu, je to takové bílé vláknité svinstvo. nezdá se, že by se rozpouštělo ve vodě. Když necháte síru v acetonu dostatečně dlouho ve vysokých koncentracích, taky zčervená.... alespoň u mě to tak bylo...
 
View previous replies…

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Když jsem amfetamin sušil na slunci, zbarvil se do oranžova nebo téměř do červena.


Tak jsem to řekl panu G. Pattonovi a on mi řekl, že pokud je vystaven ultrafialovým paprskům nebo kyslíku, reagují a kazí produkt, takže je během sušení produktu chraňte před světlem a vzduchem.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Také nenechávejte aceton s kyselinou sírovou dlouho působit
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Vaše nečistoty jsou s největší pravděpodobností ve fázi regenerace, a nikoli z kyseliny s acetonem
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Jednou jsem udělal chybu při použití kyseliny sírové v acetonu a získal jsem smrdutý žlutý prášek, který se velmi špatně smývá, při podobných syntézách nebyly žádné problémy, když jsem použil kyselinu v alkoholu.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Můj zčervenal asi před 10 lety, ale nezdá se, že by to mělo nějaký vliv na jeho chování nebo užitečnost
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Dlouho jsem se snažil získat směs acetonu a kyseliny sírové pro solení a jediný způsob, jak zabránit vzniku mesilátů (červené barvy a příšerného zápachu), bylo použít mrazicí studený aceton a kyselinu, ale i při maximální opatrnosti to po chvíli (pár hodin) zčervenalo. Moje zkušenost potvrzuje to, co říká w2x3f5, že směs kyseliny sírové a IPA je pro solení mnohem lepší.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Dočetl jsem se, že fosforečnan A je v USA běžnější kvůli nižšímu bodu varu, takže ho můžete kouřit. To s sebou ale nese problém, že ho musíte skladovat v suchu.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
S fosforečnany je problém, pokud se monofosforečnan po obdržení dobře vysuší, ostatní fosforečnany jsou smotky, které se nedají vysušit.
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Mají zhruba konzistenci samotné 85% kyseliny fosforečné, až na to, že jsou... lepkavé?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
V závislosti na množství kyseliny fosforečné získáte sůl různého složení. Standardně se volná báze ředí acetonem a po kapkách se přidává kyselina fosforečná na ph 6, konzistence prášku v acetonu by měla být pevná, ne jako sopel. ano, 85% kyselina fosforečná je dobrá pro výrobu soli, pokud jste se na to ptali.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Č. Proč se suší amfetaminfosfát v IPA zůstal "sirup", nejdřív jsem si myslela, že je to kyselina fosforečná, protože má stejnou konzistenci, ale není kyselá. Teď mě napadá, že by to mohly být jiné soli.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
ten sirup jsem taky párkrát dostal.... taky netuším, co to je, a dostávám to i při použití kyseliny sírové. obvykle se to stává, když jí použiju moc a klesne pod ph 6, ale nevím, může to být náhoda... víckrát jsem neuspěl, než uspěl, ale uspěl jsem, našel jsem metodu, která mi skvěle funguje, a tak se jí držím...
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Sůl jsem v alkoholu nezískal, fosfát jsem vyrobil pouze v acetonu, dobře v něm krystalizuje.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Amfetamin monofosfát se musí připravit titrací ve vodě, požadované ph je 5 až 6. Monofosfát nelze připravit v alkoholu, protože když se přidá kyselina fosforečná 75 nebo 85 % je jedno, jak je nebo v alkoholu k bázi v alkoholu, nastane okamžik, kdy se celý Amph z ničeho nic změní v žvýkačku a už nepřijímá žádnou kyselinu. Takže máte směs polyfosfátů . Není problém tuto bublinkovou hmotu vysušit a bez problémů se vysuší a lze ji konzumovat a není špatná, ale ne monofosfát.
Monofosforečnan, který se dá vyrobit tak, že se do báze v nepolárním rozpouštědle přidá voda a pak zředěná kyselina fosforečná a pak se z obojího smíchá svatej hajzl, má tu výhodu, že je mnohem víc rozpustný ve vodě než polyfosforečnan a taky víc než síran. Tato vyšší rozpustnost znamená lepší biologickou dostupnost a má o něco rychlejší nástup než ostatní soli. Pouze uhličitanové soli ji prý překonávají, ale nikdy jsem se o to nepokoušel.

Teď, když děláte monofosforečnan ve vodě, se děje něco, co vás vyruší jako první: Při přidávání kyseliny fosforečné nejprve uvidíte, jak z roztoku vypadává sůl, a to vás potěší. Při přidávání další kyseliny se najednou všechna sůl -puf! - opět zmizí! Na rozdíl od kyseliny sírové, kde je to špatně, je to přesně to, co chcete u solí kyseliny fosforečné, protože chcete tu s nejlepší rozpustností ve vodě. Kterou získáte při ph 5 až 6 a po oddělení a odpaření vody.

Červené zbarvení, které se objeví při přidání příliš velkého množství kyseliny, není způsobeno kyselinou nebo amfetaminem, ale nečistotami, hlavně P2P a mírně zásaditými nečistotami, které se dostaly do procesu. P2P pěkně prochází parní destilací a postupy A/B, protože je amfoterní v přítomnosti zásad a kyselin, speciálně se zásadami, řekněme, že se náhle stává rozpustným ve vodě v daleko širším rozsahu.
Opravdu čistá amfetaminová báze nemění barvu bez ohledu na to, kolik kyseliny přidáte. Žádný z poreakčních protokolů, které jsem zde viděl, nevytváří skutečně čistou amfetaminovou bázi, a tak čtení o problému se změnou barvy (z růžové na červenou) není vůbec překvapivé.
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Aceton funguje mnohem lépe, vyklube se z něj dobrá pevná sůl, bez smrků. Osobně jsem si to ověřil už v roce 2005)))
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Pokud jde o p2p a barvení, podpořím. to je pravda. Nečistoty p2p a jeho derivátů dávají barvu v důsledku vedlejších produktů, to je i případ syntéz p2np a p2p, amin po frakční destilaci ve vysokém vakuu se při použití přebytku kyseliny nebarví, čistá báze aminu je zcela bezbarvá a průhledná.
 
Top