Existuje důvod, proč se u amfetaminů dává přednost síranovým solím?

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Smíchal jsem aceton s kyselinou sírovou
Nejsou v něm žádné nečistoty, je to skvělý produkt
 
View previous replies…

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Ne, má pravdu, je to takové bílé vláknité svinstvo. nezdá se, že by se rozpouštělo ve vodě. Když necháte síru v acetonu dostatečně dlouho ve vysokých koncentracích, taky zčervená.... alespoň u mě to tak bylo...
 
View previous replies…

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Dlouho jsem se snažil získat směs acetonu a kyseliny sírové pro solení a jediný způsob, jak zabránit vzniku mesilátů (červené barvy a příšerného zápachu), bylo použít mrazicí studený aceton a kyselinu, ale i při maximální opatrnosti to po chvíli (pár hodin) zčervenalo. Moje zkušenost potvrzuje to, co říká w2x3f5, že směs kyseliny sírové a IPA je pro solení mnohem lepší.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Amfetamin monofosfát se musí připravit titrací ve vodě, požadované ph je 5 až 6. Monofosfát nelze připravit v alkoholu, protože když se přidá kyselina fosforečná 75 nebo 85 % je jedno, jak je nebo v alkoholu k bázi v alkoholu, nastane okamžik, kdy se celý Amph z ničeho nic změní v žvýkačku a už nepřijímá žádnou kyselinu. Takže máte směs polyfosfátů . Není problém tuto bublinkovou hmotu vysušit a bez problémů se vysuší a lze ji konzumovat a není špatná, ale ne monofosfát.
Monofosforečnan, který se dá vyrobit tak, že se do báze v nepolárním rozpouštědle přidá voda a pak zředěná kyselina fosforečná a pak se z obojího smíchá svatej hajzl, má tu výhodu, že je mnohem víc rozpustný ve vodě než polyfosforečnan a taky víc než síran. Tato vyšší rozpustnost znamená lepší biologickou dostupnost a má o něco rychlejší nástup než ostatní soli. Pouze uhličitanové soli ji prý překonávají, ale nikdy jsem se o to nepokoušel.

Teď, když děláte monofosforečnan ve vodě, se děje něco, co vás vyruší jako první: Při přidávání kyseliny fosforečné nejprve uvidíte, jak z roztoku vypadává sůl, a to vás potěší. Při přidávání další kyseliny se najednou všechna sůl -puf! - opět zmizí! Na rozdíl od kyseliny sírové, kde je to špatně, je to přesně to, co chcete u solí kyseliny fosforečné, protože chcete tu s nejlepší rozpustností ve vodě. Kterou získáte při ph 5 až 6 a po oddělení a odpaření vody.

Červené zbarvení, které se objeví při přidání příliš velkého množství kyseliny, není způsobeno kyselinou nebo amfetaminem, ale nečistotami, hlavně P2P a mírně zásaditými nečistotami, které se dostaly do procesu. P2P pěkně prochází parní destilací a postupy A/B, protože je amfoterní v přítomnosti zásad a kyselin, speciálně se zásadami, řekněme, že se náhle stává rozpustným ve vodě v daleko širším rozsahu.
Opravdu čistá amfetaminová báze nemění barvu bez ohledu na to, kolik kyseliny přidáte. Žádný z poreakčních protokolů, které jsem zde viděl, nevytváří skutečně čistou amfetaminovou bázi, a tak čtení o problému se změnou barvy (z růžové na červenou) není vůbec překvapivé.
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
To je v rozporu s postupem uvedeným v Encyklopedii farmaceutické výroby, který používá alkohol, ale naprosto to odpovídá všem mým praktickým pozorováním. Sůl také dělá v IPA také to, že mizí z vody v H3PO3, což je okamžik, kdy přestanu přidávat kyselinu. Také je dobré vidět, že po všech těch... desetiletích stále přispíváte.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Aceton funguje mnohem lépe, vyklube se z něj dobrá pevná sůl, bez smrků. Osobně jsem si to ověřil už v roce 2005)))
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Pokud jde o p2p a barvení, podpořím. to je pravda. Nečistoty p2p a jeho derivátů dávají barvu v důsledku vedlejších produktů, to je i případ syntéz p2np a p2p, amin po frakční destilaci ve vysokém vakuu se při použití přebytku kyseliny nebarví, čistá báze aminu je zcela bezbarvá a průhledná.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
No je možné, že monofosfát můžete vyrobit v acetonu, nikdy jsem neřekl, že mnou popsaný způsob je jediný.
Ale pro zajímavost, proč "mnohem lépe"? V mých očích je nanejvýš otázkou osobního vkusu, jakou metodu kdo preferuje.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Snadná příprava a izolace, aminofosfáty jsou velmi špatně rozpustné v acetonu, snadno se suší.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Pěkně vysvětlujete, proč přidáním H2PO4 k aminové bázi v acetonu NEvznikne monofosfátová sůl. Protože theamin odpadne jako nerozpustnější sůl složená z fosfátů tvořených jednou molekulou kyseliny ohosforečné a několika molekulami aminu, nebude tato sůl dále reagovat bez ohledu na to, kolik H3PO4 přidáte.
Monofosfát znamená přesně jednu molekulu amfetaminu na jednu molekulu kyseliny fosforečné a toho nelze dosáhnout vámi popsaným způsobem.

Nebudu to dále zdůrazňovat, to je můj poslední komentář k této věci, nemám na to nervy ani čas, omlouvám se.

Všechno nejlepší, hodně štěstí a šťastné vaření! ;)
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Tuto metodu jsem použil v roce 2005 a osvědčila se výborně. je vaší věcí, zda se tak stane, nebo ne. Taková je moje praxe a několik laboratoří. Hodně štěstí na vaší nelehké cestě. Monofosfáty jsou na rozdíl od jiných fosforečných a amfetaminových solí velmi špatně rozpustné v acetonu.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Přečetl jsem si vlákno a k příjmu, co jste uvedl v jednoduchých krocích,
Kdybych měl čistou parní destilaci amfetaminové báze, třeba 100 ml. Kolik rozpouštědla potřebuji a jaký druh?
Aceton by nefungoval, když použiji H3PO4 a kolik kyseliny fosforečné musím nakapat?

Nechci, aby někdo pral špinavé prádlo, ale pomohlo by mi to pochopit postup, s konkrétním příkladem, díky.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Pokud je vaším cílem krystalizace, můžete ji jít a smíchat s acetonem nebo metanolem, kde bych doporučil aceton, který pak nakapete na sůl s kyselinou sírovou.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Děkuji, takže musím smíchat čistou bázi například se suchým acetonem v poměru 1:1 a pak do ní nakapat svůj 85% H3PO4, dokud nedosáhne PH 5-6? Nerozumím příspěvku @OrgUnikum "Monofosfát, který lze vyrobit tak, že k bázi přidám vodu a pak zředěnou kyselinu fosforečnou v nepolárním rozpouštědle a pak z obojího vymíchám svaté hovno, má tu výhodu, že je mnohem rozpustnější ve vodě než polyfosfát a také více než síran." Když musím přidat vodu. Myslel jsem, že voda a A-Oil ovlivňují výtěžnost? A kolik vody?
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Dobrý den a především velké poděkování aktivním členům tohoto fóra. Bez vás bych se nedostal do bodu, ve kterém jsem!
Můj problém: mám dostatek (staré) kyseliny sírové přesně na jednu dávku. Problém je v tom, že během času dostala žlutou barvu. Mohu ji použít? (Nemůžu sehnat novou).
Ale mám dost kyseliny fosforečné @orgUnicum:

"Monofosforečnan, který lze vyrobit tak, že do báze v nepolárním rozpouštědle přidáte vodu a pak zředěnou kyselinu fosforečnou a z obojího vymícháte svatou hromádku, má tu výhodu, že je mnohem rozpustnější ve vodě než polyfosforečnan a také více než síran."

Můžete mi říct, jaký je poměr směsi voda:báze a voda:pkyselina fosforečná? Také jsem dostal n Hexan je vhodný jako nepolární rozpouštědlo?

S pozdravem
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Mám další otázku týkající se mé první vlastnoručně vyrobené dávky (pravděpodobně ne) amfetaminfosfátu a rozhodl jsem se ji zveřejnit místo otevření nového vlákna. Vyráběl jsem ji metodou P2NP HgCl a vše vypadalo dobře. Amalgám; reakce po přidání RM. Jediné, co jsem udělal špatně, byla kontrola teploty během redukce (myslím, že jsem to někdy nechal příliš horké. Ale po 24 hodinách jsem dostal 2 nhice vrstvy dekantoval horní a oddělil poslední kousek pomocí separační nálevky.
Zkrátka a dobře, nakonec jsem měl 85 g čehokoli (z 10 g P2NP). Pokud má někdo nějaký nápad, co se pokazilo a jak se tomu vyhnout, budu moc rád za odpověď. právě teď dělám svou druhou várku, kde se amalgámová část moc nepovedla (poprvé s cofffegrinderem, který se během procesu rozbil.
Také pokud má někdo nápad na otázky v mém posledním příspěvku: dejte mi prosím vědět.. Třetí várku musím dokončit do pondělního rána, protože jsem ji zaregistroval k analýze a chci alespoň jednu úspěšnou várku.

Děkuji předem,
lee
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Dostali jste směs anorganických solí, takže nevidím žádnou zmínku o tom, že jste použili alkálii, abyste získali bázi bez aminů. Nevíte, co děláte, je to nebezpečné.
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Ne, tohle by mělo být jen krátké shrnutí, protože jsem měl trochu stres. Postupoval jsem podle viedeoguide a strávil hodiny na tomto fóru čtením příspěvků o této syntéze. to be accured: I samozřejmě, ale směs v kádince, čekal ~ 20 a pak přidal NaOH sollution dokud jsem dosáhl ph 11 (dostal bych 2 vrstvy bez alkanisartion?)
Nějaké nápady, co se pokazilo?
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Napadá někoho, která chyba to mohla způsobit, ve kterém kroku syntézy jsem udělal chybu?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Napište podrobně, co jste dělali, jaká činidla jste použili, co jste pozorovali. jak vám můžeme porozumět, když uvádíte jen drobné informace.
 
Top