Syntéza JWH-018

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ne, čas se nezkracuje. Nemůžeme použít nitrometan, získáme sice produkt, ale výtěžek bude nižší a bude se hůře čistit. Možná si můžete koupit 1,1,1,1,3,3,3-hexafluoroisopropanol (HFIP)? I když jeho cena neumožňuje být nejlepší volbou.
 
Last edited by a moderator:

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Pane, může HFIP nahradit nitrometan?
 
View previous replies…

Claudio51

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Všiml jsem si, že k čištění produktů nepoužíváte kolonu ... jakou metodu čištění používáte ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Ano, můžete, musíte se obrátit na laboratoře poskytující služby syntézy na zakázku. Tyto laboratoře musí být v zemích, kde látka není kontrolována.
 

pptmg

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Feb 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nějaké tipy, jak přijít do kontaktu s někým, kdo nabízí syntézu na zakázku?
 

charmingcho

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Co když nakonec vyrobený jwh-018 neztvrdne?
A pokud ztvrdne, jaké rozpouštědlo mám použít k jeho rekrystalizaci, abych zvýšil jeho čistotu?
Rekrystalizace se s IPA nepodařila.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Vypadá to, že částečná polymerace, ke které došlo náhodou, kontaminovala váš produkt do té míry, že je ztížena krystalizace. Návrh, který mohu mít jen na základě čisté úvahy, je rozpustit produkt v rozpouštědle, které je pro podezřelý polymer naprosto nepříznivým solvatačním prostředím (netuším, co mohou polycykly tvořit do složité matrice, ale polymery jsou často v určitých prostředích nerozpustné) Začal bych s nejpřísněji selektivním rozpouštědlem pro samotný produkt a to, jestli tam něco zůstane, mě nezajímá. Jsem si jistý, že lidé s aplikovanými zkušenostmi s touto konkrétní sloučeninou by měli znát různé purifikační triky, ale pokud je množství takové, udělal bych na to DCVC, i když bych teoreticky optimalizoval eluční schéma s využitím toho, co vypozorovali ostatní před provedením separace.

P.S. thre je na youtube video o dcvc, což je vhodná metoda prep chromatografie, pokud chcete čisté věci (stačí si to vyhledat)
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Syntéza s TBAB a NaOH pomáhá k přečištění meziproduktu - pokud chlorid vstoupí do aminoskupiny, alkalické prostředí zničí diacylderiváty indolu v požadovaný 3-acyl meziprodukt
 

beginner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 17, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Jaká je prosím koncentrace chloridu cínatého (IV) ?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Musíte používat bezvodý (ten je ve formě kouřící kapaliny). Pokud je to možné, použijte AlCl3 bez nitrometanu
 

charmingcho

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Uvádí se, že je rozdělen do dvou vrstev, ale já jsem rozdělen do tří vrstev. Na olejovou vrstvu, vodní vrstvu a pevnou usazeninu. Je tato pevná látka tím materiálem, který chci? A snažím se zpevnit olejovou vrstvu, ale ta neztvrdne bez ohledu na to, kolik času uplyne.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
O jaké fázi syntézy mluvíte?
 

readytorock

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Dobrý den .
Mám jeden dotaz, možná jsem špatně slyšel. Uvolňují se při syntéze vodíkové plyny?
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Dobrý den, pane , kolik ho mám smíchat s jedním kilogramem tabáku, aby nedošlo k předávkování konzumenta, a také jak by se měl přidávat do tabáku? Měl by být nastříkán na povrch tabáku, když je v mastném stavu? Nebo by se měl práškovat a poté smíchat s tabákem?
Kolik miligramů jwh-018 na gram tabáku není nebezpečné?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Noid můžete rozpustit v rozpouštědle a nastříkat na tabák. O koncentraci může přesněji odpovědět @Paracelsus nebo @Brain.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Dobrý den, chci vyrobit látku jwh 020 namísto jwh 018. Je výrobní postup podobný jako u jwh 018? Můžete mi poradit, jakou látku a v jakém množství mám přidat místo TBAB? JE k dispozici nějaký protokol?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Dobrý den, syntéza je na tom podobně. Potřebujete jiný ocasní 1-bromheptan. Stačí přepočítat ve stejném molárním poměru.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Dobrý den, mám několik otázek a budu vám vděčný za pomoc. Při výrobě JWH-018 jsem narazil na určité problémy. Zaprvé, po výrobě 3(1-naftoyl)indolu , jsem se ho pokusil rekrystalizovat pomocí ethanolu, ale bohužel zůstal rozpustný v ethanolu, přičemž se i po týdnu v mrazáku vytvořilo jen velmi málo zbytků. také se po výrobě 3(1-naftoyl)indol jeví jako bílý, ale po promytí vodou se změní na oranžový a červený. Je červené zbarvení problematické? Proto jsem vynechal proces rekrystalizace a převedl jsem surový 3(1-naftoyl)indol přímo na JWH-018. Jeden gram jsem pak rozpustil v ethanolu a přidal k deseti gramům tabáku. Výsledný produkt je však nekvalitní. Kolik gramů těchto krystalů bych měl přidat k deseti gramům tabáku, abych měl kvalitní produkt? Také bych ocenil jakékoli další návrhy, které byste mohli mít. Předem děkuji za vaši laskavost.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Pokud produkt nekrystalizuje z alkoholu, můžete jej zalít studenou vodou a získat sraženinu. Potřebné množství 018 pro byliny závisí na získané kvalitě a vaší toleranci. Doložené výzkumné dávkování - 2 mg na jeden zásah. Já si však myslím, že i více.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Děkuji vám za odpověď. Byly to velmi užitečné informace. Vážím si toho.
Je normální, že se barva 3(1-naftoyl)indolu při promytí vodou změní na červenou?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
V zásadě se na trhu jedná o červenou barvu
 
Top