• Welcome to the Australian section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Cocaine MDMA Methamphetamine Hledáte solidního dodavatele do Austrálie.

Wiggingthefukoutman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 1, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Hledám solidního dodavatele mdma, kokainu, metamfetaminu a extáze nebo tablet 2-cb do Austrálie Jsem ochoten letět do zámoří, abychom se setkali tváří v tvář za účelem vybudování solidního obchodního Vztahu.
budu velmi rád vyjednávat o velmi rozumné ceně, abych zajistil bezpečnou přepravu produktu Jsem také ochoten distribuovat na jakoukoli celní správu, kterou můžete mít nebo můžete získat jako laskavost za pomoc sobě a mému týmu.
Velmi profesionální peníze první myšlení všichni chceme jen užívat života a raději bych dlouhé hladké podnikání pak krátké neorganizované nepořádek jako některé kruhy.
Prosím, kontaktujte mě, pokud jste z nějaké pomoci dostaneme něco v práci.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Postavme továrnu 2C-B pro Austrálii!
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Máte nějaký australský darknetový trh? Máte nějaké australské prodejce darknetu? Pokud ano - dejte mi prosím v PM vědět, jak je najít.
 

cylencia

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
pokud vím, neexistuje žádný trh pouze pro Austrálii, nicméně na stránkách dread je dobrá komunita australských prodejců. také zde můžete najít některé věci, jako je bute, dimethocaine a tianapentin.
 

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
26
Reaction score
38
Points
18
Deals
51
Stále hledáte ?
 

3mmc4cmceuropa

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 12, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Úžasné myšlení, příteli. hmu mluvit lépe
 
Top