Syntéza metamfetaminu z efedrinu nebo pseudoefedrinu

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3

Dobrý den, děkujeme za návod.
Je možné použít místo toluenu lakový benzín?
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Hodí se jakékoli nepolární rozpouštědlo. Podle toho, zda je těžší nebo lehčí než voda, poznáte, zda bude při kombinaci nad nebo pod vrstvou Aquias vašeho roztoku. Chcete se ujistit, že extrahujete správnou vrstvu!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Omlouvám se, chtěl jsem říct: "Bude fungovat JAKÉKOLIV nepolární rozpouštědlo, které se dobře nemísí s vodou. Nejsem si jistý, co myslíte bílým lihem, myslíte něco jako "bílý plyn" nebo Colemanovo táborové palivo, pak je odpověď ano. Není to nejlepší rozpouštědlo, protože se chcete pokusit vybrat takové, které zanechává co nejméně zbytků, ale určitě bude fungovat.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
upřímně plýtvání ubohým chudým fosforem stačí použít HI vyrobený z kyseliny fosforečné a NaI . mám jednu otázku tho wouldent aluminium work as a phosphorus substitute since it would generate AlI3 insitu witch then reakts with water to form HI
2Al+3I2> 2AlI3; 2AlI3 +3H2O> Al2O3+6HI: . někdo by se na to měl podívat, jsem docela zvědavý, jestli to funguje, pokud ano, bylo by to velké vylepšení a dostupnost a náklady. možná bude třeba trochu změnit postup.
Také jako malý důkaz konceptu zkusím vyrobit nějaký methyljodid jako náhražku, deffo nevyrábím pervitin.
 
Last edited:

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Prolly také gon vytvořit nové vlákno na toto později
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Proč mýt síran sodný na obrázku 17
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Kalcinovaný síran sodný označuje
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Mohu se zeptat, zda se při zavedení chlorovodíku stále neobjevuje bílá usazenina? V čem je problém? Děkuji
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Pokud jste až do této chvíle udělali vše správně, můj první odhad je, že máte v nepolárním rozpouštědle vlhkost, kterou je třeba před protonizací odstranit. Jakákoli přítomná vlhkost rozpustí váš hcl
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Děkuji vám za vaše vedení, pane učiteli
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Toluen jsem utěsnil bezvodým síranem sodným a sušil více než 12 hodin. Proč je v něm stále voda
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Síran sodný to vysuší jen do určité míry také pokud to bylo předtím dost mokré u potřebujete docela hodně id to prostě předsušit síranem destilovat a pak to dále vysušit sodíkem a když to potřebujete prostě to destilovat .
Hádám, že to děláte pro gringard, protože pochybuji, že to budete potřebovat pro většinu ostatních případů.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Paní učitelko, mohu se zeptat, zda při zavádění chlorovodíku nevzniká bílá usazenina? Víte, jaký je důvod?
 

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Není to příliš málo jódu? Viděl jsem, že jiné recepty obvykle používají 2 g jódu na 1 g efedrinu.
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Příspěvek ve vlákně 'Sintesis Metamfetamin dari Efedrin dengan Menggunakan I2 dan H3PO2' http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...edrine-by-using-i2-and-h3po2.10423/post-68374
C2GyEk4Igb
 
Top