• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Veřejná [americká] komunitní skupina BB na Messengeru Element

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Proč? klikněte na tlačítko připojit se, ale pokračujte v načítání

OihlRN5ZuU

0OyVB65TM7
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Důvodem je asi to, že váš účet není vytvořen na našem serveru (element.bbgate.com).
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Zdravím vás, kolegové z BB v USA!!! Jak se dnes všem daří? Jsem zvědavý, kdo všechno je z USA, takže až se sem budete filtrovat, věnujte prosím chvilku svého času a řekněte: "AHOJ!!!". Bylo by hezké shromáždit skupinu stejně smýšlejících lidí, o kterých vím, že jsou místní, pro zasílání zpráv a dokonce i možnou budoucí spolupráci na projektech, o které můžeme mít společný zájem! Těším se na všechny!!!

Mír, lásku a zůstaňte tam venku v bezpečí!

Pseudomicrogravity-
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Nacházím se v dolních 48
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Pracuji v USA.
Středozápad
Ze západního pobřeží, Kalifornie a Seattlu.
Nyní žiji na středozápadě
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ahoj Jesse jade, já sám jsem v Oklahomě. Rád tě poznávám, člověče! Jaké druhy drog používáš, vyrábíš nebo prodáváš? Jaká je tvoje oblíbená droga?
 
View previous replies…

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Ahoj,
Právě jsem si všiml, že nemůžeme říct, kde máme jiné formy komunikace. Jsem rád, že jsem to viděl, protože bych to bez přemýšlení udělal. Mám své informace na inzerátu. pokud byste chtěli mluvit bez tohoto rozhraní. Vždy budu vyžadovat použití úschovy zde na bb, ale nesnáším psaní SMS.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Takže jestli vám dobře rozumím, nakoupil jste všechny ty prekurzory a většinu z nich jste propálil, když jste se učil vyrábět MDMA? A věříte, že víte, co teď děláte, a že byste měl lepší výsledky? Měl jste jen jednu úspěšnou syntézu? A ta přinesla pár uncí dobrého MDMA? Mám to všechno správně? Sakra, když to po sobě čtu, zní to, jako bych se choval jako kokot, ale tak to opravdu není! Jen si ujasňuji, jestli jsem pochopil, co jsi mi řekl. Rozhodně obdivuji tvé odhodlání a styl! Kámo, jsi borec!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Podařilo se někomu úspěšně zapojit do této skupiny? Zkoušel jsem to několikrát s použitím všech myslitelných kombinací terminologie a dostávám pouze chybu 400. Přečetl jsem všechny stránky nápovědy a všechny pokyny. Pokud povolím vytvoření účtu na výchozím serveru, nenajde to skupinu ani server, ale pokud se pokusím použít element.bbgate.com , element.bbgate.onion , #usa-bb-forum: element.bbgate.com atd. dostanu chybu 400
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Dejte mi vědět odkaz na váš profil Element a já vás přidám.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Váš profil nebyl na našem serveru vytvořen, takže se nemůžete dostat do našich skupin.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pokusil jsem se ho vytvořit na vašem serveru, ale při vyhledávání není nalezen. Co bych sem měl vložit?
ZGs3g9Fl7n
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Získávám tuto
Nelze se dostat na homeserver
Zkontrolujte, zda máte stabilní připojení k internetu, nebo se obraťte na správce serveru.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Nevadí, dostal jsem se dovnitř!!! Úžasné!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Takže každý. Pokud se zobrazí chyba http 400, pravděpodobně je třeba vymazat mezipaměť DNS. U mě to každopádně zabralo
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Říká to někomu jinému, že nemá oprávnění psát na fóru USA? Někdo mi tam řekl, že nikdo nemá povolení, ale zdá se, že já mohu psát?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
69C5ZeIP2J

Mám na mysli konkrétně tuto tabuli. Vy jste do ní nepsal a kromě Heisenberga ani nikdo jiný. Mám na mysli právě tuto nástěnku specifickou pro USA. Kurva divný, šel jsem si udělat lepší záběr, který ukázal, kde je napsáno, že nemám oprávnění přispívat, a tahle stránka je pryč a #US-bbgate. Fórum se otevírá do 3 podfór , pravidla, komunikace na jakékoliv téma a vzájemná pomoc při zodpovídání dotazů. Před 2 minutami se otevřelo na screenshot, kde nejsou žádné příspěvky. Drogy. Asi jich je hodně. Nebo Mandelův efekt. 🤷
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Jo, tohle mě zmátlo, co s tím mám dělat, jestli vůbec něco.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Počkejte den nebo dva. Vypadá to, jako by se člověk do skupiny připojil a poté administrátor schválil vaši možnost přispívat. To se zřejmě stalo v mém případě. Připojil jsem se ke skupině a neměl jsem oprávnění přispívat a vlastně jsem neviděl žádné příspěvky. Ale druhý den se to změnilo. Možná, že pokud se to do zítřejšího odpoledne nezmění, budeš se muset ozvat, ale myslím, že ano.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Dobře, děkujeme!
 
Top