• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Veřejná [americká] komunitní skupina BB na Messengeru Element

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Zdravím vás, kolegové z BB v USA!!! Jak se dnes všem daří? Jsem zvědavý, kdo všechno je z USA, takže až se sem budete filtrovat, věnujte prosím chvilku svého času a řekněte: "AHOJ!!!". Bylo by hezké shromáždit skupinu stejně smýšlejících lidí, o kterých vím, že jsou místní, pro zasílání zpráv a dokonce i možnou budoucí spolupráci na projektech, o které můžeme mít společný zájem! Těším se na všechny!!!

Mír, lásku a zůstaňte tam venku v bezpečí!

Pseudomicrogravity-
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nacházím se v dolních 48
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Pracuji v USA.
Středozápad
Ze západního pobřeží, Kalifornie a Seattlu.
Nyní žiji na středozápadě
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ahoj Jesse jade, já sám jsem v Oklahomě. Rád tě poznávám, člověče! Jaké druhy drog používáš, vyrábíš nebo prodáváš? Jaká je tvoje oblíbená droga?
 
View previous replies…

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Jsem stará rychlokvaška. ano, existujeme. Vařím pervitin s přestávkami už asi 32let. REI v 93ish v oblasti zálivu.
Lith dope v severním prádle.
Miluju mdma. Nedávno jsem byl čistý 12 let a to včetně 7 let, které jsem strávil na 10 pro výrobu.
V čem jedeš?
Nevadí mi občas si šňupnout opiát. Jen ne pravidelně. v poslední době dostávám tyhle 15 mg morfinové pilulky. Hodím je do vody, pak vytáhnu falešnou stříkačku a buď knihu, nebo stříkačku do pusy a nechám vstřebat.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Sám jsem starý rychlokvaška, bratře! Právě jsem začal znovu vařit po asi dvacetileté pauze. Kdysi jsem vyrobil spoustu skvělých matematických výpočtů! Nikdy jsem neměl problémy s drogami, dokonce ani s jejich držením, protože jsem vyráběl jen pro vlastní potřebu a vždycky jsem se příliš bál začít s drogami hromadně obchodovat. Moje svoboda a právo nosit u sebe střelnou zbraň byly vždy příliš důležité! Říkám, že jsem starý speed freak, je mi 49 let a pervitin užívám pravidelně asi od svých 23 let. Jsem také náruživým uživatelem opiátů, a to asi od svých 16 let. Mám zdravotní potíže, které mi od 19 let poskytovaly přístup k velkému množství opioidních léků proti chronické bolesti. To vše však skončilo, když DEA napsala svůj pokyn pro dávkování 100 mg morfinového ekvivalentu denně. Mnoho let jsem stabilně užíval přibližně 300 mg morfinového ekvivalentu denně, ale když mě lékaři nárazově odstavili na pouhých 100 mg denně, přestal jsem chodit. Mnoho mnoho let jsem byl závislý na heroinu, ale nedávno jsem přešel na opioidy typu benzimadozol a mám je velmi rád! Poslední rok nebo tak nějak objednávám protonitazin v hodnotě asi 300 dolarů měsíčně. Právě jsem začal znovu vařit, jak jsem se zmínil, a hned jsem ram do problémů s extrakcí pseudoefedrinu z nových tablet proti nachlazení. Myslím, že v dnešní době v USA přidávají PH specifické polymery, které téměř znemožňují extrakci kyselinou A/B, což byl vždy můj oblíbený způsob přípravy čistého efedrinu pro mé vaření. Dal jsem 20 krabiček červených 30mg pilulek v počtu 96 do destilované vody ve džbánu, snížil ph přidáním louhu, pak přidal čtvrt litru nepolárního rozpouštědla heptanu, oddělil rozpouštědlo a zplynoval ho....... A téměř NIC! Když jsem pak zkontroloval obsah džbánu, zjistil jsem, že se všechno změnilo v rosol! S časovaným uvolňováním 120 mg jsem měl omezený úspěch tak, že jsem je rozemlel a rozpustil v izopropylalkoholu, pak přefiltroval a odpařil a před použitím k vaření promyl acetonem. Ale z krabičky, která by měla mít 2,1 gramu pseudofedu, mi po extrakci zůstane asi 1,5 gramu, pak dostanu zpět asi gram po vaření s Redem a jodovými krystalky ve zkumavce s balónkem nad vrcholem pro použití jako kondenzátor. Je to na nic! A co ty, člověče, jsi úspěšný se složením těch dnešních tablet proti nachlazení v USA? Máš nějaké tipy na lepší výtěžnost při mé extrakci a celkovou výtěžnost obecně? Každopádně je fajn potkat tady podobně smýšlejícího týpka! Jsem rád, že jsme měli možnost se představit! Nový kamarád se mi vždycky hodí!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Právě jsem si všiml, že jste stejný člověk, kterého jsem viděl vyrábět a prodávat MDMA na BB! To je úžasné, bratře! Vlastně jsem na tvé jméno narazil v jiné sekci a poslal ti DM s dotazem, jakou nabídku bys mi mohl dát na gram tvého hovna, když ti slíbím, že ti napíšu důkladnou recenzi? Nikdy jsem neměl možnost vyzkoušet mdma brácho, ale vždycky jsem chtěl! Jen pro ni asi není žádný místní zdroj v kruzích, ve kterých jsem se pohyboval. Ale každopádně mi nabídněte dobrou cenu a já si hned objednám a zanechám podrobnou recenzi vašeho produktu, jakmile dorazí!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Aha, ještě jsem se nezmínil, že jsem také vyrůstal na západním pobřeží! Narodil jsem se v Oregonu, vyrůstal v Marysville v NorCal a asi před deseti lety jsem se přestěhoval do Oklahomy a koupil si nějaký pozemek. Takže se vsadím, že máme spoustu stejných zkušeností a postojů!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Wal-fed je tam, kde je v těchto dnech Sudafed 12 hodin, generická forma. Vypadají jako paracetamol, jsou podlouhlé a bílé a mají 120 mg, 20 kusů. Nemají v sobě nic závadného. Pseudo, škrob. A glazuru.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Ahoj,
Právě jsem si všiml, že nemůžeme říct, kde máme jiné formy komunikace. Jsem rád, že jsem to viděl, protože bych to bez přemýšlení udělal. Mám své informace na inzerátu. pokud byste chtěli mluvit bez tohoto rozhraní. Vždy budu vyžadovat použití úschovy zde na bb, ale nesnáším psaní SMS.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Takže jestli vám dobře rozumím, nakoupil jste všechny ty prekurzory a většinu z nich jste propálil, když jste se učil vyrábět MDMA? A věříte, že víte, co teď děláte, a že byste měl lepší výsledky? Měl jste jen jednu úspěšnou syntézu? A ta přinesla pár uncí dobrého MDMA? Mám to všechno správně? Sakra, když to po sobě čtu, zní to, jako bych se choval jako kokot, ale tak to opravdu není! Jen si ujasňuji, jestli jsem pochopil, co jsi mi řekl. Rozhodně obdivuji tvé odhodlání a styl! Kámo, jsi borec!
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Mohl by mi to někdo přiblížit. K čemu slouží prvek messenger?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Používám ho k chatování
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Jako jeho zcela samostatná aplikace mimo bb stránky? Chápu to správně, že je šifrovaná a zabezpečená? Zkoušel jsem a před několika týdny ji nastavit, dostal jsem celou řadu chyb a vzdal to. Jen by mě zajímalo, jestli mi to stojí za to.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
I já jsem měl problémy. Myslím, že je má spousta lidí.

Proto řeknu, že není tak aktivní jako fórum. Pokud to dokážete nastavit, super, ale idk, o kolik přicházíte, pokud to neuděláte. Nemyslím si, že je to opravdu velký problém.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Potřebuji pomoc a radu ohledně opsec v us.
Mám zde inzerát na prodej mdma. Někdo mě oslovil s žádostí o koupi několika gramů. jaká je šance, že se nás federálové budou snažit aktivně dostat?
Řekl, že nebude používat bbgate escrow becaue its a Scam. řekl, že bude používat jiný cibule escrow. Řekl jsem mu, ať si nějakou najde, a poslal mi informace o escrow.com.
Chcete-li použít tento escrow, musím se zaregistrovat a chtějí info. jako legit skutečné info. pic licence, bankovní účet, číslo sociálního pojištění....
Jak to píšu. Uvědomuji si, co to zní jako on s největší pravděpodobností je federál a podraz na mě. samozřejmě escrow společnost bude spolupracovat s LE. Myslím, že nepotřebuji radu, kromě toho, aby mi řekl, jestli mám pravdu v mém myšlení.
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Máte pravdu. Nepoužívejte tento doprovod. Existují i jiné. Budu se však muset podívat. Fairtrade byl můj oblíbený, ale idk jejich stav právě teď.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Pokud si někdo myslí, že náš systém úschovy je podvod, opusťte prosím fórum. Pokud někdo napíše, že náš systém úschovy je podvod, řekněte mi kdo a kde a já ho okamžitě zabanuji.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Samozřejmostí je podvod. Můžete použít službu BB Escrow. Chráníme dohodu před jakýmkoli podvodem.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
už jsem to pochopil. bylo to jen nedorozumění. nebo je to nakrmený pracující vyšetřovatel. ať už je to jakkoli, anonymitu neporuším a to pro nás dělá tento skvělý web. ve skutečnosti trvám na tom, že zde budu nadále používat escrow i poté, co se prokáže, že je zákazník důvěryhodný. ať už je to jakkoli, poplatek za escrow jde na bbgate. Dokud nebudu mít dostatek prodejů, abych skutečně přispěl na web, mohu pokračovat v podpoře prostřednictvím escrow. pokud jde o celou tu věc s podvodem, mohu dát odkaz, který poskytl, pokud má někdo zájem. je to nějaká stránka, která říká, že má seznam všech cibulových webových stránek, které jsou podvodem. bbgate je v seznamu, on adresa je mrtvý odkaz a v části o podvodu je napsáno forum scam. wtf je forum scam? Jsem přesvědčen, že je to skutečný kupující a měl v úmyslu udělat obchod přes tu escrow společnost. odpojení, které jsme měli, bylo, že byl několikrát podveden při pokusu o koupi. Měl jsem stejnou zkušenost, takže to chápu. Druhá polovina nebo odpojení je, že si nejsem jistý, jestli je dea nebo FBI nebo cokoli jiného. možná je. pokud je, bylo by to dlouhodobou součástí vyšetřování. Jsem si docela jistý, že vyšetřování provádí několik operačních skupin zemí. každý, kdo si myslí, že jsme pod radarem, se klame. takže, jaký je v tom rozdíl?. dokud budu dodržovat přísný opsec, jsem tak dobrý, jak se dostanu, ať už je to federální nebo ne. odpověď byla prostě poslat mu gram. kvalita produktu je vynikající. pokud je kupující a bojí se, že bude okraden, ujistí se, že dostanu zaplaceno, abych měl i nadále přístup. a mohu nasměrovat platbu snad prostřednictvím úschovy zde. Rozumím trochu víc opsec a co dělat s penězi. je třeba převést a změnit na monero a pak zpět na použitelné krypto. v tu chvíli mohu přesunout na osobní účet. Doufám, že mi zdejší admini dovolí použít escrow, i když byla zásilka dokončena. to by bylo určitě nejbezpečnější. také zde mohu nechat peníze, které převedu čínskému prodejci, abych získal další suroviny. win win. Strávil jsem čas vysvětlováním zdejšího systému a on to pochopil. vysvětlení bylo spletité vysvětlení procesu, který používáme pro escrow, a nevěřím, že jsem někdy viděl nespokojeného zákazníka, který by escrow použil. spousta ubrečených partií, které si myslely, že ušetřit 5 procent je dobrý nápad. pak přijdou brečet, že je někdo okradl. lol. Už mě nebaví poslouchat ty samé kecy a hodlám všem, kteří hlásí podvod, říct, že se podvedli sami. Já si zase vážím tohoto webu, úschovy a hlavně našich tvrdě pracujících adminů. málokdy je velká časová prodleva mezi potřebou vstupu od admina a získáním výsledků. zdá se, že jsou vždy k dispozici. Chci si udržet status prodejce a získat status důvěryhodného prodejce. Vím, že můj produkt je na jedničku, a pokud se mi podaří dosáhnout cíle pro opakované kupující, budu mít pěkný vedlejšák.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Aby bylo jasno, nedoporučuji úschovu, která vyžaduje kyc, jako to, co jste našli na escrow.com. Nemluvím o bbgate
 
Top