Metoda push/pull metamfetaminu

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Užijte si tento "met "od hehe :b originální synth zde, ale já bych doporučoval jen držet se mé verze, protože jsem udělal spoustu gramatických oprav


takhle dělá fzr96 push and pull: používám generické 60 mg sudafed z walgreens. hodím je do mixéru, pak tam hodím denaturovaný líh. zhruba pětinásobek množství denaturovaného lihu k tabletám. pak zapnu mixér asi na 2 minuty. pak to nechám asi hodinu odstát, pak odsajeme tekutinu. pak použiju 1 kávový filtr na filtrování. obvykle je potřeba filtrovat 3 až 4krát, dokud není tekutina čirá. pak naliji kapalinu do pyrexové nádoby na koláče. postavím ji na sporák na nízkou teplotu a nechám přes ni foukat vzduch. ujistěte se, že se vám sudo nespálí. pak dám sudo do reakční nádoby, pak červené p a pak dH2O. jen tolik dH2O, aby se mírně zvlhčilo. pak přidám I2, pak rychle zazátkuji reakční nádobu, protože reakce probíhá okamžitě. ujistěte se, že jste zátku dobře zalepili. pak reakční nádobu míchám každých 5 minut po dobu půl hodiny. pak zapnu elektrický hořák, dokud není dosaženo 150 stupňů, a umístím reakční nádobu do kovového hrnce pomocí cukrovinkového teploměru, abych zjistila teplotu. pak každých 5 minut stáhnu teplotu a míchám reakční nádobu. dělám to půl hodiny, pak zvýším teplotu na 175 stupňů, každých 5 minut stáhnu teplotu a míchám reakční nádobu. dělám to tak dlouho, dokud se z reakční nádoby nezačne kouřit. když se začne kouřit, stáhnu teplotu a míchám. voda začne táhnout. míchám asi 15 minut a pak nechám reakční nádobu asi 20 minut vychladnout. poměr je následující: jeden díl I2 na jeden díl sudo a 1/2 dílu červeného p. jinými slovy, řekněme 28 gramů I2 na 28 gramů sudo a 14 gramů červeného p. smíchám roztok louhu dH2O: Když smícháte dH2O s louhem, je velmi horký, takže ho nechte vychladnout. přidejte dH2O do reakční nádoby. já přidávám dvojnásobné množství dH2O k reakčním složkám, pak nádobou pořádně zatřepu a zamíchám. pak ji přejeďte přes kávové filtry, dokud nezíská zlatavou barvu, a přidejte trojnásobné množství tekutého dřevěného uhlí do zapalovače. pak přidávejte roztok louhu dH2O, dokud spodní vrstva nedosáhne pH 14. nemusíte se bát, že byste překročili pH, protože rozpouštědlo chrání medovou vodu. pak používám jeden z těch ručních mixérů na šťávu, funguje to opravdu dobře! míchám 2 minuty a pak to nechám 3 hodiny odstát. pak pomocí trychtýře odeberu rozpouštědlo, přidám stejné množství dH2O, dobře promíchám, pak přidám kapky kyseliny mourové, dokud nedosáhnu pH 6,8, pak odpařím vodu tepelnou lampou a bingo med!


Metoda recyklace I2, kterou jsem zveřejnil já (fidelis) ^_^
 
Last edited:

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Zvládli jste to a úspěšně? Prosím, zveřejněte svůj obrázek společně... jeho tak trochu přispívá k velmi plýtvání časem, energií a penězi na něco, co opravdu nejisté. Navíc není ani bezpečné i hádám.....
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
bohužel ne :c jen jsem tento synth vytáhl z odkazu, který jsem dostal z vespiary. není to můj zápis, jen se o něj dělím.
N51GhflrXv

tady je obrázek, který byl na té stránce... zapomněl jsem ho přidat k původnímu příspěvku, moje chyba :x
 
Top