Question Krok za krokem!!!!

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Nikdy jsem tedy neviděl, že by někdo psal konkrétně o tom, o čem zde budu psát.

Můj kamarád jedná s několika klienty, kteří se z něj snaží dostat mnohem víc, než za jakou cenu to má cenu, a to za směšně nízkou cenu. Opakovaně si stěžují, jako by to byla jeho chyba a ne jejich, že se ho snaží napálit.

Ten můj kamarád se zmínil, že to není poprvé, co si z nich dělají prdel, a už ho to nebaví. To ho rozčiluje do té míry, že se chystá snížit MDMA, které jim dával, jen proto, že si nepřestanou stěžovat, kolik dostávají za slušnou cenu.



Moje otázka zní, jaký je dobrý poměr a jací jsou dobří kandidáti? Přemýšlel o K nebo pervitinu, ale nejsem si jistý poměrem, na který by to měl ředit, nebo co funguje nejlépe farmakologicky. Taky chci jen vidět, jak na to šlápne s minimální ztrátou potence, ne-li zvýšením. Nakonec by byl radši, kdyby se nikomu nic nestalo kvůli špatně namíchanému poměru, který někdo dá.

Už mě prostě nebaví poslouchat, jak si kamarád stěžuje na neznalost svých zákazníků, a upřímně řečeno, na jeho místě bych udělal to, co dělá on.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Nezkracujte! Nedává smysl! Jen poseroutkové stříhají hovna!
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Řekněte to lidem, kteří se snaží lidi podvést.

Tvrdil bych, že jenom vy sráči se snažíte z lidí vytáhnout víc peněz, než za kolik stojí.


Hele teď jsem si uvědomil, že jsi z Jižní Ameriky a chápu, proč máš teď takový názor způsob, jakým lidé v Jižní Americe řežou věci, je přinejmenším hrozný a o to se tady nesnažím, doslova se snažím ořezat produkt jednoho zákazníka kvůli tomu, jak jsou jako lidé na hovno
 
Last edited:

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
A legitimaci, co byste dělali, kdybyste zjistili, že si s vámi váš zákazník hraje jako s houslemi?

Jak by to nedávalo smysl? Vím, že to není morálně v pořádku, ale lidé, kterým to dělám, nejsou normální a koledují si o to tím, co dělají lidem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Lidé očekávají, že třeba v lisované tabletě, ale pokud ji prodáváte jako čistou, měla by být čistá. Na jakou cenu si stěžují?
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Nechtělo se mi platit 500 za 12g mdma smh
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
No, já s těmi blázny nebydlím, jsou vlastně o pár měst dál.

Vím jen, že jsem se vezl na té šestistovce pro zásadní věci do určitého termínu a myslím, že se snažili smlouvat mezi mnou a jiným prodejcem, když věděli, že je termín

Ale chápu tvůj názor, upřímně si myslím, že jsem tohle vlákno založil spíš ze vzteku než z čehokoliv jiného, ale stejně chci vědět, jak to udělat správně, protože většině lidí to neudělám, nicméně pokud si myslím, že je někdo podvodník nebo lhář jakéhokoliv druhu, chci vědět, jak to udělat, aniž bych jim ublížil

Věřte tomu nebo ne, jsem velmi velmi pro harm reduction a recovery, ale když vidím pár lidí, kteří se ani nechtějí uzdravit, jen se snaží vytáhnout peníze z mé kapsy, nedělá mi to moc radost a nechce se mi jim dát nic dobrého, to vám řeknu.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
A navíc jsou to známí klackové a podvodníci, kteří se mnou dobře obchodovali, dokud se nerozhodli, že se mě pokusí zmlátit

Oni by vydělali asi 3 500 dolarů, zatímco já bych na obchodu vydělal sotva 200 dolarů.
 
Solution

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Idk Možná by tedy váš přítel měl přerušit kontakty. Nezní to jako dobrý obchod
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Jo, to rozhodně je a věděl jsem, že za to dostanu hovno, ale upřímně řečeno, některým lidem stojí za to prodávat našlápnuté věci, aby se

Kdyby někdo podvedl tvého kamaráda a několik dalších lidí v tomto jednom městě, nesnažil by ses na nich tímto způsobem vydělat?
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Myslím, že byste to mohli zkrátit hodně vysoko a prodat jim to. Až budou sukovat, řekněte jim, že máte nového dodavatele. Možná pak půjdou jinam. Idk nikdy jsem v takové situaci nebyl.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
No, oceňuju aktuální odpověď, nakonec jim to budu moct dát za to, co jsem si myslel, díky bohu, že se celá tahle krize zažehnává, ale stejně je to dobrá informace, když víte, že máte co do činění s šmejdy
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Než někdo hodí další ad hom, zmlkněte a opusťte vlákno.

Položil jsem otázku lidem, kteří na ni chtějí odpovědět, ne bandě buzerantů, kteří mi chtějí říkat, co mám dělat.

Edit: uvědomil jsem si, že kritika je spíš z místa, kde se o lidi bojí, ale tohle nejsou průměrní lidé.

Jsou nebezpeční jsou špatný byznys doslova pro všechny a jejich morálka není zrovna něco čemu bych věřil, už několikrát se mě pokusili zmanipulovat a já jenom stříhám jejich smečku nikoho jiného
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Dejte ji sem na prodej za 50 dolarů za kus a za námahu s odesláním poštou si naúčtujte 10 dolarů nad rámec skutečného poštovného. Nebo něco v tom smyslu, ale to byste z toho měli být schopni snadno dostat.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Slovo, určitě se o to pokusím, pokud se mi to nepodaří jinde.

Nechal jsem si to vyrobit za 90/g, ale upřímně to byl úžasný shit, chápu, že jsem mohl prodávat levněji, ale nekupoval jsem tak těžké ve velkém, navíc jsem doslova spočítal zisk mého klienta a i při rozdělení na 3 způsoby mě daleko převyšoval a věděl to

Ale oceňuju to, že to udělám, pokud nemůžu udělat nějaké kouzlo.
 
Top