Nejjednodušší recept na krystal mefedronu

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Je možné tuto metodu přizpůsobit pro 3-cmc, a to prostřednictvím změny 2b4m na 2b3c?
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
51
Reaction score
23
Points
18
Pro lásku boží, proč bys do prdele chtěl dělat takovou blbost, protože zatraceně dobře vím, že to neděláš pro sebe.

Přestaňte otravovat lidi a udělejte dobrou látku, třeba 4mmc nebo 3mmc, sakra, udělejte i 2mmc, ale tyhle chlorované kočky nechte kurva na pokoji.

Slibuju ti, že lidi budou 1000x spokojenější a budou se vracet pro další 4mmc.
 

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Chlorované katinony nejsou totéž co chlorované amfetaminy. Welbutrin je 3 chlorovaný kathinon to, a lidé ho konzumují v množství 200-300 mg denně po celá léta.
Veškeré spekulace o toxicitě 3-cmc vycházejí z neurotoxicity 4-chloramfetaminu. Ale 4-CA způsobuje serotoninovou neurotoxicitu, protože je silným uvolňovačem serotoninu lika MDMA, a mechanismus neurotoxicity je stejný, ale silnější.
MDMA zvyšuje hladinu serotoninu o 900 %
4-CA 1100 %.
A obě látky působí po dobu 4-5 hodin
3-CMC zvyšuje serotonin o 300 % po dobu 30-45 minut.
Nějaké další hloupé otázky?
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
51
Reaction score
23
Points
18
Ano, mluvíte hlouposti, protože jsem neřekl nic o neurotoxicitě, natož o serotoninové toxicitě.

Nevím, kde jste to vzal, také jsem neřekl nic o chlorovaných amfetaminech, divné.

Ani jsem neřekl nic o nějaké toxicitě, jen jsi rovnou udělal závěry.

Wellbutrin je tu už dlouho a je dobře prozkoumaný, jinak by to nebyl lék.

Wellbutrin také není cytotoxický, zatímco 3cmc je, přímo jed. sračka ti udělá díry do nosu (vím, že o tom cytotoxicita není, ale stejně), a o té neurotoxicitě.

i když to ještě není prokázané, věřím, že to musí být pravda, jedna noc s 3cmc mi zhorší HPPD o kurevskou tunu a zanechá mi zhoršené vidění na víc než týden, zatímco dvoudenní flámování 4mmc, které uvolňuje víc serotoninu než MDMA, mi zhorší vidění na 2 dny a je méně zhoršující než 3cmc.

taky musí být toxický pro dopamin, protože jeho účinky připomínají rané příznaky parkinsonu, třes končetin nebo třes, roztřesený dech, tichá řeč, zhoršená paměť, zhoršená chůze a koordinace, strnulý obličej bez emocí, shrbený.. a trvá to několik dní po užití.

studie o neurotoxicitě 3cmc ještě ani nebyly provedeny, takže to není stoprocentní nepravda. tato analogie s chlorovanými amfetaminy nic nedokazuje ani nevyvrací.

Mám hloupou otázku, vyvrátíte fakt, že 3cmc je KAUSTICKÝ/TOXICKÝ, nikoliv NEUROTOXICKÝ?

Naučte se číst nebo nedělejte rovnou závěry.

Tím "jedovatý" jsem myslel to, že je extrémně škodlivý a toxický pro orgány a buňky.
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
18
Reaction score
6
Points
3
Vyrábí někdo z této syntézy vyšší výtěžek ?
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
18
Reaction score
6
Points
3
Chcete říct, že podle tohoto příspěvku se dalo úplně dosáhnout tak vysoké výtěžnosti, nebo je v tom nějaký trik ? Jen mám ještě trochu nejasnosti ohledně NMP, po methylaci, mám to okyselit hned nebo je přidání NMP nutná součást ? Pokud je to nutné, co to udělá se syntézou? Jen mě to zajímá.
 

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Tento recept lze upravit pro methcathinone/ethylcathinone?
Jen s nahrazením 2b4m 2b-propiofenonem a methylaminu ethylaminem v případě ethylkatinonu?
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
18
Reaction score
6
Points
3
Já to dělám jen jednou, roztok methylenu si dělám sám, použil jsem na něj studenou destilovanou vodu, pak ho přidám do 2b4mp s benzenem, nějak už vidím oddělení vrstev, poradí mi někdo ? Protože v dalším kroku to promyji vodou, nakonec je výsledek takový malý, obávám se, že produkt zůstal ve vodní vrstvě, místo ve vrchní organické vrstvě.
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Pokud je to skutečně methylen a nejedná se o překlep, pak z něj nikdy nezískáte produkt; do roztoku musíte přidat methylamin a teprve po dokončení reakce se meph rozpustí do benzenu, 2B4M je polární, takže se rozpouští ve vodě, tam probíhá reakce
 
View previous replies…

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
18
Reaction score
6
Points
3
Omlouvám se, je to chyba typu, to, co mám, je cas 593-51-1; po přečtení vašeho názoru, mohu v podstatě použít pouze vodu k rozpuštění cas 1451-82-7, pak přidat NaOH ve vodě, nejprve to smíchat dohromady, pak pomalu přidat MA.HCI do RM a míchat, celý proces by měl být pod 30 stupňů Celsia a uzavřen. Po tom všem jsem nakonec přidal benzen pro extrakci a okyselení benzenové vrstvy. Bylo by to stejné, nebo máte nějakou radu tohoto nápadu ? Protože jsem minule měl z benzenové vrstvy jen pár gramů produktu, pevně věřím, že většina nezreagovaného Cas 1451 zůstala ve vodní vrstvě, zoufale nevím, jak to včera napravit.
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
18
Reaction score
6
Points
3
Protože mám podmínku, že tentokrát nemám žádné laboratorní vybavení, mám pouze plastovou krabici, kbelík, kelímek a ledničku, takže proces výroby MA.solution 40% z MA.HCI je pro mě velmi těžko proveditelný, doufám, že mi někdo odborně poradí.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
Mám spoustu otázek, na které mi, doufám, někdo odpoví.

1. Rozpouštědlo
Benzen je v EU těžko k sehnání a po diskusi o této syntéze jsem se rozhodl použít místo něj DCM. V původním receptu je použito 200 ml benzenu, ale zdá se, že při použití DCM je oblíbené množství 500 ml pro stejné množství 2b4mp. Jak ovlivní rozdílné množství rozpouštědla proces? Kromě lepší tepelné stability během aminace (více rozpouštědla = větší objem RM = tolik se nezahřívá ve srovnání s menším objemem RM), má použití většího množství rozpouštědla nějaké další výhody? A lze 500 ml DCM snížit na polovinu, tj. 250 ml? (Jsem si vědom nízkého bodu varu DCM a nutnosti udržovat RM pod 40 °C.)

2. Methylamin (MA)
Hydrochlorid MA (MA.HCl) se zdá být oblíbenou alternativou k vodnému MA (snadnější přeprava, skladování, stabilita). Lze do RM přidat pouze bázi spolu s 2b4mp a rozpouštědlem a poté přidat MA.HCl přímo do RM? Jako bázi mi doporučují použít triethylamin, fungoval by stejně dobře NaOH?

3. Okyselení
V tomto receptu je uveden pokyn vytvořit směs HCl v acetonu a tuto směs přidávat do RM po malých dávkách. V jiných návodech se nejprve přidává aceton a poté se po kapkách přidává HCl. Který způsob je lepší a proč?

4. Filtrace
Vzhledem k tomu, že se jedná o nejjednodušší recept, není k dispozici vakuová filtrace pomocí Schottovy/Buchnerovy nálevky. Mohu místo toho použít kávové filtry a gravitační filtraci?

5. Aceton
Můj aceton je deklarován jako >99,6 % čistý, obsah vody výrobce nedeklaruje. Je můj aceton pro tuto aplikaci považován za suchý?

6. Osobní ochranné prostředky
Je nutná plynová maska, nebo se s ní dá při dobrém větrání nebo při práci na volném prostranství kmitat?

7. Nakládání s odpady
Vidím tři druhy odpadu:
  1. vodná frakce vyhozená během proplachování volnou bází v kroku 2. Měla by to být jen voda s trochou bromu, je bezpečné ji likvidovat v obytné lokalitě?
  2. rozpouštědla (DCM a aceton) oddělená během filtrace v kroku 4 a aceton použitý na promývání. Jak to bezpečně a zodpovědně zlikvidovat a zároveň se vyhnout zběžnému prověření ze strany společnosti zabývající se úpravou vody?
  3. Použitý indikátorový papír, použitý filtrační papír a podobný odpadní materiál. Předpokládám, že to lze zabalit, zapečetit a zlikvidovat s domovním odpadem, mám pravdu?
Děkuji za jakoukoli radu. Bude to moje první syntéza, takže se snažím o všem předem přemýšlet a možná některé věci přeceňuji. Prosím, řekněte mi, jestli je to také tak.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
177
Reaction score
63
Points
28
Deals
7
Rádi slyšíme, že děláte své první kroky v této oblasti.
Jednoduše doporučuji svou metodu, která je zveřejněna v sekci syntézy. Věřím, že jsem vám položil otázku, jestli u chcete jít na lehkou nebo učební. Jednoduše si vyberte ethylacetát a použijte ho pro svou syntézu. Můžete použít i DCM, ale nedoporučuji to jako první syntézu. Pro DCM budeš potřebovat více eq. U DCM platí obecné pravidlo, že se nesmíte dostat nad 38 °C, protože by se vařil, jednoduše udržujte teplotu na 36-37 °C a budete mít reakci asi za 3 hodiny, někdy méně, někdy více. Konec reakce poznáte, jakmile se teplota neudrží (o něco).
2. Můžete použít HCL methylamin + NaOh, můžete použít 40% aq roztok, můžete si udělat 40% aq roztok sami (nejlepší metoda). Ale abyste to mohli udělat sami, potřebujete pořádný odsávací ventilátor a trochu vážnější podmínky.
3. Vždy jednu kapku za 1 s, můžete jít rychleji, pokud víte, co děláte, ale pro začátek jděte tímto způsobem.
4. Můžete použít gravitační filtraci, můžete k tomu použít i látku, vše je v pořádku. Buchner/vakuum jen pomáhá a urychluje to.
5. 99,6 % je dobrý aceton
6. Maska je bezpodmínečně nutná, možná někdo zkušený svelmi dobrýmodsáváním by se mohl rozhodnout, že v malém měřítku nebude nosit masku. Pro u je to nezbytné, rukavice také
7. Pevný odpad dejte do jednoho pytle a vyhoďte ho do popelnice daleko od domova, kapaliny můžete vydestilovat, abyste je získali zpět, ale jinak je prostě vylijte do nějaké půdy venku, když je nikdo nevidí.
 
View previous replies…

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
Děkujeme za odpovědi! Ještě několik bodů k objasnění, pokud vám to nevadí:
3. Je lepší nejprve přidat celý aceton (např. 400 ml) a pak přidávat HCl po 1 kapce/s, nebo nejprve rozmíchat 40 ml HCl ve 400 ml acetonu a pak tuto směs pomalu přidávat po malých dávkách?
7. Nemyslím si, že rozlévání rozpouštědel, jako je EA nebo aceton, je dobrý nápad. Bylo by možné je prostě nechat odpařit, vyvařit nebo dokonce spálit v ohni (nastříkat malé množství ze stříkačky do táborového ohně)?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
177
Reaction score
63
Points
28
Deals
7
Vložte aceton a poté seaprately use hcl

Ano, tímto způsobem se můžete zbavit i rozpouštědel. Já osobně jsem to neprováděl
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
177
Reaction score
63
Points
28
Deals
7
Můžete destilovat některérozpouštědlo pod tlakem, abyste ho získali zpět a znovu použili. Nespalujte rozpouštědla v ohni, je to nebezpečné a určitě to přinese pozornost.
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
18
Reaction score
6
Points
3
Mohu mít dotaz k části ma.HCI ? Sledoval jsem váš jiný příspěvek o přidávání ma.HCI přímo do směsi a také jsem to nedávno jednou zkusil, mám problém, když jsem rozpustil 2b4m v rozpouštědle, má následovat NaOH + voda a začít míchat, pak hned přidávat MA.HCI po malých dávkách? Jestli jsem to nepochopil špatně, tak celá směs by po přidání vody s NaOH ztmavla, děje se to ještě před tím, než následuje MA.HCI, protože to se mi stalo při syntéze, takže jsem něco udělal špatně ? Nebo je to normální ? S pozdravem
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
18
Reaction score
6
Points
3
Mohu mít dotaz k části ma.HCI ? Sledoval jsem váš jiný příspěvek o přidávání ma.HCI přímo do směsi a také jsem to nedávno jednou zkusil, mám problém, když jsem rozpustil 2b4m v rozpouštědle, má následovat NaOH + voda a začít míchat, pak hned přidávat MA.HCI po malých dávkách? Jestli jsem to nepochopil špatně, tak celá směs by po přidání vody s NaOH ztmavla, děje se to ještě před tím, než následuje MA.HCI, protože to se mi stalo při syntéze, takže jsem něco udělal špatně ? Nebo je to normální ? S pozdravem
 

Peanut

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jan 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Ahoj
2i nový zde
amia2i2b4mp není v mé zemi nikde k nalezení?
Nějaké návrhy prosím?
 

Neozion420

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ahoj, jsem v tomhle nováček, moje syntéza vyžaduje methylamin free base 40% in (vodný roztok), kde bych ho získal, aniž bych se musel trápit s objednáváním u velkého dodavatele chemikálií? Děkuji
 
Top