Trans ,4methylaminorex skutečný led král stims

Stretcher5335

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2022
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Fermentace benzaldehydů... Zní to, jako by to chtěl dělat každý, ale nikdy to nedělá. A je vás hodně, kteří hledáte odpovědi, když není nikdo, kdo by byl schopen dát skutečné odpovědi. Jako u každého kvašení záleží na médiu, kvasinkách a teplotě. VŠECHNY UVEDENÉ SUROVINY JSOU ZAVÁŽENÉ A ROZPOUŠTĚNÉ VE VODĚ PRO PŘÍPRAVU 800 cm.
Médium A Médium B Médium C
PEPTON 4,8g PEPTON 4,8 VÝTAH Z KVASNIC 4,8g
PYRUVÁT SODNÝ 49,3g SURCOSE 80g SURCROSE 80g
KYSELINA CITROVÁ 8,4g KYSELINA CITROVÁ 8,4g SULFÁT AMONNÝ 7,32g
SULFÁT MAGNESIA 0,4g PH POTŘEBUJE 4,5 PRO OBĚ A a B FOSFÁT DIHYDROGENU POTASIA 0,8g
PH MUSÍ BÝT 5,5
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Mohli byste hlouběji vysvětlit kompletní postup a věci srozumitelnější pro idioty, jako jsem já
A co je to médium? Skládá se z
Médium B stejné jako výše
Médium C stejné jako výše
a kompletní postup, jak dlouho nechat každé médium, jaké teploty a tak dále a laicky řečeno
Jsem vděčný za vaše znalosti a rád bych si vyrobil svůj vlastní noreph
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
V duchu sisice říkám, žeto možná lidé dělali v minulosti, ale pevně doufám, že věděli, co dělají. Nebo si to špatně vykládám a není se čeho bát... každopádně neopatrný výzkumník by s kyanogen azidem, kyanogen bromidem nebo něčím podobným vůbec neměl pracovat, ale člověk nikdy neví, co si hlupáci dovolí. Sloučenina má v literatuře kolem stovky odkazů, z nichž značné procento je teoretických a výpočetních. Většina ostatních je z oblasti fyzikální chemie, kde se studuje její rozklad a reaktivní vlastnosti. Narazíte na pár prací, které ji skutečně používají jako činidlo v syntéze, ale věřím, že se dají spočítat na prstech, což je dobrá příležitost připomenout si, proč jsou všechny stále připojené.
https://www.science.org/content/blog-post/things-i-won-t-work-cyanogen-azide

D
ovedu si představit, že někdo ztroskotá méně, že se nevyhýbá vodě a silným kyselinám, což může vést ke vzniku kyseliny hydrazové, která je vysoce toxická, těkavá a výbušná. Ale to víte, že jen tak nahlas přemýšlím...
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Vidím, že se jedná o cis vs trans... Každopádně by se člověk neměl srát s kyanidovými solemi, pokud nerozumí...
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Opravdu nerad bych byl tím člověkem, který s**** na všechno, ale měl jsem ,4mar a řeknu vám, že je to nejpřeceňovanější od doby, kdy jsem poprvé zkusil quaalude myslím tím, že Phentermine byl vynikající vítěz té doby to je jen můj názor, ale amorex se cítil hrozně nervózní jako opravdu špatná verze tří MMC nevím, odkud ti lidé mají ty zprávy, možná jsem ten, kdo nedostal pravou sloučeninu vím jen to že kdyby to bylo všechno co říkali že to je tak by to bylo ve výrobě zvlášť když vyzkoušeli všechny kromě pár bratrů a sesterských sloučenin z nichž mnohé byly velmi toxické nevím doufal bych že mě někdo uvede na pravou míru ale nikdo nezmění můj názor na kvalitu nejhorší Soma rip off ever
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Ani se příliš nebojím chemie, jen si myslím, že šťáva neospravedlňuje The squeeze.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Právě 3,4-methylendioxyaminorex (MDAR) je klenotem v koruně. Vyzkoušelo ho asi 100 lidí a zprávy byly, no, nadšené. Jeden člověk napsal "nejlepší zkušenost, jakou jsem kdy měl s jakoukoli drogou; legální nebo nelegální". Subjektivní účinky jsou v podstatě na půli cesty mezi MDA a MDMA.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
To samé se líbilo CARL... 2 mar nebo 3 mar více než 4 mar.... tak jako tak... myslím, že šťáva neospravedlňuje The squeeze.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Pak musím mít pravdu, že asi před šesti lety proběhla úplná totální s*** šarže od jedné velmi známé čínské mladé dámy, během té doby byla většina z prvních pár šarží úplná s*** čehokoli, co poprvé syntetizovali, takže bych se rád opravil a rád bych se mýlil
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Byla vaše laboratoř testována... nejlépe pomocí NMR?

Číňané budou tvrdit, že je to jedno, ale pošlou vám něco stoprocentně jiného.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Ano, čínští prodejci poskytli NMR s jediným píkem, který možná skrývá nějaké toxické reaktanty, takže bych se neměl zlobit na sloučeninu
 
Top