Proč jsem stále unavený, když užívám rychlost

uBlock

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 2, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Začal jsem brát amfetamin asi před 3 týdny, začal jsem s nízkou dávkou asi 20mg, protože nevím, jak je čistý, pak jsem si dal 2 týdny pauzu a minulý týden jsem si ho vzal asi 3x po 24-30mg a první 2 dny jsem opravdu cítil, jak mi to pomáhá soustředit se na práci a cítil jsem se opravdu probuzený, ale teď jsem si vzal 30mg a najednou už to není ono, co by to mohlo způsobit nebo bych to měl zkusit brát raději perorálně? Opravdu se mi líbilo, že jsem se mohl 8-12 hodin soustředit na práci. 😅
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mezi užíváním látky je nutné udělat pauzu, amfetamin byste neměli užívat ke zvýšení vlastní produktivity delší dobu. Udělejte si pauzu alespoň na 1 měsíc.
 
View previous replies…

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Nejlepším stavem je střízlivost a vyváženost

Klíčem je HUDBA

#MZK
 

cannedgoodsvendor

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Souhlasím ,udělejte si přestávku a najděte si jiný způsob, jak zůstat soustředěný. Doufám, že se vám dnes podaří zůstat tak soustředění, jak potřebujete.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
To, co popisujete, je podobné tvorbě tolerance. Neexistuje žádný konkrétní způsob, jak se jí zbavit. Nejlepší je udělat si dlouhou přestávku, jak výše poznamenal HEISENBERG. To nejen pomůže obnovit rovnováhu neurotransmiterů, ale také zpomalí vznik závislosti, která vám hrozí při pravidelném užívání stimulantů/ Navíc vámi uvedené dávky spadají do kategorie středně silných, ale ne jako lehké. Po přestávce můžete také zkusit snížit jednorázové dávky a frekvenci užívání.
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Dejte si pauzu, jak říkali všichni ostatní, a začněte třeba s 10 mg, příteli. Dobrá rychlost 10-25mg dokáže člověka udržet vzhůru celé dny.

Edit: Prostě děláš moc často, zpomal, příteli.
 
Last edited:

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
271
Points
63
Důvodem tohoto jevu je tolerance. Amfetaminy patří do třídy látek, které již po prvním užití vyvolávají toleranci, a to kvůli svému zvláštnímu mechanismu účinku. Abyste tomu předešli, udělejte si od jejich užívání přestávku. Tělo by mělo být bez amfetaminů alespoň dva týdny, ideálně 8-10 týdnů.
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Zkontrolujte si jour ph ve vaší moči.a dehydratujte se .je zde několik greath helpfull témat, které vám to vyřeší.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Po 2 letech daly perorální dávkování jsem byla měsíc unavená a většinu času spala, než přijde nemotivovaný člověk (váš už byl v mém případě) zpět trojnásobek. Takže buďte opatrní a udělejte si ty přestávky, pokud chcete maximální účinek této látky. Dobře jíst a jít sportovat pohybuje to může urychlit zotavení.
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Užívejte tyrosin, DL fenylalanin, hodně vitaminu c. B12 injekčně nebo sublingválně nejlépe ve formě metylkobalaminu.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Někdy si vezmu speed, zůstanu vzhůru celou noc, necítím se unavený, vezmu si další speed a usnu po něm.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Máte chytré tělo/mozek, který uzel umí vypnout. neznáte správné slovo.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Mluvím pouze o své osobní situaci. TOTO NENÍ RADA! Myslím, že pro většinu lidí je Heisenberg na místě a zjevně toho o tomto tématu hodně ví.

Tolerance je něco, s čím se musím vypořádat, abych měl z léků, které užívám, i nadále užitek. Mám lékaře, se kterým spolupracuji, a to je to, co právě teď dělám.

Moje situace:
Mám předepsaný Adderall IR 20 mg, 15 mg a 10 mg denně, a ano, na tyto věci si vybudujete toleranci velmi rychle. Nemůžu říct, že bych něco cítil, když si beru léky, ale určitě to cítím, když je neberu. Vzhledem k tomu, že moje denní dávka činí celkem 45 mg, jsem přesně na té hranici, kdy lékaři začínají muset obhajovat své jednání před lidmi, kteří o medicíně vědí jen velmi málo, ale rádi říkají ostatním, co mají dělat.

Moje současné metody:
Každopádně existuje několik věcí, které dělám na radu svého lékaře:
  • Dávkuji si rozumně, přemýšlím o tom, co kdo dnes potřebuje udělat, a podle toho dávkuji. Příklady: Vždycky jsem se snažila, aby se mi dávka dostala do těla, ale ne do těla: V některých dnech si vezmu jen minimum, aby nedošlo k abstinenci, ale pokud mám něco důležitého, vezmu si plnou dávku a někdy o něco více. V podstatě si vezměte, co potřebujete, když to potřebujete.
  • Existují doplňky, jak je uvedeno výše. osobně beru L-Tyrosin a hořčík kromě denního
  • Ten poslední je mi předepsán dvakrát denně. Auvelity je velmi unikátní antidepresivum (což se mi osvědčilo, protože mám také deprese); v podstatě je to kombinace dextrometorfanu (DXM) a bupropionu (Wellbutrin), oba tyto léky, zejména DXM, mají tendenci snižovat toleranci stimulantů. Neříkám, že vyběhnout a získat Auvelity, ale trochu DXM každých pár dní by mohlo pomoci s udržením současné úrovně tolerance.
Pro zdůraznění:
To je to, s čím s mým lékařem experimentujeme. Mohu oznámit, že se mi to zdá poněkud účinné.

Nicméně opět si myslím, že nejlepší rada pochází od Heisenberga, a to dělat pauzy.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Chtěl bych také dodat, že je obrovský rozdíl mezi Adderallem a pervitinem.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ne tak docela, zejména ne ústně. Mezi racemickými a dextro variantami je mnohem větší rozdíl, ať už jde o
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
41Dxflatline V tomto ohledu přenechávám slovo vám, protože o tom víte mnohem více než já. Mluvil jsem z vlastní zkušenosti, která spočívá v tom, že euforické účinky pervitinu jsou mnohem výraznější než u Adderallu.

Nejsem žádný chemik a všechno, co si myslím, že o téhle věci vím, pochází z internetu a z téhle úžasné webové stránky, kterou Heisenberg a spol. postavili.

Ve své odpovědi se však dotýkáte něčeho, co mě velmi zajímá, totiž izomerů. Chápu to tak, že Adderall jsou 3 díly Dextro a 1 díl Levo amfetaminů, takže bych chtěl vyrobit něco, co je 3:1 Metamfetamin. Jelikož metodou P2P vzniká racemický produkt, zdá se, že dalšími kroky by bylo izolovat izomery a rekombinovat je v poměru 3:1. V tomto případě by se jednalo o izomerický produkt.

K tomu, abych tohle všechno dokázal udělat doma v kuchyni, mám ještě daleko, a to jsem se teprve začal snažit přijít na jednoduchou domácí metodu P2P, natož na zbytek. Tak jsem si říkala, že vám dám vědět, kdybyste mě mohli na něco upozornit. No jo, to nebyl můj původní záměr, ale... když už jsem tady tak jako tak... Možná si budu chtít doma uvařit trochu mefedronu a MDMA. 😏
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
No je to samozřejmě subjektivní, někteří považují tělesné opojení racemic za euforické. U osob se sklonem k úzkostem je extra adrenalin racemicu příliš na hraně, aby se cítili pohodlně. Adderall tvoří asi 75 % dextrových solí. V adderallu jsou 4 soli, z nichž 2 jsou dextro (25 % x 2) a 2 racemické (12,5 % x 2), takže 75 %. Soli se však liší v tom, kolik je v nich skutečného amfetaminu ve srovnání s neaktivní solí. To by bylo velké nedopatření, kdyby bylo složení adderallu nějakým způsobem zaměřeno na konkrétní účinek. Je to zvláštní složení je to 3. verze adderallu k dnešnímu dni. Stále se mění jeho složení, aby se honil za americkými patenty. 25 % není číslo, které by se vyskytovalo na základě testování každé ze 3 solí, je to jen výhodné.

Myslím, že kdyby vám jednoho dne někdo nahradil adderall ekvivalentní dávkou pervitinu, nevšimli byste si, že je něco jinak, než že se liší doba trvání. Myslím, že v případě kouření nebo injekčního užívání velkých neklinických dávek by byly rozdíly zřejmější. Ale já budu rád, že buď zaměnitelně a dal jsem to ostatním, aniž bych jim řekl, co je to a oni si nevšimnou. Chcete-li vyrobit adderall, stačí izolovat dextro z některých freebase soli polovina zotavil dextro jednu sůl, polovinu druhé. Totéž pro váš nedotčený racemic, pak spojit 4 soli ve stejné hmotnosti. Různé soli se sice vstřebávají různě, ale nakonec stejně všechno skončí jako freebase, takže pokud chcete opravdu vyrobit přesný adderall, stačí zjistit skutečné množství freebase na sůl, což vám dá skutečný poměr D:L.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
To je objasňující a v souladu s tím, co jsem si myslel, že zkusím. Také si uvědomuji, že pravděpodobně nedostanu to, co chci. Snažil jsem se o euforičtější zážitek, který by se stále zabýval důvody, proč to beru. Ale po přečtení vaší odpovědi se mi zdá, že bych toho nárazu nedosáhl, aniž bych buď zvýšil množství, které beru perorálně, nebo ho kouřil. Každopádně je to v tuto chvíli akademické, protože se to stále snažím naučit.
Ještě jednou díky, vážím si toho.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Jedna stará prostitutka ve Windsoru v Kanadě vyprávěla mému příteli, že kdysi se prodával čistý prášek speed, který když si člověk podá, dostane okamžitý orgasmus. To mi připadá jako blbost a nikdy se nezmínil, kolik jí přesně bylo, takže tenkrát to mohlo být kdykoli před rokem 2000.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Děkujeme za zajímavé téma. Mohli byste udělat závěr o dokonalém přídělu pro trendy dnešní doby?
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
Hledá někdo 30mg Adderall B974 ?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Po rychlé konzumaci není tak těžké usnout.

Zkoušeli jste někdy usnout, když jste na speedu, např. pár hodin po konzumaci 20 ml GBL?
 

lasta123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Pak máte špatnou rychlost, pokud to není obtížné. 😆
 
Top