Proč jsem stále unavený, když užívám rychlost

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mezi užíváním látky je nutné udělat pauzu, amfetamin byste neměli užívat ke zvýšení vlastní produktivity delší dobu. Udělejte si pauzu alespoň na 1 měsíc.
 
View previous replies…

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Dávejte pozor

Naše tělo a centrální nervový systém a lymfatický systém Krevní systém
je uvnitř továrny ULTRA


Všechny vnější i vnitřní injekce pseudopotěšení vás deprimují a nutí vás

Nemocní & unavení životem
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Nejlepším stavem je střízlivost a vyváženost

Klíčem je HUDBA

#MZK
 

cannedgoodsvendor

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Souhlasím ,udělejte si přestávku a najděte si jiný způsob, jak zůstat soustředěný. Doufám, že se vám dnes podaří zůstat tak soustředění, jak potřebujete.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Chtěl bych také dodat, že je obrovský rozdíl mezi Adderallem a pervitinem.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ne tak docela, zejména ne ústně. Mezi racemickými a dextro variantami je mnohem větší rozdíl, ať už jde o
 
View previous replies…

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Děkujeme za zajímavé téma. Mohli byste udělat závěr o dokonalém přídělu pro trendy dnešní doby?
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
Hledá někdo 30mg Adderall B974 ?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Po rychlé konzumaci není tak těžké usnout.

Zkoušeli jste někdy usnout, když jste na speedu, např. pár hodin po konzumaci 20 ml GBL?
 

lasta123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Pak máte špatnou rychlost, pokud to není obtížné. 😆
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Mám předepsáno 40 mg dextroamfetaminu, který se užívá dvakrát denně v dávkách 20 mg, jak bylo uvedeno, vznik tolerance je nejpravděpodobnější příčinou tohoto účinku. Spím po užití 30 mg dexu, když jsem šel tvrdě na léky, pravidelně dělám přestávky od dexů, abych pomohl bojovat s tímto problémem, dalším vedlejším účinkem dlouhodobého užívání je podrážděnost a iracionální myšlenkové procesy, které při vaší snaze zůstat vzhůru, bez radosti vedou k užívání většího množství drogy. Jak řekl jiný člověk spolu s přestávkou na toleranci, doplnění dalších vitamínů a minerálů ve stravě opravdu pomáhá.
 

Miranda Porche

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Poznámka z osobní zkušenosti s tímto prodejcem, kterou píši všem budoucím, potenciálním kupujícím:

Začnu tím, že moje první zkušenost s tímto prodejcem byla naprosto vynikající. Rychlost dodání, kvalita výrobku a komunikace byly prvotřídní - jedna z nejlepších zkušeností tohoto druhu, jakou jsem kdy měl.

Poté jsem se jako úplný nováček na tomto fóru dopustil začátečnické chyby, a to s metodou escrow/passcode, která se zde používá - za tuto chybu jsem převzal a stále přebírám plnou zodpovědnost, a za kterou jsem se také písemně omluvil jak prodejci, tak správě tohoto fóra. Tato chyba způsobila zmatek, ale nestála nikoho ani haléř z jeho peněz.

S prodejcem jsem pak komunikoval přes telegram a znovu se mu omluvil (přes telegram jsme komunikovali už při naší první transakci, která, jak jsem uvedl výše, byla prvotřídní, a to ve všech směrech. Prostřednictvím vzájemné dohody jsem pak tomuto prodejci poslal 850,00 USD v btc, a to prostřednictvím telegramové transakce, a od prodejce jsem obdržel následující zprávu na telegramu: "Zítra odešlu.".

To bylo před více než měsícem. Nikdy jsem žádný produkt neobdržel, ani jsem nedostal žádnou odpověď, ani jsem neobdržel žádné, byť částečné, vrácení peněz.

Opakuji: jedná se o 850,00 USD v btc, které jsem tomuto prodejci poslal a jejichž přijetí tento prodejce potvrdil. Mám také snímky obrazovky a ID transakce, které dokazují, že btc byly odeslány na správnou adresu a potvrzeny.

Uplynul více než měsíc a stále jsem nedostal žádnou odpověď ani žádný produkt.

Po tak hvězdné první zkušenosti jsem přinejmenším mimořádně zklamaný.

Ale je tu ještě jeden aspekt této oblíbené techniky ghostingu, které tam, odkud pocházím, říkáme selektivní podvod:

Když prodejce, který zpočátku poskytuje prvotřídní služby a komunikaci, napíše "Zítra odešlu" a pak žádný výrobek nikdy nedorazí a peníze se nevrátí, a pak prodejce úplně duchaří, začnete se obávat dalších faktorů, které se ho týkají. Například o vymáhání práva. A proto považuji ghosting za nejhorší a nejhrubší ze všech možných obchodních praktik. Je to ta nejhorší věc na módní metodě neodpovídání. Podle mého názoru je to ještě horší než selektivní podvod na člověku ve výši 850,00 dolarů, což mi tento prodejce udělal.

Uvádět někoho do stavu obav z možných právních problémů, protože raději nenapíšete pár slov v odpovědi, není jen nevkusná obchodní metoda. Je to ztělesnění bezohlednosti. A to už vůbec nemluvím o selektivním podvodu za 850,00 dolarů.

Tento prodejce, který prokázal, že může být mimořádně kompetentní, by o tom měl vědět. A stejně tak by o tom měli vědět všichni potenciální kupující.

Považuji tohoto prodávajícího za zloděje (to určitě) a možného nakrmeného.
 

Miranda Porche

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Moje komentáře mimochodem představují dílčí důsledky, které nastanou, když se prodejci záměrně a promyšleně rozhodnou pro selektivní podvod.

Skutečnost, že BBgate neumožňuje mazání účtů, je další významnou červenou vlajkou.

Opakuji, že významná.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Omlouváme se, že zde vaše problémy, kurva červené vlajky. Všechno je něco plavat řekl tak?
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Řekl bych, že se pokusíte udělat velmi velmi velkou čáru ve vámi požadovanou denní dobu, osobně, když to dělám, dělám to 11-12 hodin dopoledne. Tímto způsobem budou účinky v plné síle a účinky vydrží mnohem déle, v závislosti na kvalitě a čistotě produktu, který používáte. Zkuste to raději než dělat velmi malé linky a často redávkovat, podle mých zkušeností bude tento způsob používání méně účinný. Pokud to někdy vyzkoušíte tímto způsobem, prosím, odpovězte mi a sdělte mi své zkušenosti a zda to fungovalo, rád si poslechnu vaše názory.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Udělejte si přestávku, nebo udělejte to, co jsem udělal já, navštivte svého praktického lékaře a požádejte o skriptum Modafinal, farmaceuticky vyráběné léky bývají čistší kvality. Řekněte doktorovi, že buď pracujete na dělené, dvojité hřbitovní směny, nebo že jste používali amfetamin k dosažení svých pracovních cílů, nicméně chcete přestat, Modafinal může pomoci zastavit užívání / nadužívání amfetaminu.
Na YouTube je také snadno sledovatelná syntéza.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Zkuste si dát pauzu od Amphetaminu a to asi na 2 týdny až 1 měsíc. Poté si pořiďte tablety Robotablet a zkuste 75 mg až 90 mg dextrometorfanu dvakrát denně (s odstupem 12 hodin) po dobu 5 až 15 dnů. Tolerance by pak měla klesnout přibližně na 1/2 až 1/3 toho, co byla. Dextrometorfan je antagonista NMDA.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8

Kromě všech výše uvedených doplňků vyzkoušejte 5-HTP.
A z vlastní zkušenosti mohu říci, že hořčík funguje, ale je to složité, především aby se správně vstřebával, musí být ve správném poměru s draslíkem, takže použití kombinace zvané ZMA je asi nejlepší způsob, stejně tak když jsem používal hořčík ve velmi vysokých dávkách, dělalo mi to trochu mlhavé groggy a to silně ovlivňovalo, jak na mě stimulanty fungovaly.
Druhá věc, kterou jsem si všiml, že stimulanty fungují efektivněji, když jsem používal Piracetam na denní bázi.
3. věc, neustálé opakované dávkování nebo nutkavé opakované dávkování, abych se cítil duševně unavený a samozřejmě tolerance se zvyšuje v žádném okamžiku doslova.

PS. Nedělat rychlost jako první věc ráno hned po probuzení pomáhá udržet dobrou úroveň tolerance po pauze ;)
PS2. Buffing je klíčový! ;)
 
Top