aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Έχω κάνει τις ίδιες κακές εμπειρίες με το aaronstevens, δυστυχώς! εν τω μεταξύ, πιστεύω επίσης ότι πρόκειται για πολύ έξυπνη απάτη στο aaronstevens!
στην αρχή με μικρότερες δοκιμαστικές αγορές διαφόρων πραγμάτων, όλα ήταν εντάξει!
η επικοινωνία ήταν πάντα εξαιρετικά επαγγελματική, τώρα ξέρω επίσης ότι ήταν μόνο "ωραία λόγια" για να χτίσουν ένα ορισμένο επίπεδο "εμπιστοσύνης"!
Παρήγγειλα ένα κιλό ξηρής αμφεταμίνης!
αλλά στην τελευταία αγορά με γάμησε κανονικά!
Ήμουν δυστυχώς αναγκασμένος για διάφορους λόγους δεν bb-market escrow να χρησιμοποιήσει την τελευταία αγορά (ένα από αυτά monero!)
Ποιο ήταν το μεγαλύτερο λάθος!!!
Κοιτάξτε τι πήρα μετά από 4 καλές εβδομάδες αναμονής!
Νομίζω ότι οι εικόνες που ανεβάζω μιλούν από μόνες τους!
Έχω δει πολλές βρωμιές στη ζωή μου, αλλά αυτό ξεπερνάει όλα τα προηγούμενα!
Αμέσως επικοινώνησα με τον Aaron Stevens για να καταγγείλω την απάτη και να ζητήσω λύση στο πρόβλημα, αφού η προηγούμενη επικοινωνία ήταν πάντα τόσο "επαγγελματική" πίστευα ότι θα έβρισκαν μια λύση που θα τους έκανε και τους δύο ευχαριστημένους! Με λίγα λόγια, περισσότερα Αλλά και πάλι δεν ακούστηκαν "ωραία λόγια" και "συγγνώμες"!
Στη συνέχεια ο aaronstevens εξαφανίστηκε σαν φάντασμα!
Θα έδινα επίσης στον διαχειριστή του φόρουμ το ιστορικό των email μου με τον aaronstevens ως απόδειξη αν προκύψουν αμφιβολίες!


Είσαι πάντα πιο έξυπνος μετά
AjI3V9BU1h
IOlgy7S2MR
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Εντάξει τι στο διάολο είναι αυτό τώρα lmao im συγγνώμη για ό, τι αυτό είναι αυτό είναι τόσο κακό που είναι αστείο και πάλι η απάτη είναι το ένα πράγμα, αλλά το να χέζεις στο γραμματοκιβώτιό σου είναι άλλο
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
Λυπάμαι για την απώλειά σας! Είναι τρελό σε τι χάος έχει μετατραπεί αυτό το νήμα!
 
View previous replies…

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Δεν νομίζω ότι είναι ένα χάος. Είναι καλό για σκοπούς ανάλυσης & εκμάθησης καλύτερης χρήσης μιας πλατφόρμας.
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
"Οι άνθρωποι εδώ σε αυτή την πλατφόρμα δεν συγχωρούν την απάτη"

Αυτό είναι εντελώς ψευδές.

Ρωτήστε με πώς το ξέρω.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Επειδή τον απαγόρευσαν; Και έχουν μια λίστα με γνωστούς σαρωτές με πάνω από 30 νήματα; Ή την υπηρεσία μεσεγγύησης που προσφέρουν, η οποία θα απέτρεπε τα περισσότερα από αυτά εξαρχής;
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Συγγνώμη, αυτό προοριζόταν για τον marty€mcfly
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Όχι, όχι επειδή τον απαγόρευσαν.

"την υπηρεσία μεσεγγύησης που προσφέρουν, η οποία θα απέτρεπε τα περισσότερα από αυτά εξαρχής;"

Η λέξη-κλειδί σε αυτό που γράψατε είναι "τα περισσότερα".

Τα χρήματα που έβαλα στην υπηρεσία escrow που προσφέρουν εδώ εξαφανίστηκαν.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Δεν είμαι πολύ εξοικειωμένος με την τεχνολογία, αλλά δεν θα μπορούσε το σύστημα μεσεγγύησης να το αποτρέψει αυτό;
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Cotton Jerzy Συγγνώμη, αυτό προοριζόταν για τον marty€mcfly

Α, μόλις το είδα αυτό. Μην ανησυχείτε καθόλου.
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Θα προσθέσω, μόνο για την υστεροφημία, ότι ο κατάλογος συνδέσμων τους εδώ θα πρέπει σίγουρα να εγείρει μερικά φρύδια.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Έτσι αισθάνομαι για τους περισσότερους προμηθευτές εδώ lol. Επιμένω σε μικρές δοκιμαστικές παραγγελίες ή δείγματα μέχρι να δω αρκετά θετικά σχόλια προτού κάνω μια μεγαλύτερη παραγγελία. Ευτυχώς για μένα πήρα το δικό μου λίγο πριν από τον Οκτώβριο,
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,721
Points
113
Deals
666
Τα χρήματα της μεσεγγύησης δεν εξαφανίζονται ποτέ. Εκτός αν προσκομίσετε δημόσια αποδείξεις για όσα είπατε. Θα αποκλειστείτε για απαξίωση της φήμης του φόρουμ. Όλοι περιμένουμε τις αποδείξεις σας.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Εξ όσων γνωρίζω & με βάση τις αναλύσεις, Cotton Jersey: Έχετε λάβει περισσότερα από αρκετά οφέλη από πολύ "Σοφούς" μέσω της συγκεκριμένης πλατφόρμας. Αν δεν ήταν για αυτούς, δεν θα ήσασταν ισότιμοι για να καταλάβετε αυτού του είδους τα πράγματα. Υπάρχει μια τέχνη στο να είσαι ευγνώμων καλός άνθρωπος.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Υπάρχουν τρόποι για να πάρετε πίσω τα χρήματά σας ακόμη και όταν εξαπατηθεί ένας λογαριασμός για αυτό! Αλλά πρέπει να συναλλάσσεστε με εκείνους που είναι πιστοποιημένοι και αξιόπιστοι! Δεν μπορείτε να κάνετε λάθος.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Ναι, η μεσεγγύηση σίγουρα θα το είχε αποτρέψει αυτό, αλλά, η δουλειά του αγοραστή είναι να βοηθήσει την πλατφόρμα να κατανοήσει τα ζητήματα που συμβαίνουν, προκειμένου να τα διορθώσει. Αν σας εξαπατήσουν με αυτόν τον τρόπο, υπάρχει ένα τμήμα ~εδώ στην πλατφόρμα ναι~ για αυτό, αλλά πρέπει να είναι νόμιμες οι αξιώσεις που παραβιάζουν τους όρους & θα μπορούσαν με άλλο τρόπο να έχουν αποτραπεί.
 

Baller00

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 13, 2023
Messages
1
Reaction score
11
Points
3
Δεν μπορώ να πιστέψω ότι κάποιος θα έστελνε αυτό το γαμημένο wtf
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Ναι, πρέπει να είναι αμφεταμίνη
δήθεν
Νομίζω ότι θα πρέπει να είναι μεταμφιεσμένο σε σκόνη καπουτσίνο (δείτε τη φωτογραφία της συσκευασίας,χαχαχαχαχα)
Για να είμαι ειλικρινής, δεν θα είχα καθόλου πρόβλημα να το καθαρίσω, αυτό θα ήταν πραγματικά το μικρότερο πρόβλημα, αλλά πραγματικά υπάρχει 0 ενεργό συστατικό, οπότε δεν θα άξιζε τον κόπο! Είναι πραγματικά πολύ λυπηρό!
ZRJmVOidqC
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Έτσι αισθάνομαι για τους περισσότερους προμηθευτές εδώ lol. Επιμένω σε μικρές δοκιμαστικές παραγγελίες ή δείγματα μέχρι να δω αρκετά θετικά σχόλια προτού κάνω μια μεγαλύτερη παραγγελία. Ευτυχώς για μένα πήρα το δικό μου λίγο πριν από τον Οκτώβριο,
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Θυμίζει αυτό σε κανέναν την κατάσταση του JohnWilkesBoof; Ήταν κι αυτός κορυφαίος μέχρι που μια μέρα είπε ότι τον κυνηγούσαν οι μπάτσοι και τον πήγαν στη φυλακή, δεν θυμάμαι τη δικαιολογία του για το γιατί, αλλά άρχισε να συμπεριφέρεται πραγματικά αλλοπρόσαλλα και μετά απλά εξαφανίστηκε. Κάτι που μόλις παρατήρησα είναι ότι μπορεί να είναι οι μόνοι πωλητές που έχω συναντήσει που χρησιμοποιούν το session μόνο για επικοινωνία, είμαι σίγουρος ότι είναι σύμπτωση αλλά δεν μπορούσα να μην αναρωτηθώ πώς θα μπορούσαν να τους πιάσουν ενώ εκατοντάδες πωλούν ανοιχτά στο telegram
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Απλώς ξέχασα ότι έβγαλα φωτογραφία την παραγγελία μου, αισθάνομαι άσχημα που αυτοί οι άνθρωποι την πάτησαν τόσο βασιλικά με αυτό. Δεν είμαι πολύ εξοικειωμένος με το Meth, αλλά αυτή η παρτίδα ήταν η καλύτερη που έχω δει.
 

Attachments

  • JL6OXGHgvR.jpg
    JL6OXGHgvR.jpg
    4 MB · Views: 191
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top