ADBB, 5CL, 5FADB, Πρόδρομος JWH018, BMK(5449), PMK(28578), 2B4M, BK4(1451-82-7), MA40&MA HCL,14BDO

Eve5586

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2023
Messages
34
Solutions
1
Reaction score
22
Points
8
Deals
53

PRECURSOR

  • 5CL-ADB-A
  • 4F-ADB
  • 5F-ADB
  • JWH-018
Θα σας πω πώς να το μαγειρέψετε!!!:):):)(Όλες οι φωτογραφίες είναι πραγματικές, όχι ψεύτικες)
1a0RgvIylm
 
Last edited:
View previous replies…

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Γεια σας, ενδιαφέρομαι για το προϊόν σας. Ποιο προϊόν αισθάνεστε σαν χόρτο; Χρειάζομαι ελαφριά αίσθηση.
 

maher

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Είμαι έμπορος συνθετικού καπνού στην Ινδονησία, αλλά εδώ τα υπόγεια εργαστήρια είναι σπάνια επειδή οι πρώτες ύλες είναι δύσκολο να βρεθούν... Ενδιαφέρομαι για αυτό, μπορείτε να στείλετε δείγματα τελικών/ακατέργαστων υλικών; Ακόμη και σε μικρή κλίμακα, δεν υπάρχει πρόβλημα, με αυτόν τον τρόπο είναι μια καλή αρχή... PM μου για την επιχείρηση
 

Eve5586

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2023
Messages
34
Solutions
1
Reaction score
22
Points
8
Deals
53
Τελικό προϊόν: 5CL
Παρακάτω είναι τα τελικά προϊόντα-5cl που οι πελάτες μας φτιάχνουν μόνοι τους.
Μας έστειλαν καλά σχόλια, πολύ καλή ποιότητα.

Εάν ενδιαφέρεστε για τα προϊόντα K2, στείλτε μας ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (PM), παρακαλώ! Μπορούμε να σας στείλουμε δείγμα για να κάνετε μια δοκιμή και να σας πούμε πώς να το φτιάξετε. Πολύ εύκολη μέθοδος!


Y3SlRBGsFw
KgTqkEaeAi
 
View previous replies…

maher

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Η απάντησή σας σημαίνει πολλά για μένα. Κύριε, ενδιαφέρομαι για τα τελικά προϊόντα 5CL. Μπορώ να σας ρωτήσω σχετικά με το δείγμα για να το εξετάσω περαιτέρω; Θα δώσω τις καλύτερες από τις καλύτερες κριτικές αν είναι πραγματικά ποιοτικό
 

pvp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 22, 2023
Messages
18
Reaction score
6
Points
8
Ο πωλητής έστειλε 2kg κύριο υλικό, έρχεται με μπάτσους, δεν recieved, δεν reship
 

Eve5586

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2023
Messages
34
Solutions
1
Reaction score
22
Points
8
Deals
53
Γεια σου φίλε!
Έχουμε μια ερώτηση. Εάν σας ξαναστείλουμε 2 κιλά, υπάρχουν μπάτσοι γύρω από το ντουλάπι της ταχείας παράδοσης, πώς το κάνετε; Να παραλάβετε το δέμα ή όχι;
Αν δεν το παραλάβετε, τότε τι κάνουμε; Να σας ξαναστείλουμε; Και αυτή η κατάσταση θα ξανασυμβεί; Χωρίς τέλος;

Η αλήθεια είναι ότι το δέμα έφτασε στη διεύθυνσή σας, αλλά εσείς δεν ήσασταν διατεθειμένοι να το παραλάβετε. Επειδή είπατε ότι υπήρχαν μπάτσοι και ότι θα σας έπιαναν αν το παραλαμβάνατε.

Φίλε, δεν μπορούμε να αντέξουμε πλήρως αυτή την απώλεια, θα πρέπει να διαπραγματευτούμε μια αμοιβαία αποδεκτή λύση.
 

pvp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 22, 2023
Messages
18
Reaction score
6
Points
8
Είμαι ακόμαΑγοράζω 20 κιλά από άλλον προμηθευτή και δεν έχω κανένα πρόβλημα όταν το άτομο μου πήγε να παραλάβει το δέμα και κρατήθηκε. Κινηματογράφησα από το πλάι και σας έστειλα φωτογραφίες και βίντεο. Αν δεν μπορείτε να καλύψετε 2 κιλά ζημιά τότε τι κάνετε εδώ;
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
Έχω δει την αλήθεια από την πρόσφατη κατάστασή μου, η κουζίνα μου έσκασε δύο φορές στη σειρά, δεν εμφανίστηκαν μπάτσοι όταν παραλάβαμε τα πακέτα, κυνήγησαν μόνο την κουζίνα, είμαι αρκετά σίγουρος ότι αυτοί οι προμηθευτές ενημέρωσαν το έθιμο στην αρχή για το τι είναι
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Έρχεται με μπάτσους και έχετε ήδη κυκλοφορήσει;
 

pvp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 22, 2023
Messages
18
Reaction score
6
Points
8
Η σταγόνα μου έσπασε, δεν πρόκειται να λάβω lol.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Πώς καταλαβαίνετε λοιπόν ότι είναι σπασμένη; Ίσως υπάρχουν κάποιες καθυστερήσεις
 

pvp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 22, 2023
Messages
18
Reaction score
6
Points
8
Mate Παραγγέλνω όπως 20kg + από άλλους, είμαι ξέρω τι κάνω και πώς, έχω βίντεο της προτομής που έστειλα σε αυτό.dealer
 

roman27@

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jun 5, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
hi
Μπορείτε να μου στείλετε μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου αν έχετε πρόδρομη ουσία MDPHP;
Ευχαριστώ
 

maher

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Είμαι έμπορος συνθετικού καπνού στην Ινδονησία, αλλά εδώ τα υπόγεια εργαστήρια είναι σπάνια επειδή οι πρώτες ύλες είναι δύσκολο να βρεθούν... Ενδιαφέρομαι για αυτό, θα μπορούσατε να μου στείλετε ένα δείγμα της πρώτης ύλης; Ακόμα και αν είναι σε μικρή κλίμακα, είναι μια καλή αρχή... PM μου για την επιχείρηση
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
HI. Γνωρίζετε επίσης τα βήματα για την παρασκευή του 2C-B;
 

Damonx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 15, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Γεια σας, θα ήθελα να αγοράσω ένα πλήρες κιτ
 

JL Sportglasses

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
α κάποιο πλήρες κιτ
 

Eve5586

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2023
Messages
34
Solutions
1
Reaction score
22
Points
8
Deals
53
PM παρακαλώ
 

nkdma

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
πουλάτε pmk;
 
Top