Question Ρινικό σπρέι κοκαΐνης

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Γεια σας, ειδικοί.
Έχω σκεφτεί για τα ρινικά σπρέι κοκαΐνης και βρήκα ένα φορτίο πληροφοριών στο Bluelight και σε άλλα, αλλά φαίνεται ότι η HCL κοκαΐνης διασπάται γρήγορα στο νερό/αλκοόλ.
Έτσι δεν θα μπορούσε κανείς να αποθηκεύσει διαλυμένη κοκαΐνη για πολύ περισσότερο από 24 ώρες;

Γνωρίζει κανείς κάποια άλλη μέθοδο για την παραγωγή κοκαΐνης σε υγρή μορφή, όπου δεν θα διασπάται αλλά θα μπορούσε ακόμα να ψεκαστεί με ρινικό σπρέι;

Η υπόθεσή μου με βάση αυτά που έχω βρει είναι ότι ένα παρασκεύασμα θα πρέπει να γίνεται λίγο πριν από την αναχώρηση για το μέρος όπου θέλετε να είναι διαθέσιμη η ουσία, και να παρασκευάζεται αρκετή ποσότητα για το ταξίδι αυτό χρησιμοποιώντας περίπου 15-30mg ανά ενεργοποίηση ρινικής αντλίας (0,14ml) ως αναλογία κοκαΐνης προς νερό.

Αυτό θα σήμαινε ότι 2,24ml θα παρείχαν 16 δόσεις των 30mg (500mg κοκαΐνης).
Υποθέτω ότι θα είχε περισσότερο νόημα να μειωθεί στο μισό η αναλογία και να έχουμε 15mg ανά δόση και 32 δόσεις με 4,48ml νερού.

Υποθέτω μια μικρή ποσότητα κοκαΐνης λόγω της ταχείας διάσπασης στο νερό.

Είναι αυτή η σκέψη στερεή ή γνωρίζει κανείς ένα διαφορετικό υγρό που θα μπορούσε να εισπνευστεί και δεν θα προκαλούσε τη διάσπαση της κόκας;
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Σχεδίαζα να χρησιμοποιήσω απεσταγμένο νερό, αλλά αποφάσισα να πάω με φυσιολογικό ορό 0,9% για να είναι πιο εύκολο για τη βλεννογόνο μεμβράνη. Το διάλυμα με χαμηλό ποσοστό % είναι για να μην εμποδίσει το αλάτι την κατεύθυνση της απορρόφησης, το 7% ή το 9% είναι πιθανό να τραβήξει νερό από τη μεμβράνη στο βλεννογόνο, πράγμα που μου φαίνεται ότι θα ήταν αντιπαραγωγικό για την απορρόφηση.
 
Top