• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Dead Drop Νεκρές σταγόνες στη Γερμανία - Ποια πόλη;

The best city for dead drops?

  • Berlin

    Votes: 12 23.5%
  • Hamburg

    Votes: 5 9.8%
  • Köln

    Votes: 11 21.6%
  • Frankfurt am Main

    Votes: 4 7.8%
  • München

    Votes: 8 15.7%
  • Stuttgart

    Votes: 5 9.8%
  • Düsseldorf

    Votes: 2 3.9%
  • Leipzig

    Votes: 1 2.0%
  • Dortmund

    Votes: 2 3.9%
  • Essen

    Votes: 1 2.0%

  • Total voters
    51

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Hey Breaking Bad Community

Αν δεν ξέρετε τι είναι το dead drop, διαβάστε εδώ: Νεκρές σταγόνες

Θα με ενδιέφερε να μάθω πού θα σας ενδιέφερε να λαμβάνετε νεκρές σταγόνες για όλους τους τύπους προϊόντων. Η δημοσκόπηση σχετίζεται μάλλον με την τοποθεσία παρά με το προϊόν.

Μη διστάσετε να αφήσετε την ψήφο σας στη δημοσκόπηση, αν η περιοχή/πόλη σας δεν είναι εδώ μπορείτε να αφήσετε τα σχόλιά σας στην ενότητα των σχολίων

Χαιρετισμοί: Ο κ,

Gordon
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
33
Reaction score
8
Points
8
Πώς ακριβώς πρέπει να γίνει κατανοητό; Ως καθαρή στατιστική ή ως συμφωνία; Διαφορετικά, το έργο του Χάιζενμπεργκ θα ήταν μάταιο.:)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ένα πράγμα τη φορά :D
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
33
Reaction score
8
Points
8
:) Jaja ok Η γωνιά μου λείπει τελείως.....απλά σκεφτείτε ποια πόλη θα πάρουμε.....Ξέρω τουλάχιστον από το "άκουσμα" ότι υπάρχει και εκεί μεγάλη πελατεία....
Hanover/Brunswick
 

BuddahBrot

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Επέλεξα την Κολωνία, αλλά ολόκληρη η NRW θα ήταν τέλεια. Πολλές μεγάλες πόλεις βρίσκονται κοντά η μία στην άλλη. Καλές συνδέσεις υποδομών για αυτοκίνητο, λεωφορείο και τρένο. :)
 

psychedeliclab

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 22, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Υπάρχουν πολλές ευκαιρίες στη Γερμανία, όσο πιο αγροτικές τόσο το καλύτερο - εδώ στην περιοχή μου υπάρχουν πολλά αντικείμενα και μέρη για να διαλέξετε
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
33
Reaction score
8
Points
8
Πού είναι η αγροτική για εσάς; παρόμοια για μένα, αλλά τότε πρέπει επίσης να βρει αγοραστές.
 

psychedeliclab

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 22, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Προέρχομαι από την περιοχή γύρω από το ddorf όπου έχουμε πολλά παλιά κτίρια. Φυσικά, πρέπει να βγείτε από τις μεγάλες πόλεις και θα βρείτε πολλά παλιά αγροκτήματα και σχετικά παρθένα τοπία. Αλλά νομίζω ότι αν ψάξεις αρκετά καλά και δεν είσαι στο κέντρο του Βερολίνου, θα βρεις πολλά μέρη που είναι κατάλληλα για ασφαλή πτώση. Θα μπορούσατε επίσης να χρησιμοποιήσετε τον χάρτη urban explorer, ο οποίος δείχνει πολλά παλιά κτίρια και αποθήκες και τέτοια.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Έπρεπε επίσης να σκεφτώ το geocaching. Υπάρχουν άπειροι χάρτες με προσχεδιασμένες κρυψώνες και επομένως γενικά περιοχές που είναι καλές για να κρυφτούν!
 

Dr.sins

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 22, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Νυρεμβέργη
Δεν θέλετε να γίνετε διάσημοι εδώ και να γίνετε ράπερ. Λειτουργούμε αθόρυβα και στο σκοτάδι. Δεν χρειαζόμαστε προσοχή ή θαυμαστές, μόνο τα ευρώ μετράνε. Γι' αυτό δεν έρχονται ράπερς από εδώ χαχα, όλοι εξακολουθούν να είναι επιτυχώς ενταγμένοι στο σύστημα. Το Yalla στέλνει τον Dead Drop εδώ γιατί δεν ήμασταν διαθέσιμοι για επιλογή.
 

MrStash

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Μπορεί να μην το πιστεύετε, αλλά η Νυρεμβέργη έχει μια πολύ μεγάλη σκηνή ναρκωτικών. Μπορείτε να βγάλετε πολλά χρήματα εδώ. Κατά τη γνώμη μου, ειδικά με τα οπιούχα και τις νεκρές σταγόνες.
Έχω μιλήσει με πολλούς τοξικομανείς και οι περισσότεροι από αυτούς θα έκαναν παραγγελία, αλλά η θέση είναι πολύ απρόβλεπτη. Αν καθυστερήσει για μέρες και όλα τα χρήματα είναι στην παράδοση τότε είναι χάλια. Γι' αυτό και οι περισσότεροι δεν το κάνουν.
Αλλά αν μπορούσαν να πάρουν τις προμήθειές τους αμέσως από μια παράδοση, θα ήταν τελείως διαφορετικά τα πράγματα. Ακόμα καλύτερα από τον έμπορο, ο οποίος δεν έχει πάντα χρόνο.
 

DrGodMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 13, 2023
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
:)
στη χερσόνησο της Βόρειας Θάλασσας Jeve , WHV , Leer what ever
 

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Καλησπέρα, μια ερώτηση στην Ισπανία, θέλετε επίσης να κάνετε dead drops; Ενδιαφέρομαι.
 

QWERTZ8888

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Bittefeld Leipzig Krostitz Delitzsch - Χωρίς τέλος η ζήτηση
 

wareyyk

Don't buy from me
New Member
Joined
May 13, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Η πρώτη μου σκέψη ήταν επίσης το Βερολίνο, αλλά νομίζω ότι ο ανταγωνισμός με τα ταξί εκεί είναι πολύ μεγάλος και ευκολότερος για τους πελάτες. Ακριβώς το ίδιο συμβαίνει και στην Κολωνία, για παράδειγμα. Δεν χρειάζεται να ψάξεις ένα λεπτό στο Telegram και έχεις 20 άτομα που θα σου το φέρουν απευθείας στην πόρτα σου έναντι μετρητών.
 
Top