Question Πώς μπορώ να κόψω την κρυσταλλική μεθαμφεταμίνη;

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Τελικά συνειδητοποίησα ότι είμαι εθισμένος στην κρυσταλλική μεθαμφεταμίνη. Μπορώ να περάσω 2 εβδομάδες το πολύ χωρίς να καπνίσω κρυσταλλική μεθαμφεταμίνη, αλλά μόλις πάρω 1 χτύπημα ξανά.

Έχω μια νέα δουλειά τώρα, έτσι έμαθα από τα λάθη του παρελθόντος, αυτές τις μέρες καπνίζω περίπου μία ή δύο φορές την εβδομάδα, ξέρετε, απλά για να αντιμετωπίσω την πίεση στη δουλειά.

Χθες το βράδυ κοίταξα στον καθρέφτη και είδα τα δόντια μου να αρχίζουν να γίνονται καφέ και σκέφτηκα ότι αν τα δόντια μου αρχίζουν να σαπίζουν, πώς στο διάολο φαίνεται το σώμα μου από μέσα;;;

Οπότε, καμία συμβουλή για το πώς να αρχίσω να κόβω τελείως τα ναρκωτικά;
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Έχουμε έναν ψυχίατρο στο φόρουμ στο νήμα για τη μείωση της βλάβης. Σας συνιστώ πραγματικά να το δημοσιεύσετε εκεί και να δείτε αν ο γιατρός μπορεί να σας δώσει συμβουλές. Παρακαλούμε να αξιοποιήσετε αυτή την πηγή. Γι' αυτό είναι εδώ.
 

mantax

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
απλά αρχίστε να βουρτσίζετε τα δόντια σας τουλάχιστον 3 φορές την ημέρα, δεν θα μαυρίσουν, και προσθέστε μαγειρική σόδα στην οδοντόκρεμά σας για αρχή, απλά αρχίστε να φροντίζετε τον εαυτό σας, βιταμίνες, μέταλλα, υγιεινή, μερικά καλλυντικά και θα φαίνεστε φυσιολογική
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Γεια σας, παρακαλώ, χρησιμοποιήστε την αγγλική γλώσσα στα κοινά τμήματα.
 

mantax

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Λυπάμαι, οφείλεται στην αυτόματη μετάφραση στο Chrome και έχω ήδη χαθεί
 

mantax

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
απλά αρχίστε να βουρτσίζετε τα δόντια σας τουλάχιστον 3 φορές την ημέρα, δεν θα μαυρίσουν, και αρχίστε να προσθέτετε μαγειρική σόδα στην πάστα, απλά αρχίστε να φροντίζετε τον εαυτό σας, βιταμίνες, μέταλλα, υγιεινή, μερικά καλλυντικά και θα φαίνεστε φυσιολογική. έτσι έπρεπε να γίνει
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
απλά αρχίστε να βουρτσίζετε τα δόντια σας τουλάχιστον 3 φορές την ημέρα, δεν θα μαυρίσουν, και ξεκινήστε προσθέτοντας μαγειρική σόδα στην πάστα, απλά αρχίστε να φροντίζετε τον εαυτό σας, βιταμίνες, μέταλλα, υγιεινή, μερικά καλλυντικά και θα φαίνεστε φυσιολογική
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Το πιο σημαντικό πράγμα κατά τη διακοπή οποιουδήποτε φαρμάκου είναι ότι δεν βγαίνετε από το ζωτικό σας χώρο. Κόψτε όλους όσους έχουν επαφή με ένα συγκεκριμένο φάρμακο ή θέμα μια πραγματικότητα κάθε φάρμακο. Μην βρίσκεστε σε μια εταιρεία όπου πρόκειται να χρησιμοποιηθούν ή έστω να αναφερθούν ναρκωτικά. Πρέπει να είστε μόνοι σας ή με κάποιον που δεν έχει επαφή με αυτό. Και να θυμάστε ότι όλα είναι στον εγκέφαλο, δεν χρειάζεται να χρησιμοποιείτε κανενός είδους ναρκωτικά για να είστε ευτυχισμένοι. Αφήστε τον εγκέφαλό σας να ανακάμψει. Καλή τύχη, πιστεύω σε σας.
 
Top