Πώς μπορώ να αποκτήσω πρόσβαση στο τμήμα RC;

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Για να αποκτήσετε πρόσβαση, πρέπει να είστε ενεργός συμμετέχων στο φόρουμ. Στην ενότητα RC, δημοσιεύουμε τα πιο πολύτιμα έργα. Για παράδειγμα, η σύνθεση ενός νόμιμου κανναβινοειδούς (WoW!).
Οι πιο ενεργοί χρήστες του φόρουμ θα έχουν το δικαίωμα να εκδώσουν πρόσκληση σε κάποιον άλλον.
Γράψτε τις αιτήσεις για μια πρόσκληση εδώ.
 
Last edited by a moderator:

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
hello!

θα με ενδιέφερε πολύ η εφαρμογή της περιοχής RC'S, είναι αυτό δυνατόν;
tnx
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Οι προϋποθέσεις για την απόκτηση πρόσβασης στο RC έχουν περιγραφεί πολλές φορές παραπάνω.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Διάβασα τις οδηγίες για την απόκτηση πρόσβασης στο τμήμα rc, αλλά ήθελα να ρωτήσω σχετικά με τη δήλωση σχετικά με την αφήστε την εφαρμογή εδώ, (εφαρμογή;) Και πρέπει να σκύψω εδώ για να αποκτήσω πρόσβαση; Είμαι πωλητής αλλά είμαι ακριβώς αυτός είναι stent για την πώληση σε μέλη του είναι νέα
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Δεν είστε πωλητής στο φόρουμ μας. Αλλά μείνετε συντονισμένοι, είστε κοντά στο να αποκτήσετε δωρεάν πρόσβαση.
 

fibinachi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Θέλω απλώς να πω ότι, όταν βρήκα αυτό το φόρουμ, άναψα, επειδή αναζητούσα εδώ και χρόνια ένα φόρουμ με βάση τη χημεία για δραστικές ουσίες. Υπήρχε ένα τεράστιο κενό από την κυψέλη και το ρόδιο μέχρι τώρα. Εκτός από το να μαθαίνω ό,τι μπορώ για τη σύνθεση δραστικών ουσιών και να συνεισφέρω όπου και όποτε μπορώ, η χημική έρευνα τυχαίνει να είναι ο πραγματικός τομέας ενδιαφέροντός μου. Έχω εμπειρία με αρκετές ερευνητικές χημικές ουσίες και καθημερινά περνάω λίγο χρόνο μελετώντας τα διαθέσιμα καταστήματα και σημειώνοντας ποιοι πωλητές μπορούν ακόμα να είναι αξιόπιστοι και ποιοι έχουν αρχίσει να εξαπατούν. Θα πω αυτό, τα τελευταία δύο χρόνια, όλη η σκηνή έχει δεχτεί μεγάλο πλήγμα. Φαίνεται ότι η αναλογία των απατεώνων προς τους πραγματικούς πωλητές αυξάνεται καθημερινά, και με τη σχετικά πρόσφατη κατάργηση ορισμένων από τους πιο αξιοσημείωτους εναπομείναντες κινέζους πωλητές, τα πράγματα βρίσκονται σε εξέλιξη. Προσθέστε ότι το reddit απαγορεύει μια σειρά από υπο-reddits λόγω της προμήθειας, ή ότι τα rarechems έχουν καταληφθεί από χάκερ, είμαι απλά χαρούμενος που βρήκα ένα νέο σπίτι σχετικά με το χόμπι μου.
Ανυπομονώ να μάθω ό,τι μπορώ, να κερδίσω τα προς το ζην και να συνεισφέρω.
 

Cilicia

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Είμαι ακόμα εντελώς νέος αλλά θα ήθελα πολύ να έχω πρόσβαση 😏
 

awesomesteaks

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας σε όλους, id θα ήθελα να προσκληθεί στο τμήμα RC, im ένα newie αλλά θα προσπαθήσω να παραμείνω ενεργός και να μελετήσω πολύ! im εξαιρετικά ενδιαφέρονται για την εκμάθηση της χημείας και τους τρόπους για να κάνουν πρόδρομες ουσίες σε πρόδρομες ουσίες, σας ευχαριστώ για αυτό το φόρουμ και τις πολύτιμες πληροφορίες.
 

eduardo salamanca

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Μέχρι πρόσφατα πίστευα ότι η γνώση δεν έχει καν έναν σταθερό ορισμό στην εποχή μας πια, βλέποντας ότι μπορείτε να πάρετε σχεδόν οποιαδήποτε πληροφορία από το διαδίκτυο. Αλλά από τότε που άρχισα να ενδιαφέρομαι για τα ναρκωτικά είδα ότι υπάρχουν πολλές κρυφές συνθέσεις και μέθοδοι παραγωγής φαρμάκων (όχι μόνο σε αυτό το φόρουμ), που δεν μπορείς να βρεις στο διαδίκτυο. Στην αρχή δεν ήμουν χαρούμενος γι' αυτό, γιατί αυτό σήμαινε ότι δεν μπορούσα απλά να αναζητήσω οποιοδήποτε ναρκωτικό και να πάρω την καλύτερη μέθοδο για την παρασκευή του. Στη συνέχεια όμως συνειδητοποίησα ότι αυτό θα μπορούσε να είναι και καλό. Πέρα από το ότι πολλοί άνθρωποι φτιάχνουν χαμηλής ποιότητας-ενδεχομένως επικίνδυνα ναρκωτικά, αφού ο καθένας μπορεί να είναι ο πιο ενημερωμένος για τα πάντα, η κοινωνία συχνά πολώνεται πολύ και ήταν αρκετά αποθαρρυντικό για μένα, όταν ήθελα να κάνω έρευνα για ένα θέμα, γνωρίζοντας ότι όλες οι πληροφορίες ήταν ήδη εκεί έξω. Το γεγονός ότι υπάρχουν πληροφορίες για τα ναρκωτικά εκεί έξω, που προορίζονται μόνο για να τις αποκτήσουν οι πιο λαμπροί χημικοί, μου δίνει ελπίδα. Επίσης, προσθέτει μια πολύ μυστικιστική πτυχή στη χημεία, η οποία νομίζω ότι είναι αρκετά διασκεδαστική.
 

matbuhahah202

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 14, 2022
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Πού είναι αυτό το τμήμα RC, το ψάχνω παντού. είναι κρυφό για τα μέλη που δεν έχουν προσκληθεί;
 

Toomuchname

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2022
Messages
35
Reaction score
23
Points
8
Βρίσκεται στη σελίδα του φόρουμ, με όνομα "Research Chemicals" (Χημικά προϊόντα έρευνας).
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Τι περιέχει το τμήμα RC; Θα ήθελα να δω.
Είδα σχεδόν κάθε δομή φαρμάκου από τότε που εμφανίστηκαν οι ερευνητικές χημικές ουσίες, νομίζω ότι θα δω κάτι που είδα πριν.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
Γεια σας, HEISENBERG
Είμαι ήδη σε θέση να αποκτήσω πρόσβαση στο τμήμα RC;
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Χαιρετισμοί. Όχι, δεν μπορείτε ακόμα, δεν βλέπω ότι έχετε συνεισφέρει αρκετά στο φόρουμ για να το κάνετε.
 
Top