Χρειάζομαι βοήθεια με την πρώτη μου σύνθεση MDMA. ΠΑΡΑΚΑΛΩ

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Γεια σας,
Έκανα και εγώ το πρώτο μου mdma μέσω του nabh4,
μετά από απόσταξη mdma freebase στους 160c (η πηγή εμβολισμού μου είναι αρκετά αδύναμη) τότε πήρα καθαρό άχρωμο λάδι στο?
btw προσπαθώ να αέριο hcl και πήρα κρύσταλλο που φαίνεται πολύ διαυγές (λευκό crytsal)!
μετά τη δοκιμή του αποτελέσματος 200mg χωρίς recrytalbut im αισθάνομαι ότι το αποτέλεσμα είναι αδύναμο.
Έτσι τώρα δεν ξέρω ποια διαδικασία είναι λάθος. Μπορεί κάποιος να μου επιβεβαιώσει ότι το άχρωμο χρώμα του mdma freebase είναι σωστό; ή μπορεί να σπάσω το freebase σε 160c αποστείρωση;
Υπάρχει πιθανότητα να άφησα τη μεθυλαμίνη freebase στην mdma freebase, και στη συνέχεια να αντιδράσει με hcl για να σχηματίσει methylamine.hcl που περιέχεται στο προϊόν μου; μπορεί να μην έχει μείνει μεθυλαμίνη μετά την απόσταξη σωστά;
Θα πρέπει να πλύνω ξανά την ελεύθερη βάση mdma με κάτι για να την καθαρίσω;
Παρακαλώ δώστε μου κάποια βοήθεια.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Το mdma fb πρέπει να είναι άχρωμο και δεν υπάρχει πιθανότητα να καταστραφεί το μόριο mdma κατά τη θέρμανση μέχρι τους 160c.
Δεν νομίζω ότι έχετε μεθυλαμίνη στο mdma σας, θα προτιμούσα να πιστέψω σε pmk) Ούτως ή άλλως, η μεθυλαμίνη έχει συγκεκριμένη οσμή που δεν θα σας μπερδέψει. Δεν είναι μυρωδιά γλυκάνισου, είναι μυρωδιά "σάπιου ψαριού".
Αλλάζει το χρώμα του mdma hcl σας (γίνεται καφέ/μαύρο ενώ θερμαίνεται - εκτίθεται στην πηγή θερμότητας περισσότερο από 1 ώρα; Μπορείτε να τοποθετήσετε το mdma hcl + νερό σε αναλογίες 1:1 στην πηγή θερμότητας στη φιάλη και να το κρατήσετε για 1 ώρα για να δείτε τι συμβαίνει. Η φιάλη πρέπει να είναι ανοιχτή!
 
Last edited:
View previous replies…

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Πρέπει να προετοιμάσετε NaOH σε νερό, το 20% ww είναι εντάξει. Δηλαδή πρόκειται για 20g NaOH + 80g νερό.
Πρέπει να γνωρίζετε το ακριβές βάρος αυτού του 20% στην αρχή. 20g συνολικά για παράδειγμα.
Στη συνέχεια διαλύετε το αλάτι σας σε νερό και αρχίζετε να προσθέτετε το 20% NaOH σε μικρές δόσεις μέχρι το PH να είναι 11.
Τώρα μπορείτε να βρείτε πόσα γραμμάρια διαλύματος 20% ww καταναλώθηκαν και να υπολογίσετε το μοριακό βάρος του αλατιού σας.
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Χρησιμοποιήσατε λάδι pmk ή σκόνη pmk από την αρχή; Μπορείτε να πληκτρολογήσετε τα βήματα που ακολουθήσατε ώστε να δούμε πού πήγε στραβά
 
View previous replies…

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Χρησιμοποίησα κερί pmk! im pretty sure distilled mdp2p is correct, cause i already know the smell of mdp2p

Ακολουθώ αυτό το βήμα:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/methamphetamine-synthesis-from-p2p-by-nabh4-reduction-medium-scale.600/#post-9603

Σκέφτομαι ένα βήμα που μπορεί να έκανα λάθος.
- Μετά την ολοκλήρωση της αντίδρασης (τελειώστε την ανάδευση 2h μετά την προσθήκη nabh4) τότε συνειδητοποίησα ότι ο αντιδραστήρας μου δεν είναι αρκετά μεγάλος για να περιέχει όλο το νερό για να πλύνετε ("- Προσθέστε το νερό και συνεχίστε την ανάμειξη κατά τη διάρκεια 5 λεπτών"), έτσι απλά προσθέτω νερό με λιγότερο από τον όγκο της μεθόδου btcboss πολύ ( ήμουν πράγμα η διαδικασία του νερού πλύσης δεν είναι σημαντική)
- Στη συνέχεια, πρόσθεσα dcm για την εκχύλιση, αλλά dcm πάρει καθαρό χρώμα
- Νομίζω ότι έκανα κάτι λάθος, μπορεί να τα πετάξω όλα στην αποχέτευση.
- Στη συνέχεια κάνω κάποια έρευνα, συνειδητοποιώ ότι μπορεί fb διαλύεται σε μεθανόλη, και η μεθανόλη είναι αναμίξιμη με το νερό! και μπορεί να χρειαστεί να προσθέσω περισσότερο νερό για να κάνω fb από τη μεθανόλη για να το πιάσω στο dcm
- Ναι, μετά την προσθήκη περισσότερου νερού, αρχίζω να παίρνω dcm στον πυθμένα με περισσότερο χρώμα σαν να περιέχει freebase
- Μετά από αυτό, απόσταξα όλα τα εκχυλίσματα και πήρα διαυγές λάδι στους 160c.

* Μπορώ να προσθέσω dcm πριν πλύνω με αρκετό νερό είναι ηλίθιο :cry:
* Μπορεί να πάει κάτι στο dcm πριν πλυθεί από το νερό :cry:
 
Last edited:

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Νομίζω ότι χάσατε το fb σας κατά το πλύσιμο.
Αν κάνατε σωστά το NaBH4.
Τότε το λάδι fb σας θα γίνει βαρύ λόγω της NaBH4. Έτσι, ενώ πλένετε και προσθέτετε το dcm θα δείτε ότι το λάδι σας θα διαχωριστεί από το νερό.
Το λάδι θα πέσει στον πυθμένα και το εναπομείναν βρώμικο νερό θα μείνει επάνω. Με αυτόν τον τρόπο ξέρετε ότι φτιάξατε σωστά το fb.

Μετά το διαχωρισμό μπορείτε να ζεστάνετε το λάδι μέχρι τους 130°C ... θα μυρίσετε κάποιο άρωμα που μοιάζει με γλυκό κάστανο. Τότε θα ξέρετε ότι το fb σας είναι έτοιμο.
Αφού το αφήσετε να κρυώσει. Μπορείτε να προσθέσετε ακετόν και στη συνέχεια HCL για να εξισορροπήσετε το PH.

Συνήθως το βάζω στο ψυγείο και το αφήνω να κρυώσει μέχρι τους -30 βαθμούς. Αλλά αυτή είναι η δική μου μέθοδος.

Διάβασα ότι το fb σας μυρίζει σαν σάπιο ψάρι. Λοιπόν, αυτό είναι το μίγμα της μεθανόλης και της μεθυλαμίνης σας. Το fb σας θα πρέπει να μυρίζει σχεδόν σαν τίποτα στο τέλος. Τουλάχιστον κάποιο άρωμα κάστανου.

Αν δεν προσθέσετε αρκετό νερό για να καθαρίσετε το fb σας θα κάνετε τους κρυστάλλους σας να φαίνονται καφετί στο τέλος. (Μπορείτε να το κάνετε αυτό τμηματικά, αν δεν έχετε μεγαλύτερο αντιδραστήρα, ή να υπολογίσετε το μείγμα σας πριν φτιάξετε μια μεγάλη μερίδα από αυτό, ώστε να χωράει όλο στον αντιδραστήρα σας).
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
άρωμα κάστανου - ακριβώς, αδερφέ!!!! ελαφριά όμορφη μυρωδιά κάστανου
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Η πυκνότητά του είναι ακριβώς 1,1g ανά 1cm3. έτσι παραμένει πάντα κάτω από το νερό, αν δεν διαλυθούν στο νερό ανόργανες ενώσεις (π.χ. NaCl).
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Μπορεί να μην καταλαβαίνω σωστά όλο το κείμενό σας, αλλά αν προσθέσετε λίγη αλκοόλη ή ακετόνη στο σύστημα βάση + dcm + νερό, τότε η αλκοόλη ή η ακετόνη θα πάει και στα δύο: στο ανώτερο στρώμα νερού και στο κατώτερο στρώμα dcm.
Ταυτόχρονα, κάποιο μέρος της βάσης θα πάει στην κορυφή (νερό) μαζί με την αλκοόλη, και κάποιο μέρος άλλων ενώσεων που διαλύονται στο νερό θα πάει στο στρώμα dcm. Και αυτό είναι μια καταστροφή!

Επίσης, δεν μου αρέσει το dcm, καθώς έχει αρκετά υψηλή διαλυτότητα στο νερό σε σύγκριση με άλλους παρόμοιους διαλύτες. Το DCM δεν είναι η σωστή επιλογή.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Αν προσθέσετε dcm στο νερό, θα πηγαίνει πάντα στον πάτο.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Είπα ότι το dcm είναι αναμίξιμο με το νερό; Είπα ότι το dcm έχει τη μέγιστη διαλυτότητα στο νερό μεταξύ άλλων μη πολικών διαλυτών. επίσης το dcm, λόγω της χημικής και φυσικής δομής του, διαλύει πολλές πολικές ενώσεις αδιάλυτες σε άλλους μη πολικούς διαλύτες όπως αιθέρας, εξάνιο, περκ κ.λπ.
 

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
@lucas_cash αλλά έκανα ήδη απόσταξη υπό κενό για να πάρω την ελεύθερη βάση στους 160c, υπάρχει περίπτωση να πάρω ακόμα μεθανόλη με μεθυλαμίνη στην ελεύθερη βάση μου;

Μπορεί κάποιος να μου δώσει μια ασφαλή μέθοδο για να δουλέψω με μεθυλαμίνη την επόμενη φορά, επειδή οι άνθρωποι λένε ότι η μεθυλαμίνη είναι πολύ τοξική
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
@Pororo wasnt replying to u was replying to that dude that said if u do everything right it will go to the bottom witch dcm always will with water
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Διαβάσατε σωστά το κείμενό μου. Δεν είπα ποτέ ότι προσθέτετε όλα αυτά τα πράγματα μαζί με τη μία. Υπάρχουν ενδιάμεσα βήματα. Επίσης, έχεις κάνει ποτέ mdma; Αν όχι, τότε δεν καταλαβαίνεις τι λέγεται εδώ. Αν το έκανες. Τότε ξέρεις ότι το dcm δεν χρησιμοποιείται ποτέ με ακετόνη σε αυτή την περίπτωση. Και μόνο μια μικρή ποσότητα dcm χρησιμοποιείται για να διαχωριστεί το λάδι που χρειάζεστε από το υπόλοιπο νερό και ό,τι άλλο υπάρχει μέσα σε αυτό.....
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Εάν το έχετε αποστάξει με κενό αέρος. Τότε το λάδι σας θα έπρεπε να έχει παραμείνει στον αντιδραστήρα σας και το υπόλοιπο θα έπρεπε να έχει εξατμιστεί ή να το έχετε συλλάβει σε μια άλλη φιάλη.

Έτσι, αν πήρατε το άχρωμο υγρό και συνεχίσατε να εργάζεστε με αυτό. Αυτό σημαίνει ότι πήρατε τη λάθος φιάλη, η οποία είχε τη μεθυλαμίνη μέσα. Γι' αυτό συνέχισες να τη μυρίζεις. επειδή το fb δεν είναι ποτέ άχρωμο.

Μετέτρεψες το κερί pmk σε λάδι pmk;
Στείλε μου μήνυμα αν θέλεις.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Top