Question Υπάρχει τρόπος να ληφθεί λυσεργικό οξύ (CAS;82-58-6) από άλλη χημική πρόδρομη ουσία;

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Αναρωτιόμουν αν υπάρχει τρόπος να λάβετε την εν λόγω ουσία από μια άλλη χημική πρόδρομη ουσία, όπως μπορείτε να λάβετε το MDP2P από το γλυκιδικό αιθυλεστέρα της PMK.
Έχω δει σε αυτό το φόρουμ ότι υπάρχει η σύνθεση του λυσεργικού οξέος, αλλά βλέπω ότι είναι πολύ περίπλοκη και απαιτεί κάποιον έμπειρο και πολλά χημικά αντιδραστήρια.
Σας ευχαριστώ όλους!
 

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Το ίδιο μας ενδιαφέρει και εμάς.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Ο φίλος μου το LSD είναι πολύ περίπλοκο στην παρασκευή του, απαιτείται ακριβός εργαστηριακός εξοπλισμός και η εύρεση της πρόδρομης ουσίας είναι το δυσκολότερο μέρος του, εκτός από το ότι είναι ακριβό.
Σας συνιστώ να ξεκινήσετε με το BK-MDMA, θα κάνω το ίδιο, αφού κατά τη γνώμη μου είναι το πιο εύκολο.
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Το bro υδρόλυσης της εργοταμίνης, το βρίσκετε εύκολα με την καφεΐνη στα χάπια
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Απλά χρειάζεστε στη συνέχεια socl2, πυριδίνη και διαιθυλαμίνη, κοινό διαλύτη, στήλη flash για καθαριστές
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Το λυσεργικό οξύ μπορεί να συντεθεί από την πυριδίνη σε 6 βήματα, αλλά να γνωρίζετε ότι πρόκειται για πραγματική οργανική χημεία, τίποτα για λιπόψυχους.

Μπορείτε να βρείτε το άρθρο εδώ: https://pubs.acs.org/doi/10.1021/acs.joc.2c02564
Η διαδικασία είναι ελεύθερα προσβάσιμη, αν θέλετε τα υπόλοιπα μπορείτε να μου στείλετε DM και θα σας στείλω ένα PDF.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Το λυσεργικό οξύ μπορεί να ληφθεί από την εργοταμίνη, η οποία είναι διαθέσιμη μόνο από τα φάρμακα που την περιέχουν. Αν ενδιαφέρεστε πραγματικά, μπορώ να βρω έναν προμηθευτή αυτών των φαρμάκων στην Ινδία.
 

pascal005

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 22, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Θα ήθελα να αγοράσω εργοταμίνη, μπορείτε παρακαλώ να μου βρείτε μία
 

Kai

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 7, 2021
Messages
25
Reaction score
22
Points
3
άκουσα ότι οι σπόροι της πρωινής δόξας περιέχουν λίγη λυσεργική ουσία
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Το κάνουν! Αλλά η εξαγωγή της "δόξας" από την πρωινή δόξα δεν είναι πολύ αποτελεσματική δυστυχώς
 
Top