• Welcome to the Australian section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Cocaine MDMA Methamphetamine Ψάχνετε για έναν αξιόπιστο προμηθευτή στην Αυστραλία.

Wiggingthefukoutman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 1, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
αναζητώ έναν σταθερό προμηθευτή για mdma,κοκαΐνη,meth και ecstasy ή χάπια 2-cb στην Αυστραλία Είμαι πρόθυμος να πετάξω στο εξωτερικό για να συναντηθώ πρόσωπο με πρόσωπο προκειμένου να οικοδομήσω μια σταθερή επιχειρηματική σχέση.
θα είμαι περισσότερο από ευτυχής να διαπραγματευτώ μια πολύ λογική τιμή για να εξασφαλίσω την ασφαλή μεταφορά του προϊόντος Είμαι επίσης πρόθυμος να διανείμω σε οποιοδήποτε τελωνείο που μπορεί να έχετε ή μπορεί να αποκτήσετε ως χάρη για να βοηθήσετε τον εαυτό μου και την ομάδα μου.
πολύ επαγγελματική χρήματα πρώτα νοοτροπία όλοι θέλουμε απλά να απολαύσουμε τη ζωή και θα προτιμούσα πολύ μακρά ομαλή επιχείρηση τότε σύντομη ανοργάνωτη χάος όπως μερικοί κύκλοι.
παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου αν είστε οποιαδήποτε βοήθεια θα πάρουμε κάτι στα έργα.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Ας χτίσουμε το εργοστάσιο 2C-B για την Αυστραλία!
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Έχετε κάποια αυστραλιανή αγορά darknet; Έχετε οποιουσδήποτε προμηθευτές darknet στην Αυστραλία; Εάν ναι - παρακαλώ ενημερώστε με στο PM πώς να τους βρω.
 

cylencia

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
δεν υπάρχει αγορά μόνο για την Αυστραλία απ' όσο γνωρίζω, ωστόσο στο dread υπάρχει μια καλή κοινότητα Αυστραλών πωλητών. επίσης μπορείτε να βρείτε κάποια πράγματα εδώ, όπως βουτέ, διμεθοκαΐνη και τιναπεντίνη.
 

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
26
Reaction score
38
Points
18
Deals
51
Ψάχνετε ακόμα ?
 

3mmc4cmceuropa

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 12, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Καταπληκτική νοοτροπία φίλε μου.
 
Top