Παραγωγή και αποστολή των καλύτερων φαρμάκων με DIRECTION και MAGNITUDE - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
ΔΩΡΕΑΝ ΔΕΙΓΜΑΤΑ - ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ

Στην Vector Laboratories, κατανοούμε ότι η εμπιστοσύνη είναι κάτι που πρέπει να κερδηθεί με το να μην αθετούμε ποτέ τον λόγο μας για την ποιότητα του προϊόντος μας. Ως εκ τούτου, θα δείξουμε την εκτίμησή μας προς αυτή τη φανταστική κοινότητα ξεκινώντας την έναρξη της εταιρείας μας με την προσφορά μερικών δωρεάν δειγμάτων των προϊόντων μας. Είμαστε πρόθυμοι να δώσουμε στους νέους πελάτες μας μια γεύση της άψογης εξυπηρέτησης πελατών μας και της άριστης ικανοποίησης των πελατών μας, ξεκινώντας ένα giveaway με τα ακόλουθα:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 επιλεγμένοι πελάτες θα λάβουν από ένα δείγμα 5G)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 επιλεγμένοι πελάτες θα λάβουν ένα δείγμα 1G)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 επιλεγμένοι πελάτες θα λάβουν ένα δείγμα 1G)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΟ ΔΩΡΟ;

(Πρέπει να διαβάσετε τα παρακάτω για να μπορέσετε να εγγραφείτε)


Υπάρχουν μόνο δύο απλές προϋποθέσεις που πρέπει να πληροίτε για να απολαύσετε το δωρεάν δείγμα. Πρέπει να είστε μέλος αυτού του φόρουμ. Εάν το banner του προφίλ σας λέει "νέο μέλος", τότε δεν έχετε δικαίωμα να λάβετε ένα δείγμα, καθώς ο διαχειριστής δεν θα περάσει την κριτική σας για το προϊόν μας ως έγκυρη. Αυτό συμβαίνει επειδή η πολιτική του φόρουμ για τα δωρεάν δείγματα αναφέρει ότι τα δείγματα μπορούν να δοθούν μόνο σε "μέλη" του φόρουμ.

Η επόμενη προϋπόθεση για το δώρο είναι η εγγύηση ότι θα αφήσετε μια κριτική στην καταχώριση του προϊόντος μας στο τμήμα της αγοράς και στο νήμα που διαβάζετε τώρα. Θα ήθελα επίσης να ζητήσω από τους πελάτες να μην αφήνουν κριτικές οπουδήποτε αλλού στο φόρουμ εκτός από την αγορά και το νήμα (μπορούν να γίνουν εξαιρέσεις αν μας συστήνετε σε κάποιον άλλο χρήστη του φόρουμ). Όσο κι αν απολαμβάνω την εκτίμησή σας, δεν θέλω να προκληθεί ενόχληση στη διαχείριση αυτού του φόρουμ ως αποτέλεσμα του spamming. Εάν δεν αφήσετε μια κριτική αφού σας δώσουμε ένα δείγμα, η ομάδα μας και άλλοι πωλητές μπορεί να μην επιλέξουν να σας δώσουν δείγματα ή να συνεργαστούν μαζί σας

Εάν πληροίτε αυτές τις δύο προϋποθέσεις, συγχαρητήρια! Μπορείτε να λάβετε ένα δείγμα! Απλά σχολιάστε παρακάτω σε αυτό το νήμα αναφέροντας ποιο προϊόν θα θέλατε να δοκιμάσετε (σας επιτρέπεται μόνο ένα δείγμα από ένα προϊόν) και θα σας δώσουμε εμείς οι ίδιοι DM. Δεν χρειάζεται να μας στείλετε μήνυμα μετά το σχόλιό σας, καθώς εμείς θα σας στείλουμε μήνυμα για το δείγμα σας.
 
View previous replies…

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
10
Reaction score
21
Points
3
Whats up από τις ΗΠΑ, πρόθυμος να γράψει σε βάθος κριτική με φωτογραφίες καθαρισμένες από τα δεδομένα EXIF, επίσης ευχαρίστως να καλύψει τη ναυτιλία.
Τα δάχτυλα σταυρώνονται.
Σας ευχαριστώ.
(Προηγούμενες κριτικές που δόθηκαν: http://bbgate.com/threads/free-samples-from-bb-forum-for-everybody.10492/post-63891)
 

jamesbickley

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
hey how goes it, im in usa and interested in your d_ meth crystals for a detailed and thourough assessmenr and reveiw.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
 
Last edited:

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Φυσικά
 

Stars and sea

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Βρείτε κεταμίνη για μαζική πώληση, που φιλοξενείται μόνο από κατασκευαστές των ΗΠΑ
 

Elinabb

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Θέλω να εγγραφώ για ένα δωρεάν δείγμα
 

Cadar

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Aug 9, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Αναζητώντας ένα δείγμα
 

white_b0y

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 22, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Υπάρχει κάποια πιθανότητα για δωρεάν δείγμα του κρυστάλλου dextro meth; Είμαι από την Τσεχική Δημοκρατία και χρησιμοποιώ μεθαμφεταμίνη σχεδόν δέκα χρόνια, αλλά ποτέ σε αυτή την κρυσταλλική μορφή. Είμαι πολύ περίεργος για την επίδρασή της σε μένα. Υπόσχομαι να γράψω μια εμπεριστατωμένη κριτική :).
 

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Γεια σας αγαπητή Vector Laboratories,
Είμαι από την Αυστρία και θα ήθελα πραγματικά να πάρω ένα δείγμα του D-Meth.
Δική σας FalteHD
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Μπορώ, παρακαλώ, να έχω λίγο από το dextro-Meth; Βρίσκομαι στις ΗΠΑ και πεθαίνω για καλό d-Meth!!! Θα σας δώσω μια ειλικρινή κριτική και θα δημοσιεύσω φωτογραφίες (χωρίς EXIF). Είμαι ενθουσιασμένος. Ελπίζω να λάβω ένα p.m. από εσάς. Συνήθιζα να το φτιάχνω μόνος μου πίσω στη δεκαετία του 2000. Έχουν περάσει τουλάχιστον 10 χρόνια από τότε που είχα νόμιμη δεξτρόζη. Σε παρακαλώ, διάλεξε εμένα!
 

cocotriangle

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 29, 2024
Messages
4
Reaction score
9
Points
3
Deals
2
Γεια σας VectorLabs! Συνάδελφος πωλητής που δείχνει λίγη υποστήριξη! Είναι δυνατόν να αγοράσω 3,5g D-meth και αποστολή στην Ασία;
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Γεια σας,

Ζητώ συγγνώμη, αλλά αποστέλλουμε μόνο εντός της Ευρώπης και των Ηνωμένων Πολιτειών.

Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας για το προϊόν μας!

Vector Labs
 

Iamnot61

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Είμαι επιλέξιμος για δείγμα
 

Suffi7583

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Aug 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, ενδιαφέρομαι πολύ και θα ήθελα 5 τεμάχια. Μη διστάσετε να το δοκιμάσετε. Η παράδοση θα πρέπει να γίνει στη Φρανκφούρτη. Πόσος θα είναι ο χρόνος παράδοσης;
 

d3stiny1339

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 30, 2022
Messages
2
Reaction score
6
Points
3
Γεια σας, χρειάζομαι δείγμα για το DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Ζητώ συγγνώμη για την καθυστερημένη απάντησή μου.

Δυστυχώς, έχουμε εξαντλήσει τα δείγματα D-Meth για τους πελάτες της ΕΕ.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Εάν κάποιος που σκέφτεται είναι πωλητής legit
Μπορώ να σας επιβεβαιώσω για το 💯 ναι
Καλή ποιότητα
Πάντα δωρεάν

Μην σκέφτεστε πια απλά παραγγείλετε

Ευχαριστώ φίλε 🍀



Ελπίζω στο μέλλον περισσότερες εταιρείες 😺
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Σίγουρα ένας νόμιμος πωλητής, είστε Ποιότητα ,καλή τιμή γρήγορη αποστολή και ευγενική υποστήριξη.
Συνεχίστε το Guy's.
Θα παραγγείλω σύντομα από εσάς. Απλά θέλω να δοκιμάσω ένα δωρεάν δείγμα του D-Meth σας αν
αυτό είναι δυνατόν;
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Συνήθως δεν ζητώ ποτέ από κανέναν δωρεάν δείγματα, αλλά ψάχνω για έναν νέο προμηθευτή για τους ανθρώπους μου που τους αρέσει αυτό το είδος προϊόντος, οπότε αν είναι δυνατόν θα ήθελα ένα δείγμα του κρυστάλλου dextro για τις ΗΠΑ. Ευχαριστώ
 

poshtoon

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Γεια σας θα ήθελα ένα δείγμα και είναι πραγματικά χάλια να βλέπω ότι έχετε μόνο 2 κριτικές για την καλοσύνη σας. Αν κοιτάξετε το προφίλ μου έχω κάνει πολλές συμφωνίες με διάφορους προμηθευτές και πάντα έχω αφήσει μια κριτική. Έχω πολλαπλές διευθύνσεις αποστολής που είναι ασφαλείς για την παραλαβή αλληλογραφίας. Προθυμία να αναθεωρήσω και τα δύο, αν χρειαστεί, προφανώς αν μόνο ένα θα προτιμούσα να πάρω το dextro, αλλά θα αναθεωρήσω και τα δύο.
 
Top