Μια ερώτηση για έναν επιτυχημένο έμπορο ναρκωτικών.

Would you like to ask your question?

  • Yes, I have a question.

    Votes: 55 78.6%
  • No, I know all the answers.

    Votes: 15 21.4%

  • Total voters
    70

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
Πώς επιτυχημένη αποστολή παραγγελιών στις Ηνωμένες Πολιτείες χωρίς να μπείτε στο μάτι των αμερικανικών αρχών και ασφαλείς τρόποι για να παραδώσετε και να περάσετε το τελωνείο στις πολιτείες. Υπάρχουν πολλοί πωλητές εκεί που διαφημίζουν, θα εγγυηθούν παγκόσμια παράδοση; Είναι δυνατόν με οποιονδήποτε τρόπο;
 

ghost223

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
yo been on the same question
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Συνήθως αποτελεί εγγύηση ότι θα επαναποστείλουν εάν το πακέτο είναι sezied.
 

Nochesguero

Don't buy from me
New Member
Joined
May 19, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Πώς μπορείτε να βεβαιωθείτε ότι το δίκτυό σας δεν στρέφεται εναντίον σας και πώς να ελέγχετε τους ανθρώπους, όχι απαραίτητα με κακόβουλη πρόθεση, αλλά περισσότερο σύμφωνα με την ιδέα του "να τους κρατάτε υπό έλεγχο", αυτού του είδους τα πράγματα
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Το 2024 πώς θα στέλνατε 1/2 κιλό οποιουδήποτε φαρμάκου για να το εκτελωνίσει το τελωνείο χωρίς να είστε ύποπτοι ή να το ανοίξετε;
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Πουλάω ναρκωτικά αλλά κάποιοι από τους φίλους μου ξέρουν ποιος είμαι και κάποιοι από αυτούς όχι μόνο αγοράζουν από εμένα αλλά με ζητούν από άλλους χρησιμοποιώντας το πραγματικό μου όνομα και αντί για το τηλεγράφημά μου στέλνουν το Instagram μου και ούτω καθεξής. Έχω σταματήσει για λίγο και λέω ppl ότι πήραν λάθος άτομο μέχρι να καθαρίσω κάπως αυτό το όνομα.
Τι θα κάνατε σε αυτή την περίπτωση;
 

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2024
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Όταν κάποιος θέλει να ξεκινήσει πρόσφατα με τη σύνθεση φαρμάκων, οπότε έχει θεωρητικές γνώσεις αλλά δεν έχει κάνει σύνθεση φαρμάκου στο παρελθόν, ποια θα ήταν η κατάλληλη σύνθεση για να ξεκινήσει, αν έχει και κάποιο βασικό εξοπλισμό;
 

Droplogic

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Υπάρχει κάποια αληθινή μπλε πίστη; Ή μήπως είναι απλά μαλάκες σε όλη τη διαδρομή προς τα κάτω;
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
είναι δυνατόν να έχουμε φίλους ή ακόμη και να εμπιστευόμαστε ένα άτομο όταν πουλάμε;
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Πώς καταλάβατε ότι ήσασταν έτοιμοι να ξεκινήσετε ;
 

marmaranosses

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 19, 2024
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Ποια είναι τα πιο σημαντικά σημεία που πρέπει να προσέξετε όταν επικοινωνείτε ή πουλάτε στο διαδίκτυο;
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Ποιες είναι οι καλύτερες συμβουλές που μπορείτε να δώσετε σε έναν αρχάριο για να επιτύχει και να μην τον πιάσουν. Και πώς το έκρυψες αυτό από κάποιον ας πούμε όπως η οικογένεια ή τα παιδιά
 

aaduo04

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 6, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας! Θα μπορούσατε να εξηγήσετε λεπτομερώς τον τρόπο με τον οποίο πετύχατε τη σημερινή σας επιτυχία, συμπεριλαμβανομένου κάθε βήματος και κάθε μικρής λεπτομέρειας, ώστε να μπορέσουμε να ακολουθήσουμε την ίδια πορεία;🧐
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Πώς αυξήσατε την πελατειακή σας βάση όταν ξεκινήσατε
 
Top