• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Methamphetamine Συνταγή του τσεχικού τρόπου

Methamphetamine

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Θα μοιραστώ μια ακόμη διασκεδαστική ιστορία. Ένας φίλος μου αγοράζει περίπου 100 γραμμάρια από κάποιους καθηγητές κάθε εβδομάδα για να τα πουλήσει. Λέει ότι παρασκευάζεται με ατμό με την τσεχική μέθοδο και ότι (εισαγωγικά) "φιλτράρεται μέσα από ασήμι ή κάτι τέτοιο".
Ενδιαφέρον, σκέφτηκα. Και μόνο αργότερα μου ήρθαν όλα στο μυαλό: νιτροαιθάνιο μέσω νιτρικού αργύρου (αν δεν καταλαβαίνετε, μελετήστε περισσότερο, ίσως μια μέρα το καταλάβετε)...
Ο "τσεχικός ατμός" είναι ένας απόλυτος μύθος που διατηρείται ζωντανός από σκοπευτές όπως ο κ. Saytam εδώ. Αλλά όσο είναι πρόθυμοι να πληρώσουν αυτά που πληρώνουν, δεν με νοιάζει, ας πιστεύουν ό,τι θέλουν.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Απλώς, ως μυξιάρικο παιδί, προφανώς δεν το καταλαβαίνετε...
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
41
Reaction score
29
Points
18
Δεν είμαι ειδικός, αλλά έχω δοκιμάσει το τσεχικό pico που αγοράστηκε στο δρόμο και το κρύσταλλο που αγοράστηκε από το darknet και μπορώ να πω για τον εαυτό μου ότι είναι ουρανός και γη και βασικά θεωρώ τα δύο πράγματα ως δύο διαφορετικά προϊόντα επειδή είναι εντελώς διαφορετικά στα αποτελέσματα και τις ιδιότητές τους. Αντιλαμβάνομαι τον όρο "Ceske parno" ως καθαρή d-μεθαμφεταμίνη που παρασκευάζεται κυρίως από ψευδοεφεδρίνη ή εφεδρίνη σε σχετικά μικρότερες ποσότητες, δεν επιμένω σε συγκεκριμένη μέθοδο γιατί δεν γνωρίζω πολλά γι' αυτό. Σίγουρα δεν θα χαρακτήριζα αυτό που μαγειρεύουν τα καρτέλ κατά δεκάδες και εκατοντάδες κιλά ως τσεχικό παρκό, ακόμα και αν το μαγείρευε ένας γείτονας, γιατί το αποτέλεσμα είναι ένα ρακεμικό μείγμα 50:50 που έχει ελάχιστα κοινά με το καθαρό τσεχικό μπαχαρικό.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Γι' αυτό ακριβώς μιλάω. Παίρνω τσεχικά parno stridave εδώ και 12 χρόνια. Σε αυτό το διάστημα, έχω επίσης δοκιμάσει σύννεφα μεθαμφεταμίνης από το darkweb.... Ποτέ δεν μπόρεσα να συγκριθώ με το τσεχικό μελομακάρονο, εκτός από μια φορά πριν από χρόνια, όταν κάποιοι τύποι από το Λίμπερετς πουλούσαν κρύσταλλο στο darkweb , ήταν καλό.....
 
Top