Ομάδα δοκιμών χημικών ουσιών έρευνας

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Χαιρετισμούς σε όλα τα μέλη του φόρουμ!

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε ότι ανοίγουμε την πρόσληψη για την Ομάδα Δοκιμών Χημικών Ερευνών. Η δουλειά του δοκιμαστή θα είναι να δοκιμάζει προϊόντα RC. Η διοίκηση του φόρουμ αναλαμβάνει την πληρωμή και τη μεταφορά.

Μετά την παραλαβή της αγορασμένης ουσίας, θα πρέπει να δούμε την ακόλουθη αναφορά από εσάς:
  • Πώς έγινε η αποστολή; Υπήρχαν προβλήματα με το δέμα;
  • Φωτογραφίες της ουσίας στη ζυγαριά (σε δέμα, σε συσκευασία, χωρίς συσκευασία, μόνο ουσία, νόμισμα οποιασδήποτε ονομαστικής αξίας της χώρας σας)
  • Αναλυτική έκθεση ταξιδιού από εσάς.

    Αφού απαντήσετε σε όλες αυτές τις ερωτήσεις, πρέπει να αξιολογήσετε τις ακόλουθες μετρήσεις:

  • ⭐️ Ασφάλεια υπηρεσιών (από το 0 έως το 10)
  • ⭐️ Ταχύτητα παράδοσης (από 0 έως 10)
  • ⭐️ Ποιότητα του προϊόντος (από 0 έως 10)
  • ⭐️ Πόσο καλά εκπληρώθηκαν οι προσδοκίες σας; (από 0 έως 10)

Για να γίνετε πλήρες μέλος της ομάδας πρέπει να στείλετε μήνυμα στον Glitchy, σύμφωνα με το παρακάτω ερωτηματολόγιο:

Θέμα: "Ο Γκίτλιτς": Test Squad
  • Τι είδους ουσία θέλετε να δοκιμάσετε;
  • Έχετε κάποια ιδέα για την ουσία που θέλετε να δοκιμάσετε;
  • Σε ποια χώρα θα αποσταλεί;


    9nQWSv0Hqw
 
Last edited by a moderator:

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Ομάδα δοκιμών
  • Τι είδους ουσία θέλετε να δοκιμάσετε;
2c-x, DOx, μεθαμφεταμίνη
  • Έχετε κάποια ιδέα για την ουσία που θέλετε να δοκιμάσετε;
Ναι, έχω αξιολογήσει τους προμηθευτές για τον επαγγελματισμό, τη μέθοδο και την κατανόηση της σκηνής. Πάνω απ' όλα αξιόπιστος και ειλικρινής.

Έχω βαθιά γνώση των ενώσεων που αναφέρω. Θα δώσω γεγονότα ακόμη και NMR ect. Εάν ζητηθεί. Τεκμηριώνω ολόκληρη τη διαδικασία από το γραμματοκιβώτιο έως την κατανάλωση χωρίς να αποκαλύπτω ευαίσθητες πληροφορίες
  • Σε ποια χώρα θα αποσταλεί
  • Η.Π.Α.
παρακαλώ ρωτήστε αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις
Σας ευχαριστώ.
 
View previous replies…

jbtxt60

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Ναι, ενδιαφέρομαι να αναθεωρήσω τους προμηθευτές για τον επαγγελματισμό τους. έχω μια σταθερή αντίληψη της σκηνής. Πάνω απ' όλα αξιόπιστος και ειλικρινής

Έχω βαθιά γνώση των ενώσεων Μεθαμφεταμίνη . Θα δώσω ειλικρινή γεγονότα Εάν ζητηθεί. Τεκμηριώνω ολόκληρη τη διαδικασία από το γραμματοκιβώτιο μέχρι την κατανάλωση χωρίς να αποκαλύπτω ευαίσθητες πληροφορίες

αποστέλλονται στις ΗΠΑ
Παρακαλώ ρωτήστε αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις
Σας ευχαριστώ jbtxt60
 

CodyAshmore

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
#1. Ένα μείγμα οξυτοκίνης, νορεπινεφρίνης, ντοπαμίνης και σεροτονίνης.
#2. (Μια όμορφη γυναίκα)
#3. Οι Ηνωμένες Πολιτείες της Αμερικής.
 

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Είμαι στις ΗΠΑ θα ήθελα να δοκιμάσω μεθαμφεταμίνη έχω τεράστιες γνώσεις σε αυτό και μπορώ να ξεχωρίσω το κακό,το καλό και το σπουδαίο προϊόν,δεν είμαι σίγουρος τι είναι τα άλλα 2 αλλά αν δίνουν ένα συναίσθημα παρόμοιο με οποιοδήποτε οπιοειδές παρακαλώ θα ήθελα επίσης να δοκιμάσω. Πού πάμε από εδώ και πέρα
 

miq81dft

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Μου αρέσει να παίρνω δωρεάν δείγματα.
 

Luckycharm

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ζω στον Καναδά και θα μου άρεσε πολύ η ευκαιρία να είμαι σε θέση να εξετάσω τη μεθαμφεταμίνη και θα μπορούσα να παράσχω εξαιρετική κριτική
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Γεια σας Madre, σας έχω ήδη στείλει μήνυμα σχετικά με αυτό και άλλους τρόπους με τους οποίους θα μπορούσα να γίνω συνεργάτης της ομάδας Breaking Bad, αλλά η ανάρτηση στην οποία απάντησα έλεγε ότι αναζητάτε μια ομάδα για να δοκιμάσετε RC's, και στη συνέχεια διαβάζοντας αυτή την ανάρτηση βλέπω όπου αναφέρατε τη μεθαμφεταμίνη ως παράδειγμα ναρκωτικού, οπότε τώρα αναρωτιέμαι αν είναι μόνο για χημικές ουσίες έρευνας ή είναι όλα τα ναρκωτικά; Γιατί σίγουρα θα άλλαζα την προτιμώμενη επιλογή φαρμάκων αν συνέβαινε κάτι τέτοιο! Παρακαλώ ενημερώστε με, και ευχαριστώ και πάλι για το χρόνο και την προσοχή σας, να έχετε μια υπέροχη μέρα!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Δεν πειράζει, διάβαζα την αίτηση του χρήστη TESTINT και η μορφή που χρησιμοποίησε με έκανε να πιστέψω ότι ήταν μέρος της ανάρτησης madres. Λάθος μου.
 

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Ζω στις ΗΠΑ και είμαι αυτοδίδακτος χημικός ive made 2cx b through e not D and mda and mescaline and if course dmt which im sure most ppl start with the extrqction not synth though id like to give the TSTAB a shot id like to sample.μερικά rcs 2cx και άλλα entactogens / ψυχεδελικά θα δώσει ειλικρινή opibion από mailbix σε bio assay και είμαι πολύ καλά συνδεδεμένο όπου είμαι εγώ όλη την πώληση έτσι dnt πραγματικά δεν κάνω μικρό χέρι με τα χέρια ppl μου κάνει μεγάλης κλίμακας καλύτερα σε FED από ό, τι κατάσταση λέω lol χτυπάει στο ξύλο
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Ζω στην Αυστραλία σε μια τοποθεσία 4 από την πόλη. Πιστεύω ότι όλοι καπνίζουν καθινόνη ή μεθαμφεταμίνη χαμηλού βαθμού. Αποφάσισα να σταματήσω την αγορά και θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω το 2c-x.
Θα ήμουν ζητωκραυγάζοντας αν μπορούσα να μάθω σύνθεση αλλά δεν ξέρω από πού να ξεκινήσω και τι μέγεθος εξοπλισμού να αποκτήσω. θα πληρώσω για έναν καθοδηγητή αυτοπροσώπως ή με κρυπτογραφημένο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο. ενδιαφέρομαι ίσως για μια σύνθεση που θα μου διδάξει abit για τη χημεία και στη συνέχεια να δοκιμάσω μια σύνθεση meth/amph.
Είναι το shake and bake το πιο απλό αλλά και το πιο επικίνδυνο.
Χρειάζομαι μια πηγή για προ-κατάρες αλλά σχεδιάζω να φτιάξω το δικό μου μια μέρα σε μεγάλες ποσότητες.
Ακριβώς όπως η προετοιμασία του δείπνου κατά το γούστο είναι το όραμά μου για τη σύνθεση. Μαγειρεύω το εργαλείο στο γούστο μου προσθέτω ένα μικρό μπαχαρικό και όλα τα πράγματα ωραία.
ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΓΕΙΡΕΣ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΩ BTC ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Ο ΜΑΘΗΤΗΣ ΣΑΣ ΕΙΤΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ Ή ΜΕ ENCRYPTED EMAIL.fuck αγοράζοντας ναρκωτικά του δρόμου, θα κάνω τα δικά μου.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Γεια σου φίλε είμαι από την Αυστραλία επίσης, αν εξακολουθείτε να χρειάζεστε βοήθεια στο ταξίδι σας ενημερώστε με έχω την τεχνογνωσία και ακριβώς για όλα όσα έρχονται μαζί με αυτό ειρήνη
 
View previous replies…

Market Mouse

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 26, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας, είμαι κι εγώ από την Αυστραλία, από το Βόρειο Κουίνσλαντ. Ψάχνω για έναν αξιόπιστο προμηθευτή Meth εδώ. Θέλω να συνεργαστώ με Dead Drops, Escrow και Crypto. PM μου παρακαλώ.
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
Γεια σας παιδιά, άνθρωπος του Ηνωμένου Βασιλείου εδώ και γνώστης της κεταμίνης. Έχω δώσει ένα όνομα σε κάθε παρτίδα Κ που είχα. Είτε το πιστεύετε είτε όχι, αλλά δεν υπάρχουν 2 παρτίδες που να δίνουν τα ίδια αποτελέσματα .

Και μπορώ να περιγράψω τα αποτελέσματά της ακόμα και υπό την επήρεια.

Μπορώ να σας πω γιατί προσωπικά μου αρέσει μια συγκεκριμένη παρτίδα ή δεν μου αρέσει μια παρτίδα ή πώς άλλοι μπορεί να την απολαύσουν.

Μπορώ να σας πω αν είμαι σε θέση να οδηγήσω ένα αυτοκίνητο, ή να οδηγήσω μια μοτοσικλέτα 1000cc με τη συγκεκριμένη παρτίδα σας, ή αν είναι δυνατόν να χειριστώ μια τοστιέρα ή όχι.

Θα σας στείλω ένα βίντεο με τη δοκιμή μου. Θα σας το κάνω ακόμη και ένεση, αν μου δώσετε αρκετό για να το μετατρέψω (5 γραμμάρια) ή αν μου το ζητήσετε συγκεκριμένα.

Συνήθως μπορώ να σας δώσω μια καλή αξιολόγηση με μόλις 3 γραμμάρια. αν και τα περισσότερα είναι ευκολότερα, καθώς μπορώ να πάρω το χρόνο μου για δύο νύχτες.

Στην ακμή μου αγόραζα σακούλες 80 γραμμαρίων και το τελείωνα σε ένα μήνα εύκολα.
Ως εκ τούτου, θεωρώ ότι έχω τα σχετικά προσόντα για να σφραγίσω μια παρτίδα με τη σφραγίδα της έγκρισής μου.
Θα παράσχω μια αμερόληπτη κριτική και θα του δώσω 0/10 στην κλίμακα Κ.

Πιθανώς θα φορέσω μια μεταμφίεση, αλλά θα χρησιμοποιήσω την πραγματική μου φωνή. (Θέλω να διατηρήσω μια δουλειά υψηλών δεξιοτήτων)

Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου για τις υπηρεσίες μου. Δέχομαι πακέτα στη διεύθυνση του σπιτιού μου.
Με εκτίμηση, Buffalo Phill

Επιπλέον, είμαι ενθουσιώδης ερασιτέχνης χημικός και θα ήθελα πολύ να μάθω περισσότερα.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: vis

NosLeEp223

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Θα ήθελα οπωσδήποτε να γίνω μέλος του συνεργείου δοκιμών, βρίσκομαι στις ΗΠΑ και ψάχνω να δοκιμάσω κυρίως χημικά τύπου amp/M-amp.
 

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Γεια σας. Για το σκοπό αυτό, θα πρέπει να συμπληρώσετε τη φόρμα και να μου στείλετε μήνυμα.
 

Kazy25

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Jan 22, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ομάδα δοκιμών

  • Τι είδους ουσία θέλετε να δοκιμάσετε;
Αμφεταμίνη, CMCs , MMCs.

  • Έχετε κάποια ιδέα για την ουσία που θέλετε να δοκιμάσετε;
Ναι, έχουμε επαγγελματικές μύτες. Βαρέθηκα αυτά τα σκατά που κυκλοφορούν στους δρόμους εδώ και πολύ καιρό.

Θα παρέχω μια πλήρη και ειλικρινή αξιολόγηση -από την αποστολή μέχρι την κατανάλωση.
  • Σε ποια χώρα θα αποσταλεί
    ΕΕ / Ρουμανία.

    Χαιρετισμούς!
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Γεια σας, σας απαντήσαμε σε ένα PM.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Αγάπη Ρουμανία ❤️❤️❤️❤️
 

20ball22kswizzer

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
κάνναβη
 

CodyAshmore

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
1. Νομίζω ότι θέλω να δοκιμάσω μερικές σκύλες
2. Έχω ένα στοιχείο, εντάξει.
3. μπορείτε να τις στείλετε στο εξοχικό μου στην Καλιφόρνια.
 
  • Like
Reactions: vis

CrimPsy

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Είμαι πολύ έμπειρος στα περισσότερα διεγερτικά και ψυχεδελικά και έχω φυσικά υψηλή ανοχή σε νέες χημικές ουσίες, οπότε αν είναι καλό για μένα τείνει να είναι σούπερ καλό για τους περισσότερους άλλους
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Παρακαλώ στείλτε μου ένα προσωπικό μήνυμα.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Γεια σου glitchy, είμαι σούπερ ενδιαφέρονται για τις διατριβές το καλύτερο ασφαλέστερο και νεότερο το πιο ξεκίνησε είμαι προς την κατεύθυνση της κατανόησης χειρότερα από ένα- που εξακολουθεί να παρακολουθεί τηλεόραση τακτικά. Δώσε μου ένα pm δεν είμαι σίγουρος για το τι έχεις πρόσβαση σε αυτό είμαι εξαιρετικά κλίνει προς hxe ή τα oxo pce combos. Και είμαι επίσης σε μας. Έχω σπουδάσει χημεία, φυτά μύκητες από τα 12 μου, ναι ξέρω σχεδόν κάθε fn φυτό <~ το όνομά μου δεν μπορώ να οδηγήσω το αυτοκίνητό μου χωρίς να αναγνωρίζω από δεύτερο χέρι κάθε θάμνο δέντρου σκεπτόμενος τις apoc συλλογές μου, πράγμα που μου θυμίζει ότι πρέπει να πάω να κάνω μια βόλτα 10 μίλια για ένα μάτσο σκατά. (Τα μάτια μου κυριολεκτικά κινούνται μέσα από τις γραμμές των φυτών) και έτσι μπορείτε να με ψαρέψετε αν με συναντήσετε ποτέ. Περπατάω κοιτάζοντας προς τα κάτω και προς την επόμενη γραμμή φυτών. Έτσι, το ενδιαφέρον μου είναι φυσικό και πολύ επιθετικό. Thx και καλή τύχη ελπίζω να λάβετε ένα μήνυμα σύντομα.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Παρακαλώ στείλτε μου ένα προσωπικό μήνυμα.
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
θα ήθελα να δοκιμάσω τα NEP, A-PiHP και MDPHP, Τοποθεσία στη Γερμανία! Χτύπησέ με :)
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
:unsure: Σας τρομάζει το APHP APVP MDPV;
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Παρακαλώ στείλτε μου ένα προσωπικό μήνυμα.
 
Top