Ομάδα δοκιμών χημικών ουσιών έρευνας

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Ομάδα δοκιμών
  • Τι είδους ουσία θέλετε να δοκιμάσετε;
2c-x, DOx, μεθαμφεταμίνη
  • Έχετε κάποια ιδέα για την ουσία που θέλετε να δοκιμάσετε;
Ναι, έχω αξιολογήσει τους προμηθευτές για τον επαγγελματισμό, τη μέθοδο και την κατανόηση της σκηνής. Πάνω απ' όλα αξιόπιστος και ειλικρινής.

Έχω βαθιά γνώση των ενώσεων που αναφέρω. Θα δώσω γεγονότα ακόμη και NMR ect. Εάν ζητηθεί. Τεκμηριώνω ολόκληρη τη διαδικασία από το γραμματοκιβώτιο έως την κατανάλωση χωρίς να αποκαλύπτω ευαίσθητες πληροφορίες
  • Σε ποια χώρα θα αποσταλεί
  • Η.Π.Α.
παρακαλώ ρωτήστε αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις
Σας ευχαριστώ.
 
View previous replies…

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Είμαι στις ΗΠΑ θα ήθελα να δοκιμάσω μεθαμφεταμίνη έχω τεράστιες γνώσεις σε αυτό και μπορώ να ξεχωρίσω το κακό,το καλό και το σπουδαίο προϊόν,δεν είμαι σίγουρος τι είναι τα άλλα 2 αλλά αν δίνουν ένα συναίσθημα παρόμοιο με οποιοδήποτε οπιοειδές παρακαλώ θα ήθελα επίσης να δοκιμάσω. Πού πάμε από εδώ και πέρα
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Ζω στην Αυστραλία σε μια τοποθεσία 4 από την πόλη. Πιστεύω ότι όλοι καπνίζουν καθινόνη ή μεθαμφεταμίνη χαμηλού βαθμού. Αποφάσισα να σταματήσω την αγορά και θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω το 2c-x.
Θα ήμουν ζητωκραυγάζοντας αν μπορούσα να μάθω σύνθεση αλλά δεν ξέρω από πού να ξεκινήσω και τι μέγεθος εξοπλισμού να αποκτήσω. θα πληρώσω για έναν καθοδηγητή αυτοπροσώπως ή με κρυπτογραφημένο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο. ενδιαφέρομαι ίσως για μια σύνθεση που θα μου διδάξει abit για τη χημεία και στη συνέχεια να δοκιμάσω μια σύνθεση meth/amph.
Είναι το shake and bake το πιο απλό αλλά και το πιο επικίνδυνο.
Χρειάζομαι μια πηγή για προ-κατάρες αλλά σχεδιάζω να φτιάξω το δικό μου μια μέρα σε μεγάλες ποσότητες.
Ακριβώς όπως η προετοιμασία του δείπνου κατά το γούστο είναι το όραμά μου για τη σύνθεση. Μαγειρεύω το εργαλείο στο γούστο μου προσθέτω ένα μικρό μπαχαρικό και όλα τα πράγματα ωραία.
ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΓΕΙΡΕΣ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΩ BTC ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Ο ΜΑΘΗΤΗΣ ΣΑΣ ΕΙΤΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ Ή ΜΕ ENCRYPTED EMAIL.fuck αγοράζοντας ναρκωτικά του δρόμου, θα κάνω τα δικά μου.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Γεια σου φίλε είμαι από την Αυστραλία επίσης, αν εξακολουθείτε να χρειάζεστε βοήθεια στο ταξίδι σας ενημερώστε με έχω την τεχνογνωσία και ακριβώς για όλα όσα έρχονται μαζί με αυτό ειρήνη
 
View previous replies…

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Liveil είναι εκεί μακριά όπου μπορούμε να πάρουμε φυλή ένα από αν το πετρέλαιο I distlee η ακτόνη με το πετρέλαιο και τώρα του συνδεδεμένο
 

Market Mouse

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 26, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας, είμαι κι εγώ από την Αυστραλία, από το Βόρειο Κουίνσλαντ. Ψάχνω για έναν αξιόπιστο προμηθευτή Meth εδώ. Θέλω να συνεργαστώ με Dead Drops, Escrow και Crypto. PM μου παρακαλώ.
 

Kazy25

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Jan 22, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ομάδα δοκιμών

  • Τι είδους ουσία θέλετε να δοκιμάσετε;
Αμφεταμίνη, CMCs , MMCs.

  • Έχετε κάποια ιδέα για την ουσία που θέλετε να δοκιμάσετε;
Ναι, έχουμε επαγγελματικές μύτες. Βαρέθηκα αυτά τα σκατά που κυκλοφορούν στους δρόμους εδώ και πολύ καιρό.

Θα παρέχω μια πλήρη και ειλικρινή αξιολόγηση -από την αποστολή μέχρι την κατανάλωση.
  • Σε ποια χώρα θα αποσταλεί
    ΕΕ / Ρουμανία.

    Χαιρετισμούς!
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Αγάπη Ρουμανία ❤️❤️❤️❤️
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
θα ήθελα να δοκιμάσω τα NEP, A-PiHP και MDPHP, Τοποθεσία στη Γερμανία! Χτύπησέ με :)
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Το APHP APVP MDPV είναι τρομακτικό;:unsure:
 
View previous replies…

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Υπάρχει μια μακρά απάντηση που προκύπτει από το πώς δρα στις εφαρμογές Sim και πώς άλλες απελευθερώσεις/μπλοκαδόρους πώς Ruby πράγματα εννοώ τότε μπλοκάρει το re-up παίρνει mdpv μόνο μπλοκ αλλά αυτά ουσιαστικά μικρότερα και θεωρητικά πολύ λιγότερο επιζήμια για τους πομπούς nero δείτε το πολύ μακρύ έρχονται από το σκεπτικό των περισσότερων ανθρώπων είναι εξαιρετικά λιγότερο εθισμό και δρα ως ένα είδος blocker για άλλους ας πούμε λιγότερο ήπιους παράγοντες στους υποδοχείς τους αυτό είναι εξαιρετικά αυτό είναι εξαιρετικά αυτή είναι εξαιρετικά απλοποιημένη έκδοση αλλά δεν μπορώ για τη ζωή μου να θυμηθώ τους αριθμούς των εγγράφων που έχουν να κάνουν τη μελέτη του
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Ενδιαφέρον, θα πρέπει να το διαβάσω αυτό. Ποτέ δεν ενδιαφέρθηκα πραγματικά για το MDPV μέχρι να ακούσω αυτό,
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
* Πώς έγινε η αποστολή; Υπήρξαν προβλήματα με το δέμα;

- Είχα ένα μικρό λάθος με τη διεύθυνση αποστολής, αλλά ευτυχώς ο @Madre ήταν πολύ εξυπηρετικός και με βοήθησε όσο μπορούσε. Χρειάστηκαν περίπου 2-3 εβδομάδες για να φτάσει το δέμα λόγω του λάθους με το πρώτο πακέτο. Κατά τα άλλα, δεν υπήρξαν καθόλου προβλήματα.

* Φωτογραφίες της ουσίας στη ζυγαριά (σε δέμα, σε συσκευασία, χωρίς συσκευασία, μόνο ουσία, νόμισμα οποιασδήποτε ονομαστικής αξίας της χώρας σας)

- Δυστυχώς άνοιξα το πακέτο πριν θυμηθώ για τις φωτογραφίες, ζητώ συγγνώμη γι' αυτό, αλλά μπορώ να πω ότι ήταν πολύ επαγγελματικά συσκευασμένο ήταν σε μορφή επιστολής και το προϊόν ήταν σε γκρι συσκευασία. Και η σκόνη ήταν σε ένα μικρό σακουλάκι με φερμουάρ και είχε ετικέτα όπως θα έπρεπε. Εδώ είναι η μία φωτογραφία που τράβηξα με το νόμισμα.


Αναλυτική αναφορά ταξιδιού από εσάς.

- Πολύ αγνό έχοντας ποτέ δεν δοκίμασε αυτή την ουσία, αλλά ive διαβάσει κάποιες αναφορές σχετικά με αυτό ότι είναι πολύ ισχυρό και πραγματικά εύκολο να το παρακάνετε, έτσι πήρα μια πολύ μικρή δόση ενδορινικά περίπου 10mg. Το high με εξέπληξε επειδή η μικρή ποσότητα που πήρα, πραγματικά μαλακό και σαν οπιοειδές high, αλλά όχι τόσο μεγάλη ευφορία. Κατά τα άλλα, πολύ καλή ποιότητα ερευνητικής χημικής ουσίας κατά τη γνώμη μου, αλλά την ίδια στιγμή Id προτείνω να κάνετε κάποια έρευνα πριν δοκιμάσετε πράγματα όπως αυτό. Είναι εκπληκτικά ισχυρό.OPNkQc3gm1
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Τώρα ξέρω γιατί πήρα παρόμοια τσάντα...
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
23
Reaction score
19
Points
3
Γεια σε όλους, επιτέλους ήρθε η αναμενόμενη ημέρα, η αποστολή έφτασε με αστραπιαία ταχύτητα, χάρη στον Glitch που μοιράστηκε ευχαρίστως 0'250 mg από το τόσο τρέχον: 5meo -DMT, κατάλληλο σύμφωνα με την επαγγελματική μου παρατήρηση ως νευροβιολόγος για την εξάλειψη ψυχωτικών επεισοδίων από βαριά διεγερτικά . Η ίδια η αναφορά του ταξιδιού θα αναρτηθεί στην ενότητα των ταξιδιών.
Ταχύτητα παράδοσης:
10:10
Στελθ:
10:10
Καθαριότητα:
10:10

Σίγουρα συνιστώ!!!
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
- Τι είδους ουσία θέλετε να δοκιμάσετε;

οποιαδήποτε διεγερτική ουσία, όπως η αμφεταμίνη, οι ΚΜΜ και οι ΚΜΚ

- Έχετε μια ιδέα για την ουσία που θέλετε να δοκιμάσετε;
ναι, έχω πολυετή εμπειρία με διεγερτικά και μπορώ να διακρίνω την ποιότητα του προϊόντος

-Σε ποια χώρα θα αποσταλεί

Ρουμανία/ΕΕ
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Σας περιμένω σε PM παιδιά, αυτό το θέμα είναι ΜΟΝΟ για εκθέσεις.
 

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Έχω 2 κλίμακες. Συνήθως προμηθεύομαι τις ουσίες μου από έναν τοπικό πωλητή χέρι με χέρι. Και είδα την ανάρτησή σας στο bb
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Και πολλές από τις αναφορές που χτυπάνε το MD PV έδωσαν ακούσια νέους δρόμους μελέτης και τη θεωρία του αποκλεισμού ενός υποδοχέα χωρίς να προκαλείται πλήρης και ολοκληρωτική στέρηση στον κόσμο των διεγερτικών Θα έχω αυτούς τους αριθμούς εκθέσεων για εσάς αν θέλετε να τους μελετήσετε
 
  • Like
Reactions: vis

axios187

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
hi glitchy
Είμαι στις ΗΠΑ και έχω μεγάλη εμπειρία με σχεδόν όλα τα φάρμακα κυρίως ψυχοφάρμακα, μη οπιούχα rcs, όλα τα stims.
Θα ήθελα να δοκιμάσω οτιδήποτε που δεν είναι οπιούχο ή συνθετικό κανναβινοειδές.
 

kukulelia

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Σε γενικές γραμμές, η συσκευασία ήταν πολύ διακριτική, δεν μπορούσατε πραγματικά να καταλάβετε τι υπάρχει μέσα. Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον προμηθευτή για τα μικρά δώρα στο εσωτερικό - έναν αναπτήρα και ένα αυτοκόλλητο.

1. LSZ 150 MCG Blotters
⭐️ Ασφάλεια υπηρεσιών 10
⭐️ Ταχύτητα παράδοσης 10+ (λιγότερο από 4 ημέρες!)
⭐️ Ποιότητα του προϊόντος 6
⭐️ Πόσο ικανοποιητικές ήταν οι προσδοκίες σας; 6
⭐️ Γενική εντύπωση με τον προμηθευτή 9

Τώρα πιο αναλυτικά. Για το μέρος της επικοινωνίας και της παράδοσης - τέλεια.
Αν και από πλευράς αποτελεσμάτων δεν ήμουν τόσο ικανοποιημένος. Έγιναν 2 δοκιμές - η μία με γεμάτο στομάχι και η άλλη με άδειο στομάχι. Νόμιζα ότι θα έκανε διαφορά όσον αφορά την ταχύτητα έναρξης και την ένταση, αλλά και στις δύο περιπτώσεις το αποτέλεσμα άρχισε να αναπτύσσεται πολύ αργά, όχι νωρίτερα από 1,5-2 ώρες μετά την πρόσληψη. Σκέφτηκα ότι ίσως είναι η ατομική ανοχή ή κάτι τέτοιο - αλλά ο σύντροφός μου, του οποίου το ιστορικό ναρκωτικών είναι εντελώς καθαρό, είχε την ίδια αργή έναρξη.

Μετά την έναρξη άρχισα να αισθάνομαι ελαφρά ηρεμιστική και χαλαρωτική επίδραση, όπως μετά από μια μπύρα. Αυτό το συναίσθημα ήταν αρκετά οικείο. Την ώρα 2-3 οι αισθήσεις όπως η οσμή και η γεύση έγιναν λίγο πιο ζωντανές, το ίδιο και τα χρώματα. Τα φώτα νέον στον τοίχο ήταν αρκετά απολαυστικά, αλλά όχι συναρπαστικά. Εκτός από αυτό, δεν υπήρχαν πρόσθετα οπτικά εφέ ή οτιδήποτε άλλο. Για κάποιο λόγο αισθανόταν περισσότερο σαν ένα ελαφρύ mdma με ευχάριστες αισθήσεις αφής παρά σαν οξύ με ψυχεδελικά αποτελέσματα. Συνολικά ήμουν λίγο απογοητευμένος.

Την ώρα 4-5 αναπτύχθηκε ένα ελαφρύ αίσθημα αποπραγματοποίησης και αποπροσωποποίησης, το οποίο περίμενα να έρθει πολύ νωρίτερα. Το ευχάριστο πράγμα που ήρθε με αυτό - ότι είμαι ελαφρώς έξω από το σώμα μου, τα προβλήματά μου δεν είναι δικά μου, οι άνθρωποι γύρω μου δεν ενοχλούν την ύπαρξή μου. Το πιο σημαντικό πράγμα σε αυτή τη δόση ήταν ότι ήταν αρκετά ελαφρύ ώστε να μπορώ να βγω από αυτήν και να έρθω σε επαφή με την πραγματικότητα σε οποιαδήποτε επιθυμητή στιγμή. Έτσι, είσαι κατά κάποιο τρόπο υπεύθυνος για την όλη διαδικασία.

Τώρα, έβαλα 6 για την ποιότητα και τις προσδοκίες, επειδή δεν είχα πάρει lsz ιδιαίτερα πριν, είμαι πιο εξοικειωμένος με το lsd, και σε αυτή τη δόση του lsd τα αποτελέσματα, ειδικά τα οπτικά, είναι πολύ πιο υπέροχα. Έτσι, απογοητεύτηκα κάπως. Αν και ήμουν ευχαριστημένος με την όξυνση των σωματικών αισθήσεων και δεν το περίμενα αυτό. Δεν είμαι σίγουρος αν η ηπιότητα της επίδρασης οφειλόταν στις κακές συνθήκες μεταφοράς ή σε αυτό το ναρκωτικό χρειάζεστε μεγαλύτερη δόση για να αισθανθείτε κάτι περισσότερο, αλλά συνολικά, δεν θα παρήγγειλα αυτό το προϊόν, αλλά πιθανώς θα μπορούσα να το συστήσω σε αρχάριους που φοβούνται να χάσουν τον έλεγχο κάτω από ουσίες και δεν αναζητούν ισχυρά αποτελέσματα.

2. Δεν το περίμενα απολύτως αυτό, αλλά επιπλέον έλαβα Metocin 4-HO-MET, 1 χάπι.

Τώρα αυτό ήταν το κάτι άλλο!

⭐️ Ποιότητα του προϊόντος 10+
⭐️ Πόσο καλά εκπληρώθηκαν οι προσδοκίες σας; 10+

Αν και μου πήρε επίσης περισσότερο από 1 ώρα και μισή για να αρχίσω να αισθάνομαι κάτι, το αποτέλεσμα ήταν εκπληκτικό. Ωραίες εικόνες, ωραίες σωματικές αισθήσεις, χαλαρωτικό μυαλό, που πετούσε πολύ έξω από το σώμα μου.

Το σώμα. Ένιωσα ελαφριά κύματα ζεστού αέρα, σαν να ήμουν ξαπλωμένος στη ζεστή άμμο στην παραλία. Η υφή των πραγμάτων γύρω μου ήταν διασκεδαστική, ήθελα να αγγίξω και να νιώσω κάθε αντικείμενο.

Εικόνες. Οι τοίχοι κινούνταν, ανέπνεαν, έκαναν κύκλους, είδα κύματα στον αέρα σε χρώματα ουράνιου τόξου. Καθώς ήμουν ξαπλωμένος στον καναπέ, το κτίριο έγινε πλοίο και άρχισε να επιπλέει αργά στο δρόμο, περνώντας δίπλα από δέντρα και άλλα κτίρια. Ήταν θαυμαστό.

Το μυαλό. Τα προβλήματα δεν υπήρχαν, ήμουν τόσο ήρεμος και σίγουρος. Ταυτόχρονα, αν κάποιος έμπαινε στο δωμάτιο, μπορούσα εύκολα να απενεργοποιήσω τα εφέ με τη θέλησή μου και να είμαι και να συμπεριφέρομαι "φυσιολογικά". Μπορούσα να τροποποιήσω την ένταση του εφέ όταν χρειαζόταν.

Πιο συγκεκριμένα διαρκούσε περίπου 4-5 ώρες και στη συνέχεια έπεφτε. Ήταν καταπληκτικό! Θα το αγόραζα σίγουρα και θα το συνιστούσα και σε άλλους.

Συνολικά. σας ευχαριστώ πολύ, ήταν μια ενδιαφέρουσα εμπειρία και για τα δύο προϊόντα!
 

Attachments

  • KnyZrQGh2v.jpg
    KnyZrQGh2v.jpg
    470.8 KB · Views: 75
  • mn7ic0KyYG.jpg
    mn7ic0KyYG.jpg
    580.2 KB · Views: 72
  • TQW7H0dqGz.jpg
    TQW7H0dqGz.jpg
    619.1 KB · Views: 75
  • qGVChwEZLA.jpg
    qGVChwEZLA.jpg
    417.8 KB · Views: 82
  • X1TMD3gqin.jpg
    X1TMD3gqin.jpg
    415.6 KB · Views: 73
  • ptHvUSIV4A.jpg
    ptHvUSIV4A.jpg
    309.1 KB · Views: 69

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Sup!
Ναι, μια τόσο ενδιαφέρουσα λεπτομερής επισκόπηση! Σεβασμός <3

Στείλτε μου μήνυμα αν η καρέκλα σας είναι έτοιμη για άλλο ένα ταξίδι στο διάστημα. ;)
 
  • Like
Reactions: vis

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Ενδιαφέρεστε για τα stims. PV κυρίως, MMC ή CMC. NEP ίσως.
Αποστολή στις ΗΠΑ.
Ευχαριστώ
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
- Τι είδους ουσία θέλετε να δοκιμάσετε;
5-meo-dmt

- Έχετε μια ιδέα για την ουσία που θέλετε να δοκιμάσετε;
Έχω δοκιμάσει στο παρελθόν, αλλά πάντα κλέβουν και ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος.

Σε ποια χώρα θα αποσταλεί: Γαλλία
 
Top