Question Βάλτε τα δυνατά σας!!!!

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Έτσι, δεν έχω δει ποτέ κανέναν να δημοσιεύει ειδικά για αυτό που πρόκειται να κάνω εδώ.

Ένας φίλος μου έχει να κάνει με κάποιους πελάτες που προσπαθούν να του αποσπάσουν πολύ περισσότερα από όσα αξίζουν σε γελοία φτηνή τιμή. Παραπονιούνται επανειλημμένα σαν να φταίει αυτός και όχι αυτοί που προσπαθούν να τον κοροϊδέψουν.

Αυτός ο φίλος μου ανέφερε ότι δεν είναι η πρώτη φορά που κάνουν βλακείες και το έχει βαρεθεί. Αυτό τον έχει εκνευρίσει σε σημείο που είναι έτοιμος να κόψει το MDMA που τους έδινε μόνο και μόνο επειδή δεν σταματούν να διαμαρτύρονται για το πόσο πολύ παίρνουν σε αξιοπρεπή τιμή.



Η ερώτησή μου είναι ποια είναι μια καλή αναλογία και ποιοι είναι καλοί υποψήφιοι; Σκεφτόταν Κ ή μεθαμφεταμίνη αλλά δεν είμαι σίγουρος για την αναλογία στην οποία πρέπει να το αραιώσει ή για το τι λειτουργεί καλύτερα φαρμακολογικά. Θέλω επίσης απλώς να τον δω να το πατάει με ελάχιστη απώλεια ισχύος, αν όχι αύξηση. Τέλος, θα προτιμούσε να μην πάθει κανείς κακό εξαιτίας μιας ακατάλληλης αναλογίας ανάμιξης που δίνει κάποιος.

Απλά έχω κουραστεί να ακούω τον φίλο μου να παραπονιέται για την άγνοια των πελατών του και ειλικρινά θα έκανα αυτό που κάνει αν ήμουν στη θέση του.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Μην κόβετε! Δεν βγάζει νόημα! Μόνο οι γκόμενες κόβουν σκατά!
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Πείτε το αυτό στους ανθρώπους που προσπαθούν να εξαπατήσουν τους ανθρώπους

Θα έλεγα ότι μόνο οι κότες προσπαθούν να πάρουν περισσότερα λεφτά από τους ανθρώπους απ' όσα αξίζουν.


Γεια σου μόλις συνειδητοποίησα ότι είσαι από τη Νότια Αμερική και καταλαβαίνω γιατί έχεις αυτή την άποψη τώρα ο τρόπος που οι άνθρωποι κόβουν τα πράγματα στη Νότια Αμερική είναι τουλάχιστον απαίσιος και δεν είναι αυτό που προσπαθώ να κάνω εδώ, κυριολεκτικά προσπαθώ να κόψω το προϊόν ενός πελάτη εξαιτίας του πόσο σκατά είναι ως άνθρωποι
 
Last edited:

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Και νόμιμα τι θα κάνατε αν ανακαλύπτατε ότι ο πελάτης σας σας παίζει σαν βιολί;

Πώς δεν βγάζει νόημα; Ξέρω ότι δεν είναι ηθικά εντάξει, αλλά οι άνθρωποι στους οποίους το κάνω δεν είναι φυσιολογικοί και το ζητούν με τα πράγματα που κάνουν στους ανθρώπους
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Οι άνθρωποι περιμένουν ότι ίσως σε ένα πιεσμένο χάπι αλλά αν το πουλάτε ως καθαρό θα πρέπει να είναι καθαρό. Για ποια τιμή διαμαρτύρονται;
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Δεν ήθελα να πληρώσω 500 για 12g mdma smh
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Θα έλεγα 600 δολάρια, πάρτε το ή αφήστε το. Ένα άτομο έκανε κάτι παρόμοιο σε μένα και το πέταξα έξω από το σπίτι μου.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Λοιπόν, δεν μένω με αυτούς τους ανόητους, είναι στην πραγματικότητα δύο πόλεις πιο πέρα.

Το μόνο που ξέρω είναι ότι καβάλησα αυτό το 600 για κρίσιμα πράγματα μέχρι μια συγκεκριμένη προθεσμία και νομίζω ότι προσπαθούσαν να παζαρέψουν μεταξύ εμένα και ενός άλλου πωλητή γνωρίζοντας ότι υπάρχει μια προθεσμία

Αλλά βλέπω το σημείο σας, ειλικρινά νομίζω ότι έκανα αυτό το νήμα από θυμό περισσότερο από οτιδήποτε άλλο, αλλά εξακολουθώ να θέλω να ξέρω πώς να το κάνω αυτό σωστά επειδή δεν πρόκειται να το κάνω στους περισσότερους ανθρώπους, ωστόσο αν νομίζω ότι κάποιος είναι απατεώνας ή ψεύτης οποιουδήποτε είδους θέλω να ξέρω πώς να το κάνω χωρίς να τους βλάψω

Είτε το πιστεύετε είτε όχι, είμαι πολύ πολύ υπέρ της μείωσης της βλάβης και της ανάρρωσης, αλλά όταν βλέπω μερικούς ανθρώπους που δεν θέλουν καν να αναρρώσουν απλά να προσπαθούν να πάρουν χρήματα από την τσέπη μου δεν με κάνει πολύ χαρούμενο και δεν με κάνει να θέλω να τους δώσω κάτι καλό θα σας το πω αυτό
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Και επιπλέον είναι γνωστά stick up boys και απατεώνες που έκαναν καλές δουλειές μαζί μου μέχρι που αποφάσισαν να προσπαθήσουν να με κοροϊδέψουν

Αυτοί θα έβγαζαν περίπου 3.500 δολάρια κέρδος, ενώ εγώ θα έβγαζα μόλις 200 δολάρια από μια συμφωνία
 
Solution

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Idk ίσως ο φίλος σας θα πρέπει απλά να κόψει τις σχέσεις τότε. Δεν ακούγεται σαν καλή επιχείρηση.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Ναι, είναι απολύτως και ήξερα ότι θα έπαιρνα σκατά γι' αυτό, αλλά ειλικρινά κάποιοι άνθρωποι αξίζουν να πουλήσουν πατημένα πράγματα σε

Αν κάποιος εξαπατούσε τον φίλο σας και πολλούς άλλους ανθρώπους σε αυτή την πόλη, δεν θα προσπαθούσατε να επωφεληθείτε από αυτούς με αυτόν τον τρόπο;
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Υποθέτω ότι θα μπορούσατε να το κόψετε αρκετά ψηλά και να τους το πουλήσετε. Όταν σκύψουν πείτε τους ότι έχετε έναν νέο προμηθευτή. Ίσως τότε να πάνε κάπου αλλού. Δεν έχω βρεθεί ποτέ σε αυτή την κατάσταση.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Λοιπόν εκτιμώ την πραγματική απάντηση, θα καταλήξω να είμαι σε θέση να τους το δώσω για αυτό που σκέφτηκα δόξα τω Θεώ όλη αυτή η κρίση αποτρέπεται αλλά και πάλι είναι καλή πληροφορία για να ξέρεις όταν ξέρεις ότι έχεις να κάνεις με καθάρματα
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Πριν κάποιος πετάξει άλλες διαφημίσεις hom σκάσε και φύγε από το νήμα.

Έκανα μια ερώτηση για ανθρώπους που θέλουν να την απαντήσουν όχι για ένα μάτσο αδερφές που θέλουν να μου πουν τι να κάνω

Επεξεργασία: συνειδητοποίησα ότι η κριτική είναι περισσότερο από ένα μέρος της ανησυχίας για τους ανθρώπους, αλλά αυτοί δεν είναι οι μέσοι άνθρωποι σας

Είναι επικίνδυνοι είναι κακές δουλειές για κυριολεκτικά όλους και η ηθική τους δεν είναι ακριβώς κάτι που εμπιστεύομαι, έχουν προσπαθήσει να με χειραγωγήσουν πολλές φορές και κόβω μόνο το δικό τους πακέτο κανενός άλλου
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Βάλτε το προς πώληση εδώ για 50 δολάρια/γρ. και χρεώστε 10 δολάρια πάνω από την πραγματική αποστολή για τον κόπο της αποστολής. Ή κάτι τέτοιο, αλλά θα έπρεπε να μπορείτε να το βγάλετε εύκολα.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Word, θα προσπαθήσω σίγουρα αν δεν μπορώ να το κάνω να συμβεί αλλού

Το είχα φτιάξει στα 90/g αλλά ήταν καταπληκτικά σκατά ειλικρινά, καταλαβαίνω ότι θα μπορούσα να πουλήσω φθηνότερα αλλά δεν αγόραζα τόσο βαριά χύμα συν ότι κυριολεκτικά υπολόγισα το κέρδος του πελάτη μου και μάλιστα μοιρασμένο με 3 τρόπους που με ξεπερνούσαν κατά πολύ και το ήξεραν

Αλλά το εκτιμώ θα το εκτιμήσω αν δεν μπορώ να κάνω κάποια μαγεία να συμβεί
 
Top