Η απλούστερη συνταγή για κρυσταλλική μεφεδρόνη

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Μπορώ να έχω μια ερώτηση σχετικά με το τμήμα ma.HCI ? Έχω παρακολουθήσει άλλη θέση σας σχετικά με την προσθήκη ma.HCI απευθείας στο μίγμα, και το δοκιμάζω επίσης μια φορά πρόσφατα, έχω ένα πρόβλημα όταν διαλύω το 2b4m σε διαλύτη, θα πρέπει να ακολουθήσω με NaOH + νερό και να αρχίσω να ανακατεύω, στη συνέχεια προσθέτοντας MA.HCI αμέσως με μικρές μερίδες; Αν δεν το παρεξήγησα, όλο το μίγμα θα σκουρύνει μετά την προσθήκη NaOH νερού, αυτό συμβαίνει πριν ακολουθήσει οποιοδήποτε MA.HCI, γιατί αυτό συνέβη κατά τη διάρκεια της σύνθεσής μου, οπότε έκανα κάτι λάθος ? Ή είναι φυσιολογικό; Με τους καλύτερους χαιρετισμούς
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
34
Reaction score
14
Points
8
Γεια σας, δεν έχω δοκιμάσει ποτέ με ma HCl προσωπικά, αλλά το νερό που γίνεται μαύρο με naoh δεν είναι πολύ περίεργο, προσπαθήστε να προσθέσετε rge ma hcl όχι πολύ αργά tho, απλά αποφύγετε την υπερθέρμανση. συγγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση, δεν είχα συνδεθεί για λίγο. δοκιμάστε reX σε ipa αν το προϊόν βρωμίζει
 
View previous replies…

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Τελικά τα κατάφερα πριν από δύο εβδομάδες, κατάλαβα ότι το κρίσιμο μέρος είναι ο διαλύτης στην αρχή, το DCM και το βενζόλιο είναι απλά τρομερά για αυτή τη σύνθεση
 

Neozion420

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Ποιον διαλύτη χρησιμοποιήσατε αντί για βενζόλιο
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
μπορείτε να βρείτε απάντηση σε άλλους εμπειρογνώμονες από εδώ, αν έχετε μόλις πάρει βενζόλιο ή DCM ( ξέρω ότι είναι εύκολο να πάρει )απλά μην κάνετε αυτή τη σύνθεση και απλά μην ακούσετε αυτή τη θέση, είστε απλά σπαταλάτε τα υλικά και τους χρόνους σας
 

Erixon

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Oct 9, 2024
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Δεν είναι αλήθεια, όπως βλέπω ότι η dcm είναι πολύ καλή u πάρει πολύ προϊόν μορφή bk4.
 

Attachments

  • u1CcZTxD8b.mp4
    3.5 MB · Views: 0

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε να αγοράσετε απευθείας διάλυμα ma, όπως είπα στην αρχή, χρησιμοποιώ ma.hci, οπότε το NaOH θα χρησιμοποιηθεί στη σύνθεσή μου και το NaOH θα έχει κακή αντίδραση με το DCM
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
34
Reaction score
14
Points
8
Έτσι, το αιθύλιο λειτούργησε καλύτερα ? Ή μήπως χρησιμοποίησες κάποιον άλλο διαλύτη;
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Οξικός αιθυλεστέρας, απλά χρειάζεται κάποιο κόλπο για να τον αποκτήσετε, αλλά αξίζει τον κόπο, ένας ειδικός του BB - WillD συνέστησε την τριαιθυλανίμη, δημοσιεύει επίσης βίντεο σχετικά με αυτό
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
34
Reaction score
14
Points
8
Η τριαιθυλαμίνη ως διαλύτης ???
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
46
Points
18
Όχι, ως βάση όταν χρησιμοποιείται το MMA,HCl.
 
View previous replies…

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
34
Reaction score
14
Points
8
strange tho, δεν υπάρχει ο κίνδυνος η τριαιθυλαμίνη να αντιδράσει με το 2B4M αντί για το ma ?
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
34
Reaction score
14
Points
8
Εντάξει, αλλά ούτως ή άλλως είναι πάρα πολύ ακριβό, όπου η μεφεδρόνη υποτίθεται ότι είναι ένα από τα φθηνότερα ναρκωτικά για την παραγωγή
 

YuriBoyka

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Oct 15, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
34
Reaction score
14
Points
8
κρυσταλλοποιείτε πριν την αποστολή στους πελάτες; Αν ναι, ποιος είναι ο καλύτερος διαλύτης/μείγμα για ταχεία κρυστάλλωση ?
 
Top