4-MMC ja mida te tegelikult saate.

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Mul oli vestlus @Gordon Ramsay ja @Heinekeniga 4-MMC kohta ning tekkis testimise ja kvaliteedi teema, nii et ma tahtsin alustada seda teemat, et jäädvustada mõningaid minu poolt leitud andmeid.

Vaadates tohutuid erinevusi kvaliteedis, välimuses, tekstuuris ja kuivuses, mida paljud müüjad seda ainet müüvad, ei ole ime, et inimestel on raske mõista, millesse nad satuvad.

Samuti on selle (ja 3-MMC) kohta väga vähe tegelikke meditsiinilisi uuringuid, nii et annustamine, L50 ja paljud teised olulised tegurid on suuresti teadmata.

Vaadates mõningaid testide statistilisi andmeid:
CLEARNET LINK

Proovi nimiAineRatsioon/kogusedKuupäevAsukoht
Aktiivne sisu
Pulber
Müüakse järgmiselt: 4-MMC / Mefedroon
  • 4-CMC
Jun 30, 2023
(Testitud: 15. juuni 2023)
Viin, Austria
Pulber
Müüakse järgmiselt: 4-MMC / Mefedroon
  • 4-CMC
juuni 30, 2023
(Testitud: 01. juuni 2023)
Viin, Austria
Pulber
Müüakse järgmiselt: Mefedroon / 4-MMC
  • 4-metüülmetkatinoon
  • Metamfetamiin
  • Identifitseerimata
15. juuni 2023
(Testitud: 01. aprill 2023)
Viin, Austria
Valge pulber
Kood: 384JGS
Müüakse järgmiselt: 3-MMC
  • Metüülmetkatinoon
  • 1
Jun 09, 2023Online
Tan pulber
Kood: 10241
Müüakse järgmiselt: 4-MMC
  • Klorometkatinoon
  • 1
30. mai 2023Online
Donkey Kong
DK
Müüakse nagu: MDMA / Ecstasy
  • MDMA
  • 4-metüülmetkatinoon
  • 27,30 mg
  • 5,90 mg
19. mai 2023
(Testitud: 21. veebruar 2023)
Zürich, Šveits
Valge pulber
Kood: JB3MMC
Müüakse järgmiselt: 3-MMC
  • Metüülmetkatinoon
  • 1
17. mai 2023Online, Kanada
Valge pulber
Kood: 86JLS
Müüakse järgmiselt: 4-MMC
  • Metüülmetkatinoon
  • 1
28. aprill 2023Online, Madalmaad
Valge pulber
Kood: X3s01
Müüakse järgmiselt: 3-MMC
  • Metüülmetkatinoon
  • 1
11. aprill 2023Online, Madalmaad
Valge pulber
Kood: IHN18
Müüakse nagu: 4-MMC
  • Metüülmetkatinoon
  • 1
10. märts 2023Online
Pulber
Müüakse kui: 4-MMC / Mefedroon
  • Dipentylone
28. veebruar 2023
(Testitud: 01. veebruar 2023)
Viin, Austria
Pulber
Müüakse järgmiselt: 4-MMC / Mefedroon
  • 4-CMC
30. jaanuar 2023
(Testitud: 10. jaanuar 2023)
Viin, Austria
Valge kristalliline pulber
Kood: gnos1
Müüakse järgmiselt: 4-MMC / Mefedroon
  • N-tsükloheksüülmetüüloon
  • 1
23. detsember 2022Online

Olen just haaranud 2023 kirjet, mis sisaldavad 4-MMC.

Nagu eespool näha, isegi kui saata asju testimiseks nii väikese proovi puhul, yierlds MASSIVE variatsioonid, kusjuures mitte piisavalt palju proove tegelikult tõestavad seda, mida nad väidavad olevat.

Kodureaktiivide testimisel tuleb leida kindel viis selle ühendi isoleerimiseks, kuna nii see kui ka selle paljud variatsioonid kujutavad endast potentsiaalset ohtu, eriti kui neid segatakse MDMA, amfetamiini ja metamfetamiiniga.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Täpselt nii ongi!

Kui ma nüüd neid pilte postitan, ei kavatse ma ühtegi nime nimetada ega teiste müüjate kohta halvasti rääkida. Kuid neid pilte jagades, mis pärinevad Archetyp'i tippmüüjatelt, võin öelda, et sõna otseses mõttes ei puhasta keegi neist müüjatest oma toodet propper või reklaamib seda toodet korrektselt.

See, mida tänapäeval müüakse, kui see on "puhas" mefedroon, on põhimõtteliselt puhastamata mefedroonipulber või kristallid, mis sisaldavad lisandeid või lahustit.

RtbvXeycul
JD5kpGoJF4
NAPX3jS8Wk
PfGtS8FcAJ
PSj3HP16ht
Pwf4CM6Buj


See on kurb vaadata, sest mefedroon võib olla ilus toode, kui seda õigesti teha. Võrdlusena on abiks pilt puhtast mefedroonipulbrist vs. puhtast kristallidest, et paremini mõista kohutavat turuolukorda :(

.
S0rcbBIp4u
UPHUCL6vB2
NnRdBgc2xI


Jällegi, nagu see juhtus amfetamiinipastaga, on meil turuolukord, kus müüjad ei hooli toote kvaliteedist ja tarbijad aktsepteerivad seda, sest nad ei tea paremini.

Sellised pildid, nagu ma eespool postitasin, ei tähenda mitte ainult halba tootekvaliteeti, vaid ka tervisekahjustusi ja veel hullemat...sellised asjad peaksid olema darkwebis keelatud.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Need kristallid on uhked!
Nagu 3-MMC kristallid - nad on lihtsalt ilusad, alati on kahju neid purustada haha.

Aga jah, see räägib üldisest kvaliteedist, mida me loodusest leiame.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ma arvan, et 4MMC puhul on lihtne langeda lõksu, töötades kergesti kättesaadavate marsruutidega, mis omamoodi toodavad sihttoodet vastuvõetaval viisil. Kui sünteesi käigus veidi puhastataks, eriti pouderite puhul, paraneks tulemus palju. Piltide põhjal arvata arvan, et ükski neist müüjatest ei võta aega kas toote puhastamiseks või pika ja puhta kristalliseerumise läbiviimiseks. Nad tahavad lihtsalt kiiresti müüa
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Müüa kiiresti... See häirib mind.
Keegi teises grupis sai üks päev WET LSD BLOTTERS'eid ühelt mainekalt müüjalt.
Tõenäoliselt oli tegemist etüülalkoholiga, kuid ikkagi, kuidas saab kliendile saata blotterit, mis on veel alkoholi täis, LSD ei ole täielikult settinud, kliendil pole aimugi, whjat ta on saanud, kõik kaotavad.

Enamik minu tuttavaid keemikuid ei taha müüa ebakvaliteetset, nii et sellest saavad müüjad/vahendajad, kes venitavad toodet... sigh.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Jah, teil on õigus, see on kohutav kuulda LSD kohta.

Keemiliste ravimitega töötades on nii oluline müüa ainult puhtaid aineid heas kvaliteedis.
Tagajärjed võivad olla kohutavad, kui seda ei tehta

Paljud müüjad on tänapäeval ka ise tootjad, sest teadmised narkootikumide valmistamiseks ei ole ainult keemikutele kättesaadavad või arusaadavad.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Ka füüsikud mõistavad protsesse, kuid erialased teadmised tuleb ümber töötada😅.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Mul on tunne, et ma lihtsalt jälgin teid, sest iga kord, kui ma teavet otsin, satun ühele teie postitusele 🤔

Jah! Need pildid on täpselt see, mida ma otsisin. Ma olen juba mõnda aega tahtnud proovida Mephedrone'i. Alguses kavatsesin seda teha, kuid jõudsin järeldusele, et ma ei taha oma koduköögis broomiga segada. Nii et otsustasin osta. Esimene ost oli 2g ühelt müüjalt siin. Mis iganes ma sain, ei teinud midagi. Käisin kogu 2g läbi ja ei saanud isegi peavalu.

Varem vaatasin Archetyp'ile, nii et olen neid pilte juba varem näinud. Käisin läbi hulga nimekirju, ma vannun, et üks neist nägi lihtsalt p2p välja.

Vähemalt nüüd tean, et ma peaksin otsima lumehelbeid nagu kristallid, nii et aitäh.

Samuti tundub, et kõik müüjad on ELis. See näib olevat selline toode, millega keegi võiks USAs kiiresti rikkaks saada. Eriti kui nad teeksid kvaliteetse toote, et inimesed teaksid, mis see peaks olema. Lihtsalt see lõikaks välja selle vähese konkurentsi, mis on olemas.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Haha mul on hea meel, et saan teid aidata postitustega :D

Ma arvan, et igaüks, kes suudab seda toodet heas kvaliteedis toota, on seatud edukaks äriks, sest turg on veel üsna väike, kuid kasvab kiiresti!
Hetkel on lihtne kvaliteetsete toodetega silma paista välja
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Ei iga keha tehtud puhas cristal üks mõned % inimesi, kes tahavad tehtud toote premium palju laboris tehtud määrdunud toote tahavad müüa kiiresti ja odavalt.....
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Ei iga keha tehtud puhas cristal üks mõned % inimesi, kes tahavad tehtud toote premium palju lab tehtud määrdunud toote tahavad müüa kiiresti ja odavalt
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
4mmc süntees on väga lihtne, kuid enamikule tootjatele arusaamatu. sellest, mida näete, on suur probleem puhtus, kus laborid ei hooli sellest, vaid kogusest ja kiireimast ja odavaimast viisist. teine probleem on kristalliseerumine on samuti väga lihtne, kuid enamikule laboritele nl või pl või de on see suur probleem. Kvaliteet = hind.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ma näen, et enamikku 4MMC-d müüakse 5k kilo kohta reaktiivi kvaliteedist tegelikult sõltumata, nii et ma kahtlen, et turul püütakse praegu eristada.

Kui me näeme, millised on videojuhiste tulemused ja mida keegi teine pakub, ei ole ma kunagi näinud kristalle, mis jõuaksid lähedale nendele piltidele / videotele BB administratsioonist ja on kurb, et kogu müüdav toode on vähesest kvaliteedist, nagu eespool näidatud.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ma olen kunagi näinud ainult 3-MMC-d koos nende ilusate klaasitaoliste kristallidega...
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
ainult 1 video on hea, kus u tehtud tõeline puhas ja hea 4mmc benzeniga miks, sest kui u visata hapet u vaja saada milf valge värvi vedelik siis u dont saada sitt sees toode. ainult pesta atsetoon ei ole piisav, et pesta kõik sitt sees toode
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Arvestades kõiki erinevaid retsepte ja inimesi, kes toodavad kraami salaja ja ilma hariduse või laboriseadmeteta, ei tea mõned neist isegi, et nad teevad 3-mmc, kui nad üritavad teha 4-mmc. See hulk teavet, mis on vaja selleks, et teha stabiilset karboniseerimist, suunata õigesse asendisse ja saada puhas substitutsioon...... See on palju. Ketooni para suunata on raske, ketoonid on metadirektorid. Niipalju kui ma tean, ei ole võimalik saada üle 92% puhtust ühestki asendatud aromaatsest ketoonist. See on jääpurika võtmine. Ma arvan, et katioonid on just nii, et aldehüüdid on samal põhjusel problemaatilised. Keemia on masendav
 

MMCHAMSTER

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2023
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
See foorum on hämmastav, ma loobusin otsingust tegelikult, kuid ma näen siin lootust.
Ja jah, Darknet värk viimased kaks aastat oli kõik sitt. Me teame.
 
Top