Al/Hg reduktiivse aminatsiooni (MDMA) nõuanded

cooked_Chef

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tere kõigile!

Lihtsalt mõned küsimused seoses vana hea MM-meetodiga, materjalide kättesaadavuse tõttu minu riigis olen kaalunud võimalusi ja see on minu jaoks parim.

Lihtsalt tahaks nõu reduktiivse aminatsiooni kohta:

1. Milline on suurim kogus MDP2P/Nitrometaani segu, mida võib ohutult kasutada? Ma näen, et MM meetod nõuab 25g MDP-2-P : 20mL MeNO2

Mõtlesin teha 75g MDP-2-P : 60mL MeNO2

Ja ka - kas on veel mingeid nõuandeid selle konkreetse meetodi kohta?

Lugupidamisega
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Tere, Kas on mingit põhjust mitte kasutada MeNH2 asemel nitroetaani? Kui ma saan õigesti aru, laguneb nitroetaan niikuinii MeNH2-ks, seega võiks olla lihtsamalt saadav alternatiiv.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ma arvan, et te tahtsite öelda nitroMetaan*
Igatahes on võimalik teostada ühepotilist redutseerimist.
 
Last edited:

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Patton, jah, minu viga, tahtsin öelda nitrometaan. Nüüd ma näen probleemi, ma rääkisin MeNH2-HCl soolast, mida on lihtne saada, kuid me vajame freebaasi, mis on gaas, nii et kui me alustame MeNH2-HCl-st, siis peame selle freebaasiks tegema ja lahustama lahust, ilma et me oma laborit gaasikambriks muudaksime. Kas teil on mingeid aruandeid või nõuandeid, kuidas seda teha? Siis saab seda MeNH2 vababaasi lahust lisada amalgaamile ja MDP2P-le. Või pigem segada MeNH2 lahus MDP2P-ga ja lisada see amalgaamile? Vabandust, ma lihtsalt oletan, ma ei ole siiani leidnud head kirjeldust selle kohta ja pole isegi kunagi proovinud MDMA-d teha, aga nüüd on võimalus saada PMK-d ja otsin, kuidas seda kõige paremini kasutada.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Olen postitanud metüülamiini vaba aluse genereerimise kohta siin.
Tahaksin jätkata seda arutelu sobivas teemas MDMA sünteesi kohta (link allpool).
 
Top