sulandumisprobleemid

CharmingKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 6, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Tere kõigile,

Nii et mul on probleem Al/Hg amalgamiga. Ma proovisin seda paar korda ja ma ei tea, mida ma teen valesti ja ma tegin seda väiksemates mõõtkavades (10 ml PMK)- pärast amalgamatsiooni algust (mida näitab väikeste mullide ja halli vee moodustumine) lisasin metüülamiini ja PMK ja tundub, et midagi juhtus- sest temperatuur tõusis 50 Celsiuse kraadini, kuid siis jäi see sinna umbes tunniks ja siis jahtus toatemperatuurile ja kogu alumiiniumfoolium kadus ära

On mingeid mõtteid?
 

CharmingKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 6, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
HI,
Probleem on selles, et ilmselt reaktsioon ei toimu ja ma a ei ole kindel, miks- reaktsioon eeldatavasti võtab palju kauem aega ja muutub palju kuumemaks
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Kas te kaalute oma soolasid? Julgen küsida, kas te kaalute oma alu?Kui proportsioonid on õiged, on amalgaamimine õrn, kuni kogu alumiinium ujub, siis hakkab see käima. kui teie on alguses vägivaldne, siis on tegelikult liiga vähe soolasid.
Kui kõik siin on hea siis võibolla proovi ainult üks kord loputada.samuti võid sa üle jahutada esimese hooga soojuspaisumise.kasutatava vee temperatuuri võib natuke tõsta kui kasutad külma
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ilma piltideta on üsna raske oma probleemist aru saada. Te arvate, et reaktsioon ei toimu, kuid teil ei ole mingeid tõendeid, eks ole? Kas te olete minu postitust lugenud? Te peate oma reaktsioonisegu pärast isekuumutamist keema.
 

CharmingKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 6, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1


Jah, ma kaalun alumiiniumfooliumi ja elavhõbedat (minu puhul on tegemist elavhõbedikloriidiga). Ma ei usu, et amalgaam on liiga vägivaldne ja ma arvan, et mul on õige proportsioon- 20 grammi alumiiniumfooliumi ja 0,1 grammi HgCl2 , kuid ma proovin uuesti kuumema vee ja ühe loputusega.
 

CharmingKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 6, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Ma lugesin teie postitust, kuid postitus on metamfetamiini sünteesi jaoks ja mul on vaja MDMA sünteesi, kuid ma püüan järgmisel korral oma reaktsioonisegu keeta
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
vajate umbes 0,1g / 12g ish alu
 

CharmingKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 6, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Niisiis proovisin uuesti mitu korda ja ma arvan, et amalgamatsioon õnnestus hästi, kuid siis ekstraheerisin reaktsioonisegu NaOH ja isopropanooliga- ja proovisin isopropanooli vaakumis aurustada, kuid selle asemel sain IPA-destillatsiooni ja kui ma seda HCl lahusesse valasin, ei näinud see välja nagu õli- see lahustus HCl lahuses (nagu te näete pildil).
Ja ma ei ole kindel- ma arvan, et mul oli ilmselt veel palju IPA-d lahuses ja see on põhjus, miks see lahustus.
Nii et mul on 2 küsimust-
1. Kas IPA aurustamiseks on veel üks võimalus?
2. kas ma saan midagi teha, et päästa seda, mis mul on?
 

Attachments

  • vxynKp8OrA.jpeg
    vxynKp8OrA.jpeg
    169.8 KB · Views: 119

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Tavaliselt saab ipa ära vakumadestilleerida või rotovapiga, võibolla on teie pump liiga nõrk või klaas liiga suur, et see korralikult üle jõuaks. igatahes peaksite energilise segamisega tilkhaaval sadestama ja jälgige tähelepanelikult, kui see hakkab iga tilgaga väga vähe sadestuma, kontrollige siis ph-d. Lisaks aq. HCl kasutamine jääb teie saagist kinni ja teeb kõrvaltooteid ja värvib teie reaktsioonimassi. kui teil on HCl, siis minge lihtsalt ostke pleegitusainet ja kuivatusainet ja tehke nagu härrased,
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Miks peaks see olema teisiti?

MDP2P redutseerimine peaks kulgema samamoodi nagu P2P, ainult puhastamisetapid erinevad, kuid teie amagamiprotsess peaks kulgema samamoodi. Ma soovitan teil uurida Jesse Pinkmans töö ülesanded ta postitas rodium ja vaadata Ritteri tööd MDP2P redutseerimise kohta.
 
Top